منو
سبد خرید

ریکم

ریکم
تولید کننده: ریکم مدل: IXSU/OXSU
برای مشاهده قیمت سرکابل حرارتی ریکم و خرید آن لطفا گزینه های در دسترسی را انتخاب نمایید.  توضیح گزینه های دسترس : برای خرید سرکابل حرارتی شما باید لازم است به سوالات زیر پاسخ داده شود. محل نصب سرکابل : اگر قرار باشد سرکابل در محیط فضای باز باشد..
0 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: Raychem-MV-HJ
لطفا جهت اطلاع از قیمت مفصل حرارتی ریکم و خرید آن گزینه های در دسترس را با توجه به مشخصات کابل خود انتخاب نمایید. به کمک گزینه های در دسترس شما می توانید انواع مفصل ریکم در رنج ولتاژی فشار متوسط از ولتاژ 12 کیلوولت و 36 کیلوولت را خریداری کنید. توضیح گزینه های در دسترس : ..
0 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: RayChem-TE-Indoor-1-Core-24KV
لطفا برای اطلاع از قیمت انواع سرکابل حرارتی ریکم در سایز و رنج ولتاژ های مختلف به صفحه سرکابل حرارتی ریکم  مراجعه فرمایید.  سرکابل حرارتی ریکم آلمان ، یکی از بهترین برندها در زمینه اتصالات کابل می باشد. تمامی محصولات ریکم در زمینه اتصالات کابل  تو..
0 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: Raychem-LV-Joint
برای خرید و اطلاع از قیمت مفصل حرارتی فشار ضعیف ریکم لطفا گزینه های مورد نظر را انتخاب نمایید نحوه انتخاب گزینه ها :ابتدا سایز مورد نظر را متناسب با سایز کابل خود انتخاب کنید  اگر کابل شما زرده دار بود لطفا گزینه آرمور را انتخاب نمایید و اگر بدون زره بود لطفا گزین..
0 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: IT1000
دستگاه گرافیت بردار IT-1000-030-2 مناسب برای برداشتن لایه نیمه هادی باند شده و یا چسبیده شده بر روی عایق کابل های فشار متوسط می باشد.مشخصات این دستگاه :رنج کارکرد از قطر 10 میلیمتر تا 50 میلی متر ..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)