منو
سبد خرید

مقالات

19 شه‍ راهنمای انتخاب اسیلوسکوپ GPS
0 75
برای انتخاب اسیلوسکوپ دیجیتال حافظه دار رومیزی ساخت کمپانی GPS مهم ترین پارامترها عبارتند از:پهنای باند تعداد کانال نرخ نمونه برداری دستگاه مقدا..
19 شه‍ سبک بوهو چیست؟
0 81
سبک بوهو چیست کاربرد آن در دکوراسیون داخلی ؟اگر از آن دسته از افرادی هستید که از طبیعت لذت میبرید و محیطی که در آن زندگی میکنید در دل طبیعت یا بلعکس..
08 شه‍ کلید خشک یا ایزولاتور
0 25
کلید خشک یا ایزولاتورایزولاتور‌ها نوعی کلید خشک هستند که زیر مجموعه ای از بریکر‌های مینیاتوری به حساب می‌آیند. این کلید‌ها در واقع هیچ نوع حفاظتی را..
02 شه‍ اجرای هم بندی
0 47
بر اساس استاندارد IEC60364 افراد و حیوانات باید در برابر خطرات اختمالی ناشی از تماس با قسمت های برقدار تاسیسات الکتریکی محافظت گردند. در تاسیسات الکتر..
01 شه‍ ابزارآلات اجرای تاسیسات برقی
0 36
ابزارآلات اجرای تاسیسات برقی متر  جهت اندازه گیری طول، از متر ساتفاده می شود و در انواع پارچه ای، نواری، چوبی فلزی و لیزری در بازار موجود می ب..
01 شه‍ آشنایی با انواع فیوز
0 43
انواع فیوز در کلیه ی تاسیسات الکتریکی برای جلوگیری از صدمه دیدن و معیوب شدن وسایل و نیز برای قطع کردن دستگاه های معیوب از شبکه ( بر اثر عوامل مختل..
01 شه‍ انواع رله
0 26
انواع رله  رله ی حرارتی یا بیمتال  دستگاه های الکتریکی را باید در مقابل خطرات و خطاهای احتمالی حفاظت کرد. یکی از راههای حفاظت موتورهای الکتریک..
25 مر تفاوت روشنایی و نورپردازی
0 24
تفاوت روشنایی و نورپردازی از گذشته های بسیار دور و هنگامی که انسان ها یکجانشینی و به صورت ویژه سکونت در خانه ها را تجربه کردند، یکی ازدغدغه های نخ..
29 تی‍ کاربرد ابررسانا در سیستم های الکتریکی
0 46
کاربرد ابررسانا در سیستم های الکتریکی در سال 1908 هایک کمرلینگ اونز هلندی در دانشگاه لیدن موفق به تولید هلیوم مایع گردید و با استفاده از آن توانست..
29 تی‍ فرآیند جوشکاری احتراقی
0 44
مراحل عملیات جوشکاری قالب را تمیز، سپس پیش گرم کنید. دو سر هادی را به وسیله برس سیمی از گرد و خاک و روغن تمیز و سپس آن ها را هم پیش گرم کنید. ه..
29 خر الکترود زمین پست
0 102
الکترود زمین برای انشعاب برق فشار  ضعیف اعم از این که انشعاب برق مشترک تک فاز باشد یا سه فاز، باید حداقل 1 اتصال زمین ایمنی برای آن پیش بینی شود. ..
29 خر جوش اگزوترمیک ( کدولد)
0 65
جوش اگزوترمیک ( کدولد)جوش اگزوترمیک ( کدولد) پروسه ای برای اتصال دائمی هادی های سیستم زمین و یا هادی های حفاظت دربرابر صاعقه به یکدیگر می باشد و م..
نمایش 1 تا 12 از 128 (11 صفحه)