منو
سبد خرید

مقالات

06 به‍ آلودگی هوا و سنجش با پارتیکل کانتر
0 5
آلودگی هوا و سنجش با پارتیکل کانتر آلودگی هوا عبارت است از حضور یك و یا بیش از یك آلاینده در هوای آزاد مانند گرد و خاك، دود غلیظ، گاز مه آلود، بوی..
14 دی تونل نوری سبکی خلاقانه از نورپردازی
0 22
تونل نوری که حاصل ترکیب علم برق، الکترونیک و جلوه های هنری و ‏خلاقانه است به نورپردازی های زیبا و رنگارنگ المان های تونلی شهرها می گویند. تونل نوری که..
14 دی توربین های بادی و تولید انرژی
0 19
انرژی باد نظیر سایر منابع انرژی تجدید پذیر، بطور گسترده ولی پراکنده در دسترس می‌باشد. تابش نامساوی خورشید در عرض‌های مختلف جغرافیایی به سطح ناهموار زم..
05 دی کالیبراسیون چیست؟
0 18
کالیبراسیون چیست؟ کالیبراسیون به معنای تنظیم نمودن دستگاه با یک شاخص استاندارد می باشد. دستگاه‌های اندازه‌گیری باید به‌طور دوره‌ای کالیبره شوند. گ..
04 دی نحوه ی استفاده از کلمپ متر
0 23
نحوه ی استفاده از کلمپ متر به طور کلی، کلمپ آمپرهای جریان بار و جریان نشتی به یک روش استفاده می‌شوند. ابتدا جریان DC یا AC را انتخاب کنید. سپس محد..
04 دی نکات کاربردی کار با دوربین ترموگرافی
0 22
نکات کاربردی ودستورالعمل های کار با دوربین ترمو گرافی انتخاب صحیح ضریب تابشیE مناسب استفاده از مانیتور خلوت ونمایش اهداف مورد نظر ذخیره وفریز ..
09 آذ کلروفیل متر
0 45
کلرفیل متر كلروفيل متر غلظت نسبي كلروفيل برگ را بر اساس مقدار نور عبور كرده از برگ، در دو طول موجي كه جذب كلروفيل در آن ها تفاوت دارد، نشان مي د..
09 آذ دیتالاگر مناسب مرغداری
0 38
دما و رطوب یکی از مهمترین پارامترهای حیاتی در سالن های پرورش طیور و مرغداری است. هنگام پرورش ماکیان بسیار تاکید شده است که از استرس دمایی و رطوبتی به ..
06 آذ مواد در میدان الکتریکی
0 34
مواد در میدان الکتریکی در مبحث فیزیک الکترواستاتیک مواد به دو دسته عایق و هادی تقسیم بندی می شوند. تفاوت بین عایق و هادی در حرکت بارها است. در هاد..
21 مه‍ پایش خوردگی
0 76
تخریب شدن یک ماده در اثر واکنش با محیط پیرامون آن را خوردگی می‌گویند و این تعریف هم فلزات و هم غیرفلزات را در بر می‌گیرد. سرعت تخریب با توجه به نوع ما..
19 شه‍ راهنمای انتخاب اسیلوسکوپ GPS
0 160
برای انتخاب اسیلوسکوپ دیجیتال حافظه دار رومیزی ساخت کمپانی GPS مهم ترین پارامترها عبارتند از:پهنای باند تعداد کانال نرخ نمونه برداری دستگاه مقدا..
19 شه‍ سبک بوهو چیست؟
0 283
سبک بوهو چیست کاربرد آن در دکوراسیون داخلی ؟اگر از آن دسته از افرادی هستید که از طبیعت لذت میبرید و محیطی که در آن زندگی میکنید در دل طبیعت یا بلعکس..
نمایش 1 تا 12 از 138 (12 صفحه)