منو
سبد خرید

شاهین مفصل

شاهین مفصل

شرکت شاهین مفصل در حوزه تولید اتصالات کابل برق و مخابرات در سال 1375 در اصفهان تاسیس گردید. این شرکت با بیش از 27 سال سابقه فعالیت بازرگانی و همچنین 22 سال سابقه فعالیت تولیدی در زمینه تولید انواع اتصالات کابل جهت شبکه های توزیع و انتقال نیرو و صنایع مختلف کشور با کسب تجارب فراوان طی سال ها همکاری نزدیک با نام آورترین شرکت های خارجی تولید کننده اتصالات کابل و با رعایت دقیق استاندارد های بین المللی در زمره بهترین تولید کنندگان داخلی اتصالات کابل در صنعت ایران قرار گیرد، و گام های مثبتی نیز در عرصه ورود به بازار های جهانی با صادرات محصولات تولیدی به برخی کشور های آسیایی، آفریقایی و اروپائی بردارد.

از ویژگی های اصلی فعالیت های تولیدی این شرکت می توان به کنترل دقیق کیفیت مواد اولیه، رعایت استاندارد های بین المللی، تلاش در جهت انتقال هر چه بیشتر تکنولوژی تولید اتصالات کابل به داخل کشور، کاهش قیمت های تمام شده، ارائه خدمات پس از فروش مناسب و تاکید بر کسب رضایت مشتریان اشاره نمود.

این شرکت در زمینه ی اتصالات سیم و کابل محصولاتی از قبیل انواع مفصل، انواع سرکابل و روکش های حرارتی ، کابلشو و دوراهه، کلمپ و اسپلایس و... ارائه میدهد.

 

نمایش 1 تا 12 از 18 (2 صفحه)