منو
سبد خرید

مقالات

07 به‍ اسیلوسکوپ چیست؟
0
اسیلوسکوپاسیلوسکوپ یک تجهیز آرمایشگاهی است که برای مشاهده ی تغییرات سریع ولتاژ و جریان زمانی که نمی توانیم این تغییرات رابا مولتی متر مشاهد کنیم است..
07 به‍ منبع تغذیه چیست؟
0 3
منبع تغذیه چیست؟یکی از حیاتی ترین تجهیزات آزمایشگاهی منبع تغذیه است ،اگر به دنبال منبع تغذیه ای با دقت و کیفیت بالا هستید با ما همراه باشید.تمام م..
06 به‍ آشنایی با تجهیزات آزمایشگاه
0 7
آشنایی با تجهیزات آزمایشگاه آزمایشگاه ها از جذاب ترین مکان های دنیا هستند که گاها مرز های  علم را جا به جا می کنند.در آزمایشگاه های برق  با تجهیزات ..
05 به‍ ساختمان داخلی کابل چیست؟
0 27
ساختمان داخلی کابل قدرت سوالات متداول در صنعت سیم و کابل سیم و کابل چیست؟ تاریخچه ی سیم و کابل  اجزای تشکیل دهنده ی سیم و کابل  مراحل ساخت ..
04 به‍ روش تولید سیم و کابل
0 3
 Manufacturing process  wire drawing:در مرحله ی اول هدف آماده کردن سیم مسی یا آلومینومی طبق استاندارد AWGاست. روش به دست آوردن میله مسی یا آلو..
30 دی آشنایی با انواع سرکابل
0 16
 آشنایی با انواع سرکابل برای اتصال کابل های زمینی فشار قوی و فشار متوسط به سایر تجهیزات شبکه ی قدرت نیاز به تجهیزی به نام سرکابل داریم.برای آشنا..
23 دی آشنایی با کابلشو
0 75
کابلشو چیست؟اگرشما هم کابلشو ها را در اتصالات الکتریکی دیده اید اما کاربرد و نحوه استفاده دقیق آن را نمی دانید با ما همراه باشید.در این مقاله سعی د..
16 دی نیروگاه تلمبه ذخیره ای چیست؟
0 24
نیروی جاذبه نیرویی قدرتمند و گریزناپذیر است که همیشه ما را احاطه می کند و همچنین یکی از پایه ترین فن آوری های ذخیره انرژی یعنی نیروگاه تلمبه ذخیره ای ..
09 دی اتصالات سیم و کابل
0 86
 اتصال الکتریکی کابل ها به وسایل و دستگاه ها یا شینه ها باید با استفاده از تجهیزات مناسب با نوع و مشخصات کابل و همچنین مناسب با جنس نقطه اتصال، انجا..
07 دی سیم و کابل چیست؟
مدیر مدیر 0 67
سیم چیست؟انرژی الکتریکی بدون روشی برای انتقال ،مفهومی بیفایده است .همانطور که می دانیم برای انتقال انرژی الکتریکی از سیم استفاده می شود. سیم یک رشته..
06 دی تاریخچه ی سیم و کابل
0 57
در این مقاله قصد داریم در مورد تاریخچه ی سیم و کابل در جهان و در ایران صحبت کنیم.تاریخچه ی کابل درجهان قدمت زیادی دارد و توانسته است تحول عظیمی در صنع..
20 شه‍ باتری ای که بدون نیاز به شارژ 5000 سال عمر می کند
0 813
یک باتری جدید نانو-الماسی که از ضایعات هسته‌ای ساخته شده می‌تواند بیش از 5000 سال شارژ کامل را نگهدارد.قدرت باتری از ایزوتوپ‌های رادیواکتیو استفاد..
نمایش 1 تا 12 از 43 (4 صفحه)