منو
سبد خرید

مقالات

04 مر چرا کف پست برق آسفالت نمی شود؟
0 5
آیا می دانید علت این که کف پست های برق آسفالت نمی شود چیست؟یکی از سوالت فنی که ممکن است برای بسیاری از مردم سوال شود، این است که چرا کف پست های برق ..
04 مر جلوگیری از سوختن لوازم برقی هنگام قطعی برق
0 4
یکی از دغدغه های امروز ما قطع شدن یا نوسان برق می باشد.این دو پیش آمد میتواند تاثیر بدی روی لوازم برقی خانه داشته باشد و باعث سوختن و از بین رفتن آن ه..
29 تی‍ آشنایی با آسانسور
0 13
آسانسور امروزه با گسترش ساخت آپارتمان های مرتفع، استفاده از آسانسور امری ضروری و معمول می باشد. آسانسور یا بالابر وسیله ای برای انتقال از طبقه ای ..
16 تی‍ عیب یابی سیستم ها به وسیله ی ترموگرافی
0 9
ترموگرافی چیست؟ در حالی که حیوانات خاصی مانند برخی از مارهای زنگی یا برخی ماهی ها وجود دارند که قادر به مشاهده طول موج مادون قرمز هستند ، انسان ها..
08 تی‍ سوال های پرتکرار در مورد مهندسی برق
0 28
مهندسی برق چیست ؟ مهندسی برق یکی از رشته های مهندسی است که شامل مطالعه ، طراحی و استفاده از تجهیزات ، دستگاه ها و سیستم هایی که از برق و مغناطیس ا..
31 خر آشنایی با عملیات روی خط گرم
0 42
خاموشی برق قطع برق یا خاموشی یا بلک اوت   از دست رفتن کوتاه یا بلند مدت توان الکتریکی در یک ناحیه است.عوامل  قطعی در شبکه برق عبارتند از :خطای..
25 خر آسیب های ناشی از برخورد صاعقه
0 35
آسیب های ناشی از برخورد صاعقهآسیب های ناشی از برخورد صاعقه می توانند از سوختگی خفیف روی بدن تا آسیب به مغز تا مرگ متغیر باشند. این مسئله به این بستگ..
17 خر نقطه ی ژرف در سیستم های توزیع
0 90
نقطه ی ژرفدر شبکه های شعاعی که بارها در طول خط منشعب شده انددر انشعابات انتهایی افت ولتاز زیادی پدید می آید که مصرف کننده ی آخر خط دارای بیشترین افت..
09 خر آشنایی با کابل زیر دریایی
0 58
 احتمالاً شما هم در برهه ای از زندگی خود ساعتها یا حتی روزها اینترنت ناپایدار یا کند را تجربه کردید و هرچقدر سعی کنید Wi-Fi خانه خود را دوباره راه اند..
08 خر اصطلاحات نادرست رایج بین مهندسان برق
0 62
این اشتباهات لپی و لفظی نیست حاصل ندانستن است. دلیل این ندانستن‌ها ساده است.این افراد معمولا کتاب نمی‌خوانند. این افراد به اینترنت سر نمی‌زنند. د..
04 خر آستین عایقی چیست؟
0 65
آستين هاي عايقدر شرايطي كه هنگام كار در شبكه هاي برق دار، علاوه بر دست ها ، بازو و ساعدها تيز در معرض خطر قرار داشته باشند ، بايستي از آستين هاي لا..
04 خر اثرات مخرب هارمونیک
0 68
هارمونیک هارمونیک، سیگنال یا موجی است که فرکانس آن یک مولفه انتگرال فرکانس برخی سیگنال ها یا موج های مرجع است. این اصطلاح همچنین می تواند به نسبت ..
نمایش 1 تا 12 از 81 (7 صفحه)