منو
سبد خرید

شاهین مفصل

شاهین مفصل

شرکت شاهین مفصل در حوزه تولید اتصالات کابل برق و مخابرات در سال 1375 در اصفهان تاسیس گردید. این شرکت با بیش از 27 سال سابقه فعالیت بازرگانی و همچنین 22 سال سابقه فعالیت تولیدی در زمینه تولید انواع اتصالات کابل جهت شبکه های توزیع و انتقال نیرو و صنایع مختلف کشور با کسب تجارب فراوان طی سال ها همکاری نزدیک با نام آورترین شرکت های خارجی تولید کننده اتصالات کابل و با رعایت دقیق استاندارد های بین المللی در زمره بهترین تولید کنندگان داخلی اتصالات کابل در صنعت ایران قرار گیرد، و گام های مثبتی نیز در عرصه ورود به بازار های جهانی با صادرات محصولات تولیدی به برخی کشور های آسیایی، آفریقایی و اروپائی بردارد.

از ویژگی های اصلی فعالیت های تولیدی این شرکت می توان به کنترل دقیق کیفیت مواد اولیه، رعایت استاندارد های بین المللی، تلاش در جهت انتقال هر چه بیشتر تکنولوژی تولید اتصالات کابل به داخل کشور، کاهش قیمت های تمام شده، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و تاکید بر کسب رضایت مشتریان اشاره نمود.

تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-SBCL
کابلشو پیچی شاهین مفصل در دو رنج 35 الی 120 و 95 الی 240 قابل ارائه می باشد.جنس این کابلشو فول بیمتال از آلیاژ آلومینیوم قلع اندود شده می باشد کابلشو پیچی (مجهز به پیچ های سربُر) یا Shear Bolt Cable Lug نسل جدید اتصالات کابل هستند و به نحوی طراحی شده اند که دیگر نیازی به پرس ندارند ..
112,000 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Cable-Joint-Metal-AL-25-500
این محصول ساخت شرکت شاهین مفصل می باشد. شاهین مفصل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتصالات کابل در کشور می باشد. جنس این دوراهه از آلومینیوم می باشد که از لوله آلومینیومی بدون درز با خلوص 99.5% و براساس استاندارد DIN46267 teil2 تولید شده اند. استفاده از لوله آلومینیومی بدون درز و خلوص 99.5% ..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Cable-Joint-16:500
این محصول ساخت شرکت شاهین مفصل می باشد. شاهین مفصل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتصالات کابل در کشور می باشد. جنس این دوراهه از مس قلع اندود شده می باشد. این دوراهه از لوله مسی بدون درز با خلوص 99.5% و براساس استاندارد DIN46267 teil1 تولید شده اند. این امر باعث شده است که در اثر پرس هیچگونه..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-Resin_joint
مفصل رزینی شاهین مفصل در دو کد S و کد SHM در سایزهای مختلف  SHM11، SHM12, SHM13,SHM14,SHM15,SHM16 و همچنین S4, s10 قابل ارائه می باشد. جدول مربوط به ابعاد و اندازه مفصل رزینی شاهین مفصل با کد SHM در زیر ملاحظه می کنید. با استفاده از این جدول و با توجه به سایز کابل مفصل مورد نظ..
195,000 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: نصب سرکابل
قیمت نصب سرکابل حرارتی برای هر عدد سرکابل می باشد تیم نصب فروشگاه اینترنتی فازنول با تجربه ای چندین ساله جهت نصب سرکابل حرارتی در رنج ولتاژ مختلف ( از 6.2 کیلوولت تا 72.5 کیلوولت) اقدام به نصب انواع سرکابل های حرارتی با برندهای مختلف موجود در بازار ایران با ارائه ضمانت نصب نموده است.&nb..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SL-series
ویژگی اصلی این کلمپ ها قابلیت بی متال بودن آنها است. لذا از این کانکتور برای اتصال هم زمان مس/مس، آلومینیوم/مس، آلومینیوم/آلومینیوم استفاده میشود.در تولید کلمپ های فول بیمتال طی یک فرایند آبکاری ویژه، یک لایه نهایی قلع بر روی آلومینیوم قرار می گیرد، لذا این کلمپ جهت اتصال و یا انشعاب گی..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Full-bi-metal-compression
از کابلشو فول بیمتال پرسی برای اتصال سیم آلومینیومی به شینه مسی و یا برعکس می توان استفاده کرد. کابلشو فول بیمتال شاهین مفصل علاوه بر تست های الکتریکال و مکانیکال معمول بر  روی انواع کابلشوها، در آزمایشگاه مجهز کارخانه شاهین مفصل تحت دو آزمایش مهم دیگر نیز قرار می گیرند تا ..
8,000 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-LV-Cable-Lug
جهت اتصال سیم مسی به سایر تجهیزات شبکه از کابلشو مسی استفاده می شود. برای مصارف عمومی تا سطح ولتاژ 1000 ولت می توان از کابلشوهای فشار ضعیف استفاده شود. شرکت شاهین مفصل که در زمینه تولید انواع اتصالات کابل پیشرو می باشد در جهت تامین نیاز مصارف عمومی، اقدام به تولید و عرضه کابلشو مسی فشارضعیف نموده اس..
5,300 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-Cu-16-630
 کابلشو مسی تولیدی شرکت شاهین مفصل از لوله مسی بدون درز با خلوص 99.5% و بر اساس استاندارد DIN46235 ساخته شده است. همچنین به جهت جلوگیری از فرآیند خوردگی، کل بدنه کابلشو آبکاری قلع شده است.بر روی این کابلشو علائم زیر حک شده است:سطح مقطع   سایز پیچ مناسب جهت اتصال به شینه ..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: AL-95-Cable-Lug
این کابلشو از لوله آلومینیومی بدون درز با خلوص 99.5% و بر اساس استاندارد DIN48201 ساخته شده است. نحوه ساخت به گونه ای است که در اثر پرس هیچگونه ترک یا شکاف مویی در آن ایجاد نمیشود.بر روی این کابلشو علائم زیر حک شده است: 1- سطح مقطع هادی مناسب برای کابلشو 2- سایز پیچ مناسب جهت اتصال به شینه 3-..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 12 (1 صفحه)