منو
سبد خرید

ریکم

ریکم

شرکت ریکم آلمان یا (پارس جلفا) تولیدکننده ی انواع مفصل ، انواع سرکابل :سرد ،حرارتی ، مفصل مخابراتی ، روکش های حرارتی و . . در رنج ولتاژ و با سایزهای مختلف می باشد.. کیفیت بسیار بالای محصولات ریکم موجب شده ، مصرف کنندگان بسیاری از محصولات این شرکت استفاده نمایند.

 

مزایای محصولات ریکم نسبت به برندهای مشابه

 

 1. ضخامت روکش های حرارتی
 2.   طول روکش ها 
 3. اتصالات مسی یا آلومینیم موجود در بسته بندی

 

کاربرد محصولات ریکم 

 

 1.  مفصل حرارتی فشار ضعیف مناسب برای کابل های آرموردار نواری یا مفتولی
 2.  سرکابل حرارتی ریکم تا ولتاژ 36 کیلوولت مناسب برای انواع کابل های قدرت خشک
 3. مفصل حرارتی ریکم تا ولتاژ 36 کیوولت مناسب برای انواع کابل های قدرت خشک
 4. مفصل تبدیلی روغنی به خشک 24 کیلوولت
 5.  مفصل حرارتی روغنی به روغنی 24 کیلوولت
 6. سرکابل تبدیلی روغنی به خشک (سرکابل آغشته به روغن) در رنج ولتاژ 7/2 – 12 – 17/5 – 24 – 36 کیلوولت
 7.  سرکابل پلاگین (سرکابل چپقی) 24 کیلوولت
 8.  کاور بوشینگ ترانسهای قدرت
 9.  روکش حرارتی در انواع ولتاژ 1 – 24 و 36 کیلوولت
 10. BBIT – BPTM – LV1T  روکش حرارتی قفل شو
 11. MVLC  روکش حرارتی تعمیری یا زیپی
 12. CRSM مفصل حرارتی مخابراتی MA
تولید کننده: ریکم مدل: IXSU/OXSU
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. نحوه خرید سرکابل حرارتی ریکم  برای خرید سرکابل حرارتی شما باید لازم است به سوالات زیر پاسخ داده شود. محل نصب سرکابل : اگر قرار باشد سرکابل در محیط فضای باز باشد شما باید نوع هوایی..
4,734,600 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: Raychem-MV-HJ
9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر قیمت های فوق اضافه می گردد.برای اتصال کابل های قدرت با عایق خشک پلاستیکی تا سطح ولتاژ 36 کیلوولت، شرکت ریکم، سیستمی بر مبنای مواد حرارتی جذب شونده که نصب سریع و راحتی را دارند ارائه می دهد. مفصل حرارتی ریکم که علاوه بر آنکه مقاومت بسیار بالایی در براب..
17,529,600 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: Raychem-LV-Joint
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.سابقه 40 ساله استفاده از مفصل حرارتی فشار ضعیف ریکم عملکرد عایقی و آب بندی آن را به خوبی نشان داده است. کیفیت آب بندی مفصل حرارتی فشار ضعیف ریکم به حدی است که شرکت ریکم گاها استفاده از این مفصل را به جای مفصل رزینی نیز پیشنهاد می..
601,100 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: BPTM
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی BPTM با دیواره متوسط برند ریکم، مناسب برای باسبار های تخت و گرد و سیم های بدون کاور،از جنس مس و آلومینیوم جهت کاهش فاصله فاز به فاز و فاز به زمین می باشند. قدرت عایقی این روکش حرارتی 18KV/mm می..
0 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: IT1000
دستگاه گرافیت بردار IT-1000-030-2 مناسب برای برداشتن لایه نیمه هادی باند شده و یا چسبیده شده بر روی عایق کابل های فشار متوسط می باشد.مشخصات این دستگاه :رنج کارکرد از قطر 10 میلیمتر تا 50 میلی متر ..
125,000,000 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: XAGA500
برای خرید و اطلاع از قیمت از بین گزینه های در دسترس، مفصل مخابراتی مورد نظر خود را انتخاب کنید. مفصل حرارتی مخابراتی XAGA 500 (لایندار) ریکم مناسب برای اتصال و یا انشعاب کابل های تلفنی مسی فاقد فشار هوا یا همان ژله فیلد می باشد.لازم به ذکر است مفصل XAGA 500 قابلیت گرفتن 3 انشعاب ا..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)