منو
سبد خرید

مقالات

27 دی آشنایی با بانک خازنی
0 7
خازن چیست؟خازن یک وسیله الکتریکی متشکل از دو صفحه موازی است، فضای بین صفحات معمولا با هوا یا یک عایق (دی الکتریک) پر می شود. وظیفه آن ذخیره انرژی در..
22 دی پرویز جبه دار مارالانی
0 5
پرویز جَبه‌دار مارالانی زاده سال ۱۳۲۰ خورشیدی در تبریز نویسنده و استاد ممتاز بازنشسته مهندسی برق در دانشگاه تهران است. او به عنوان یکی از چهره‌های شاخ..
14 دی چرا باید در نصب سرکابل و مفصل از کونیک کن عایق استفاده کنیم؟
0 42
در هنگام نصب اتصالات کابل، مرحله آماده سازی کابل یکی از مهمترین و در عین حال حساس ترین بخش از نصب سرکابل و مفصل می باشد. آماده سازی کابل به قدری مهم ا..
07 دی ولتاژگام و ولتاژ تماس
0 48
ولتاژ تماس چیست؟ ولتاژتماس ولتاژی بین جسم پرانرژی و پاهای فردی است که با جسم در تماس است و برابر است با اختلاف ولتاژ بین جسم و نقطه ای در فاصله ای..
30 آذ هزینه ی دیماند
مدیر مدیر 0 91
هزینه های دیماند چیست و چگونه در ساختار هزینه های انشعاب برق شما مورد سنجش قرار می گیرند؟به عنوان یک مشترک، احتمالاً دو نوع هزینه در صورت حساب برق م..
28 آذ تفاوت لامپ مهتابی و آفتابی و سفید یخی
مدیر مدیر 0 86
امروز میخواهیم به یک موضوع خیلی کاربردی که شاید برای خیلی از شما سوال باشد بپردازیم : شاید برای خیلی از شما پیش آمده باشد که بخواهید لامپ ال ای دی بخر..
22 آذ سکسیونرچیست؟
0 101
سکسیونر چیست ؟ (Disconnect Switch )یکی از کالاها بنیادی در هر ایستگاه برق فشار بالا می‌باشد. عمل و کار سکسیونر در ایستگاه‌های برق فشار بالا، جدا کرد..
15 آذ اهمیت نور پردازی در دکوراسیون داخلی
0 119
اهمیت نور پردازی در دکوراسیون داخلینور پردازی در دکوراسیون داخلی دارای اهمیت ویژه ای است. خانه ای که نور خورشید به طور مستقیم به آن میتابد، همیشه دل..
25 آب‍ آشنایی با گلند کابل
0 43
گلند کابل چیست؟ گلند کابل وسیله ای است که از آن برای اتصال کابل به جعبه تقسیم استفاده می شود. گلندها به صورت پلاستیکی، پلیمری و فلزی در اندازه های..
18 آب‍ نمایشگاه برق
0 685
نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران اولین بار در سال 1370 در کشورمان برگزار شد و آخرین دوره آن آبان ماه 1400 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران..
11 آب‍ روغن ترانسفورماتور چیست
0 804
روغن ترانسفورماتور چیست؟روغن ترانسفورماتور برای عایق کاری زیرساخت های الکتریکی فشار قوی مانند ترانسفورماتورها، خازن ها، کلیدها و قطع کننده های مدار ..
03 آب‍ نکاتی برای به حداکثر رساندن عمر سیستم زمین
مدیر مدیر 0 784
استفاده از محصولات با کیفیت  عمر بیشتر و خوردگی کمتر فولاد کاپرباند در مقایسه با فولاد گالوانیزه.در فولاد گالوانیزه از بین رفتن روی باعث خوردگی ..
نمایش 1 تا 12 از 106 (9 صفحه)