منو
سبد خرید

مقالات

28 فر همه چیز در رابطه با فنرزن برقی راحت 1600
0 11
درزمان گذشته برای سیم کشی کردن ساختمان از فنر‌های فلزی دستی استفاده می‌شد. بدین شکل که  فنر سیم کشی یا فنر برق را با نوار چسب کابل وصل می کردند یا سیم..
26 اس‍ Deep Earthing
0 11
سیستم ارتینگ عمیق سیستمی است که در آن الکترود زمین فاقد هر گونه اتصالات اضافی میباشد. الکترود اصلی در این سیستم سیم مسی میباشد که توسط لوله های آهنی (..
20 اس‍ علت رنگ آمیزی شینه های برق
0 13
شاید در نگاە اول علتی که به ذهن شما خطور کند، تشخیص هادی‌ها و نظم در اجرای کار می‌باشد. ولی در حقیقت دلیل اصلی رنگ آمیزی شینەهای برق دفع حرارت می‌باشد..
19 اس‍ چگونه اسیلوسکوپ دیجیتال خود را برای اندازه گیری دقیق کالیبره و نگهداری کنید
0 16
هنگام ارزیابی سیگنال های الکتریکی با استفاده از یک اسیلوسکوپ دیجیتال، ضروری است که دستگاه به درستی کالیبره شده و نگهداری شود تا دقت و قابلیت اطمینان د..
02 به‍ عبور مپنا از مرز احداث ۵۰هزار مگاوات تولید برق
0 78
شرکت احداث و توسعه نیروگاه‌های مپنا ارائه دهنده خدمات مهندسی، تأمین و اجرا در زمینه احداث کامل نیروگاه‌های حرارتی، BOP برق و مکانیک نیروگاه‌های حرارتی..
23 دی راهکاری هایی برای کاهش هزینه های انرژی در سنگاپور
0 72
 سنگاپور :سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد و کشوری ثروتمند و مدرن است. مالزی و اندونزی تنها همسایه‌های سنگاپور هستند. پیش از حضور کشورهای اروپایی ..
13 دی بازار 30 میلیارد دلاری تجهیزات برق
0 153
صنعت تولید برق را می‌توان به سه حوزه تقسیم کرد: تولید برق، شبکه‌‌‌های انتقال و توزیع، و اندازه‌‌‌گیری و فروش. شرکت‌های بزرگ انرژی تمایل دارند در هر سه..
03 دی شرکت‌های برتر برق در سال 2022
0 91
تامین برق کافی و ثابت برای توسعه اقتصادی کشورهای صنعتی بسیار توسعه‌یافته موضوعی ضروری است. این امر در تمام زمینه‌های اقتصاد مدرن، از بخش تولید و از جم..
25 آذ بزرگ‌ترین صادرکنندگان و واردکنندگان برق در سال ۲۰۲۲
0 78
تامین برق کافی و پایدار برای توسعه اقتصادی کشورهای صنعتی بسیار توسعه‌یافته امری ضروری است. این امر در تمام زمینه‌های اقتصاد مدرن، از بخش تولید و حمل و..
08 آذ مسائل ایمنی مرتبط با نصب و استفاده از کلیدها و پریزها
مدیر مدیر 0 105
مسائل ایمنی مرتبط با نصب و استفاده از کلیدها و پریزهامقدمهکلیدها و پریزها اجزای بنیادی سیستم‌های الکتریکی هر خانه یا محیط کاری هستند. اما است..
27 آب‍ چگونه از چراغ‌ها برای ایجاد زیبایی و احساس گرمای فضا استفاده کنیم؟
0 250
چگونه از چراغ‌ها برای ایجاد زیبایی و احساس گرمای فضا استفاده کنیم؟نور، یکی از بهترین ابزارها برای ایجاد زیبایی و حس گرمای فضا است. اینجا چند راه برا..
16 مه‍ آیین نامه جدید اتصال به زمین
0 122
این آیین نامه به استناد ماده 85 و تبصره یک ماده 86 قانون کار جمهوري اسلامی ایران با هدف ایمن سازي محیط کار و جلوگیري از بروز حوادث ناشی از کار در براب..
نمایش 1 تا 12 از 161 (14 صفحه)