منو
سبد خرید

شاهین مفصل

شاهین مفصل

شرکت شاهین مفصل در حوزه تولید اتصالات کابل برق و مخابرات در سال 1375 در اصفهان تاسیس گردید. این شرکت با بیش از 27 سال سابقه فعالیت بازرگانی و همچنین 22 سال سابقه فعالیت تولیدی در زمینه تولید انواع اتصالات کابل جهت شبکه های توزیع و انتقال نیرو و صنایع مختلف کشور با کسب تجارب فراوان طی سال ها همکاری نزدیک با نام آورترین شرکت های خارجی تولید کننده اتصالات کابل و با رعایت دقیق استاندارد های بین المللی در زمره بهترین تولید کنندگان داخلی اتصالات کابل در صنعت ایران قرار گیرد، و گام های مثبتی نیز در عرصه ورود به بازار های جهانی با صادرات محصولات تولیدی به برخی کشور های آسیایی، آفریقایی و اروپائی بردارد.

از ویژگی های اصلی فعالیت های تولیدی این شرکت می توان به کنترل دقیق کیفیت مواد اولیه، رعایت استاندارد های بین المللی، تلاش در جهت انتقال هر چه بیشتر تکنولوژی تولید اتصالات کابل به داخل کشور، کاهش قیمت های تمام شده، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و تاکید بر کسب رضایت مشتریان اشاره نمود.

تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-SBC
دوراهه (موف) پیچی شاهین مفصل در دو رنج 35 الی 120 و 95 الی 240 قابل ارائه می باشد.جنس این دوراهه فول بیمتال از آلیاژ آلومینیوم قلع اندود شده می باشد دواهه پیچی (مجهز به پیچ های سربُر) یا Shear Bolt Cable Lug نسل جدید اتصالات کابل هستند و به نحوی طراحی شده اند که دیگر نیازی به پ..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-SBCL
کابلشو پیچی شاهین مفصل در دو رنج 35 الی 120 و 95 الی 240 قابل ارائه می باشد.جنس این کابلشو فول بیمتال از آلیاژ آلومینیوم قلع اندود شده می باشد. نصاب کارها بدون نیاز به ابزار خاصی قادر خواهند بود این کابلشو رو را نصب کنند.   کابلشو پیچی (مجهز به پیچ های سربُر) یا Sh..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Splice-jamper
جهت اتصال هادی های هوایی ACSR به یکدیگردر نقاطی که تحت کشش نمی باشند، از اسپلایس آلومینیومی جمپر استفاده می شود. مشخصات اسپلایس آلومینیومی جمپر :مواد اولیه : لوله آلومینیومی آلیاژی ویژه پوشش نهایی : بدون پوشش ابعاد و اندازه اسپلایس آلومینیومی جمپر :مطابق..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: ASI
بست کابل پلی فیکس سری ASI در دو تیپ ASI2  و ASI3 و ASI4 و ASI5 و ASI6  قابل ارائه می باشد. تفاوت این تیپ ها در قطر قابل پوشش هست.  جدول سایز قابل پوشش بست کابل آلوفیکس ASI :   ویژگی های بست کابل آلوفیکس سری ASI :&..
306,500 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: ATR
بست کابل پلی فیکس سری ATR در 4 تیپ ATR3 و ATR4 و ATR5 و ATR6 قابل ارائه می باشد. تفاوت این تیپ ها در قطر قابل پوشش هست.  جدول سایز قابل پوشش بست کابل تریفویل آلوفیکس سری ATR :   ویژگی های بست کابل تریفویل آلوفیکس سری ATR&n..
447,800 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SI
بست کابل پلی فیکس سری SI در دو تیپ SI2  و SI3  قابل ارائه می باشد. تفاوت این تیپ ها در قطر قابل پوشش هست.  جدول سایز قابل پوشش بست کابل پلی فیکس تک رشته سری SI :   ویژگی های بست کابل پلی فیکس SI : ..
163,500 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Cable-Joint-Metal-AL-25-500
این محصول ساخت شرکت شاهین مفصل می باشد. شاهین مفصل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتصالات کابل در کشور می باشد. جنس این دوراهه از آلومینیوم می باشد که از لوله آلومینیومی بدون درز با خلوص 99.5% و براساس استاندارد DIN46267 teil2 تولید شده اند. استفاده از لوله آلومینیومی بدون درز و خلوص 99.5% ..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Cable-Joint-16:500
این محصول ساخت شرکت شاهین مفصل می باشد. شاهین مفصل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتصالات کابل در کشور می باشد. جنس این دوراهه از مس قلع اندود شده می باشد. این دوراهه از لوله مسی بدون درز با خلوص 99.5% و براساس استاندارد DIN46267 teil1 تولید شده اند. این امر باعث شده است که در اثر پرس هیچگونه..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-LV-Heatshrink-Joint
با توجه به پر مصرف بودن مفصل حرارتی فشار ضعیف در شبکه برقی کابل زمینی، شرکت شاهین مفصل اقدام به تولید و ساخت مفصل فشار ضعیف کرده است. این شرکت برای کاهش هزینه ها این مفصل فشار ضعیف را در بسته های پلاستیکی به بازار عرضه میکند.  برای اطلاع از قیمت مفصل حرارتی فشارضعیف خواهشم..
262,000 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-Resin_joint
شرکت شاهین مفصل با سابقه ای طولانی در زمینه تولید و واردات اتصالات کابل می باشد. یکی از دسته محصولات این شرکت، مفصل رزینی می باشد که با دو کد S و SHM به بازار عرضه میکند.کد SHM در سایزهای مختلف  SHM11، SHM12, SHM13,SHM14,SHM15,SHM16 و کد S در سایزهای S4 و S10 قابل ارائه می باشد. ..
479,000 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-LV-Cable-Lug
جهت اتصال سیم مسی به سایر تجهیزات شبکه از کابلشو مسی استفاده می شود. برای مصارف عمومی تا سطح ولتاژ 1000 ولت می توان از کابلشوهای فشار ضعیف استفاده شود. شرکت شاهین مفصل که در زمینه تولید انواع اتصالات کابل پیشرو می باشد در جهت تامین نیاز مصارف عمومی، اقدام به تولید و عرضه کابلشو مسی فشارضعیف نموده اس..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)