منو
سبد خرید

ریکم

ریکم

شرکت ریکم آلمان یا (پارس جلفا) تولیدکننده ی انواع مفصل ، انواع سرکابل :سرد ،حرارتی ، مفصل مخابراتی ، روکش های حرارتی و . . در رنج ولتاژ و با سایزهای مختلف می باشد.. کیفیت بسیار بالای محصولات ریکم موجب شده ، مصرف کنندگان بسیاری از محصولات این شرکت استفاده نمایند.

 

مزایای محصولات ریکم نسبت به برندهای مشابه

 

 1. ضخامت روکش های حرارتی
 2.   طول روکش ها 
 3. اتصالات مسی یا آلومینیم موجود در بسته بندی

 

کاربرد محصولات ریکم 

 

 1.  مفصل حرارتی فشار ضعیف مناسب برای کابل های آرموردار نواری یا مفتولی
 2.  سرکابل حرارتی ریکم تا ولتاژ 36 کیلوولت مناسب برای انواع کابل های قدرت خشک
 3. مفصل حرارتی ریکم تا ولتاژ 36 کیوولت مناسب برای انواع کابل های قدرت خشک
 4. مفصل تبدیلی روغنی به خشک 24 کیلوولت
 5.  مفصل حرارتی روغنی به روغنی 24 کیلوولت
 6. سرکابل تبدیلی روغنی به خشک (سرکابل آغشته به روغن) در رنج ولتاژ 7/2 – 12 – 17/5 – 24 – 36 کیلوولت
 7.  سرکابل پلاگین (سرکابل چپقی) 24 کیلوولت
 8.  کاور بوشینگ ترانسهای قدرت
 9.  روکش حرارتی در انواع ولتاژ 1 – 24 و 36 کیلوولت
 10. BBIT – BPTM – LV1T  روکش حرارتی قفل شو
 11. MVLC  روکش حرارتی تعمیری یا زیپی
 12. CRSM مفصل حرارتی مخابراتی MA
تولید کننده: ریکم مدل: IXSU/OXSU
برای مشاهده قیمت سرکابل حرارتی ریکم و خرید آن لطفا گزینه های در دسترسی را انتخاب نمایید.  توضیح گزینه های دسترس : برای خرید سرکابل حرارتی شما باید لازم است به سوالات زیر پاسخ داده شود. محل نصب سرکابل : اگر قرار باشد سرکابل در محیط فضای باز باشد..
3,740,100 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: Raychem-MV-HJ
برای اتصال کابل های قدرت با عایق خشک پلاستیکی تا سطح ولتاژ 36 کیلوولت، شرکت ریکم، سیستمی بر مبنای مواد حرارتی جذب شونده که نصب سریع و راحتی را دارند ارائه می دهد. مفصل حرارتی ریکم که علاوه بر آنکه مقاومت بسیار بالایی در برابر شرایط نامساعد جوی ( مقاوم در برابر محیطهای مرطوب، اسیدی، نفتی و ...) ..
4,257,000 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: BPTM
روکش حرارتی BPTM با دیواره متوسط برند ریکم، مناسب برای باسبار های تخت و گرد و سیم های بدون کاور،از جنس مس و آلومینیوم جهت کاهش فاصله فاز به فاز و فاز به زمین می باشند.  قدرت عایقی این روکش حرارتی 18KV/mm می باشد.از این روکش میتوان تا رنج ولتاژ 24 کیلوولت استفاده کرد. برای انتخ..
255,000 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: RayChem-TE-Indoor-1-Core-24KV
لطفا برای اطلاع از قیمت انواع سرکابل حرارتی ریکم در سایز و رنج ولتاژ های مختلف به صفحه سرکابل حرارتی ریکم  مراجعه فرمایید.  سرکابل حرارتی ریکم آلمان ، یکی از بهترین برندها در زمینه اتصالات کابل می باشد. تمامی محصولات ریکم در زمینه اتصالات کابل  تو..
0 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: Raychem-LV-Joint
برای خرید و اطلاع از قیمت مفصل حرارتی فشار ضعیف ریکم لطفا گزینه های مورد نظر را انتخاب نمایید نحوه انتخاب گزینه ها :ابتدا سایز مورد نظر را متناسب با سایز کابل خود انتخاب کنید  اگر کابل شما زرده دار بود لطفا گزینه آرمور را انتخاب نمایید و اگر بدون زره بود لطفا گزین..
0 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: XAGA500
برای خرید و اطلاع از قیمت از بین گزینه های در دسترس مفصل مخابراتی مورد نظر خود را انتخاب کنید. مفصل حرارتی مخابراتی XAGA 500 (لایندار) ریکم مناسب برای اتصال و یا انشعاب کابل های تلفنی مسی فاقد فشار هوا یا همان ژله فیلد می باشد.لازم به ذکر است مفصل XAGA 500 قابلیت گرفتن 3 انشعاب ..
130,800 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: IT1000
دستگاه گرافیت بردار IT-1000-030-2 مناسب برای برداشتن لایه نیمه هادی باند شده و یا چسبیده شده بر روی عایق کابل های فشار متوسط می باشد.مشخصات این دستگاه :رنج کارکرد از قطر 10 میلیمتر تا 50 میلی متر ..
39,900,000 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)