منو
سبد خرید

مقالات

10 تی‍ مقایسه لامپ های LED, COB و SMD
مدیر مدیر 0 8
پنل های سقفی LED و COB و SMD موجود در بازار دارای ساختار یکسانی میباشند که میزان نور در آنها بستگی به شدن جریان عبوری از آنها دارد، اما تفاوت در چینش ..
10 تی‍ پنل سقفی توکار بخریم یا روکار ؟
مدیر مدیر 0 10
پنل سقفی چیست؟پنل های سقفی با مصرف کمترین انرژی و ارائه بیشترین روشنایی، امروزه در نورپردازی بسیاری از فضاها مانند کتابخانه ها، فروشگاه ها، مدارس، د..
09 تی‍ راهنمای انتخاب میکرواهم متر
0 7
میکرو اهم‌مترها در تست و اندازه‌گیری مقاومت اتصالات، و سلف‌های موتورها و ترانسفورماتورها، میکرو اهم‌مترها، در خطوط تولید، از میکرو اهم‌مترها برای تست ..
06 تی‍ نحوه ی کار با هایپات
0 6
در نحوه ی کار با هایپات باید:مرحله‌ی اول تعیین محل آزمایش است. منطقه آزمایش باید دور از جمعیت باشد تا از ایمنی افرادی که گاهی به ایستگاه آزمایش نزدی..
06 تی‍ راهنمای انتخاب هایپات برای خرید مناسب
0 9
خرید های‌پات استاندارد و اورجینال اولین قدم برای ایجاد محیط کار امن و بدون هدر‌رفت انرژی است. این دستگاه‌ها در انواع مختلف در داخل و خارج از کشور تولی..
12 خر راهنمای انتخاب مولتی فانکشن
0 170
مقررات ملی ساختمان در سراسر دنیا برای حفظ و افزایش بهره‌وری از سرمایه گذاری ها و همین طور ایمنی افراد اجرا می‌شود و تمامی پیمانکاران و مسئولان موظف به..
12 خر رنگ بندی سیم و کابل
0 6552
رنگ بندی کابل ها چگونه است؟تمامی سیم و کابل ها از استانداردهای رنگی خاصی پیروی می کنند. که هر رنگ نشان می دهد آن سیم خاص چه عملکرد ویژهای در مدار ان..
12 خر عبور مپنا از مرز احداث ۵۰هزار مگاوات تولید برق
0 139
شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های مپنا ارائه دهنده خدمات مهندسی، تأمین و اجرا در زمینه احداث کامل نیروگاه‌های حرارتی، BOP برق و مکانیک نیروگاه‌های حرارتی..
09 خر راهنمای انتخاب  ردیاب سیم و کابل
0 31
 راهنمای خرید ردیاب کابل به شما کمک می کند بهترین و مناسب ترین ردیاب کابل موردنظر خود را انتخاب و تهیه کنید. پس در انتخاب آن به نکات مهم زیر توجه دا..
07 خر راهنمای نصب مفصل رزینی
0 58
مفصل های رزینی برای اتصال کابل های خشک قدیمی به کابل های روغنی جدید مورد استفاده قرار میگیرد.مفصل رزینی عموما شامل قطعات زیر می باشد:قالب های رز..
31 ار احداث پست ترانسفورماتور
0 49
پست ترانسفورماتورچنانچه بنا به تشخیص شرکت برق، احداث یک پست ترانسفورماتور داخل ساختمان یا محوطه لازم باشد آن قسمت از پست که انحصارا در اختیار شرکت ب..
04 ار آموزش نصب و تنظیم رله ی کنترل فاز میکرومکس
0 100
کاربرد اصلی این دستگاه‌ها حفاظت الکتروموتور‌ها در برابر اختلالات شبکه مانند:قطع فاز جا به جایی فاز افزایش یا کاهش بیش از حد ولتاژ مجاز شبکه عدم..
نمایش 1 تا 12 از 171 (15 صفحه)