بازنشانی
سازندگان
محل استفاده
تعداد Core
ولتاژ (کیلوولت)
آرمور
جنس کابلشو
سایز

سرکابل سرد

سرکابل سرد
سرکابل سرد یکی از تکنولوژی های جدید در صنعت اتصالات کابل می باشد. ویژگی اصلی این سرکابل، یک پارچه بودن آن است. این به آن معنی است که بدنه سرکابل، استرس کنترل و بشقابک ها همگی بر روی یک فنر قرار دارد و برای نصب کافی است بعد از آماده سازی کابل،بدنه سرکابل را در محل مورد نظر قرار داده و فنر آن را بکشیم.

سرکابل سرد

به طور کلی اتصالات سرد از جنس سیلیکونِ با دوام می باشد که قابلیت اطمینان و دوام بالای این اتصالات را تضمین می کتد. علت انتخاب سیلیکون برای اتصالات سرد ویژگی های منحصر به فرد این ماده می باشد.

سیلیکون ها می توانند در برابر شرایط بد آب و هوایی مثل محیطهای آلوده به مواد شیمیایی، گرد و خاک، شرایط بارانی و برف و سرما و همچنین اشعه UV مقاوم تر عمل کنند. سیلیکون همچنین میتواند انعطاف پذیری طبیعی خود و فشار ثابت بر روی کابل را در دماهای مختلف حفظ می کند.
 

از ویژگی های دیگر سرکابل سرد :

  • جنس بدنه از سیلیکون می باشد.
  • سیلیکون نسبت به پلی اتیلن های به کار رفته در سرکابل حرارتی در برابر اشعه UV خورشید مقاوم تر می باشد.
  • بر روی سیلیکون آب به صورت قطره ای قرار میگیرد و این خود مانع از پیدا شدن مسیری بر روی بدنه سرکابل در هنگام بارندگی از کابلشو تا شیلد می شود.
  • یکی از خواص سیلیکون شکل پذیری آن می باشد. لذا در هنگام نصب، بدنه سرکابل، به طور کامل بر روی عایق کابل قرار گرفته و تقریبا می شود ادعا کرد هیچ گپ هوایی در زیر بدنه سرکابل باقی نخواهند ماند.
  • به واسطه خواص عایقی بهتر سیلیکون، طول بدنه سرکابل سرد نسبت به سرکابل حرارتی کمتر می باشد. 
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
سرکابل سرد داخلی 24 کیلوولت - انستو جدید
سرکابل سرد داخلی مناسب برای نصب روی کابل های 12KV 6/10 و یا 24KV 12/20 می باشد. تجهیزاتی که در یک دس..
تماس بگیرید
سرکابل سرد هوایی مناسب برای نصب روی کابل های 12KV 6/10 و یا 24KV 12/20 می باشد. بدنه سرکابل سرد در س..
تماس بگیرید