منو
سبد خرید

ترموویژن

دوربین حرارتی قابلیت تبدیل انرژی حرارتی به نور مرئی را دارد. با استفاده از ترموویژن یا دوربین حرارتی می توان دمای محیط را با دقت و سرعت بالا و به روش غیر تماسی، اندازه گیری کرد. امروزه صنعت برق با مسائلی مانند کاهش زمان خاموشی، افزایش رضایمندی مصرف کنندگان و پایداری سیستم برق رسانی مواجه است. برای تامین رضایت مصرف کنندگان و افزایش پایداری سیستم برق به نظارت و مانیتورینگ دوره ای و متناوب اتصالات، کابل ها و کلمپ ها ی متصل به تجهیزات برق نیاز است.

برای وارسی دمای اتصالات و دیگر پارامترها، مهندسی و تکنسین های برق، از ترموویژن یا دوربین حرارتی بهره می برند. در تجهیزات برق، اگر اتصالی سست باشد، با افزایش مقاومت، دمای آن نقطه افزایش خواهد یافت. با افزایش دما، اتصالات ذوب شده و از هم باز خواهند شد. دوربین حرارتی، امواج مادون قرمز ساطع شده از اجسام و تجهیزات را کشف کرده و نقاط داغ را نمایش می دهد. دمانگاری تجهیزات، بدون قطع تجهیزات و متصل کردن آن به نقطه ی خاصی، امکان پذیر است. دمای نقطه مورد نظر در LCD بزرگ دستگاه به صورت رنگی نمایش داده می شود. 

تکنسین یا مهندس برق، با مقایسه دمای ثبت شده توسط دوربین ترموویژن و دمای محیط، عیوب احتمالی را برطرف کرده و مانع از قطع برق خواهد شد. در استفاده از ترموویژن باید دقت کرد که با وجود هیتر یاترانسفورماتور است و در روند کار تجهیزات مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بهترین زمان انجام بازرسی در پست های برق، زمان غروب آفتاب است که اثر گرمای آفتاب بر تجهیزات کاهش یافته و نور محیط برای دید حرارت نمایش داده شده توسط دستگاه، کافی است. مزایای استفاده از دوربین حرارتی در صنایع برق، شامل افزایش اطمینان در کنترل تجهیزات، کاهش هزینه ها، قابلیت کنترل و بازرسی در خلال انجام کار، افزایش سرعت، بررسی تجهیزات بعد از تعمیرات و کنترل عملکرد درست ان ها می شود.

تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: CA1954
دوربین های ترموویژن از جمله دوربین های کارآمدی هستند که انرژی حرارتی منتشر شده از اجسام را جمع‌آوری و آن را به یک تصویر رنگی با کیفیت تبدیل می‌کند. البته باید توجه کرد که تصاویر ایجاد شده توسط دوربین ترموویژن  تصاویری خاکستری هستند که با کمک کامپیوتر داخل دوربین به تصویر رنگی تبد..
150,500,000 تومان
تولید کننده: UNI-T مدل: UT-I65A
دوربین های حرارتی کلاسیک UNI-T با سنسورهای حرارتی بین المللی طراحی شده اند. این ترموویژن ها دارای عملکرد خوب ویدیویی کاربر پسند هستند. این محصول دارای طراحی مقاوم و IP65 می باشد.  مشخصات فنی ترموویژن مدل UT-I65A ساخت UNI-T دارای گواهینامه های CE/RoHS محدوده د..
36,500,000 تومان
تولید کننده: UNI-T مدل: UT-I85A
دوربین های حرارتی کلاسیک UNI-T با سنسورهای حرارتی بین المللی طراحی شده اند. این ترموویژن ها دارای عملکرد خوب ویدیویی کاربر پسند هستند. این محصول دارای طراحی مقاوم و IP65 می باشد.  مشخصات فنی ترموویژن مدل UT-I85A ساخت UNI-T صفحه نمایش  2.8 اینچی TFT  ..
27,380,000 تومان
تولید کننده: SATIR مدل: Hotfind-S
دوربین های ترموویژن از جمله دوربین های کارآمدی هستند که انرژی حرارتی منتشر شده از اجسام را جمع‌آوری و آن را به یک تصویر رنگی با کیفیت تبدیل می‌کند. البته باید توجه کرد که تصاویر ایجاد شده توسط دوربین ترموویژن  تصاویری خاکستری هستند که با کمک کامپیوتر داخل دوربین به تصویر رنگی تبد..
397,500,000 تومان
تولید کننده: CEM مدل: DT-9885
دوربین های ترموویژن  CEM DT-9885 با وضوح بالا  به کاربر کمک می کند تا مشکلات مربوط به ویژگی ها و عملکردهای پیشرفته را پیدا کند. بازرسی مادون قرمز با CEM DT-9885 سریعتر و کارآمدتر انجام می شود، که می تواند به مستندسازی مناطق مشکل دار برای تجزیه و تحلیل بیشتر کمک کند. کاربرد این ترمووی..
230,000,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: CA1900
با پیشرفت بیماری کرونا در حال حاضر اندازه گیری دمای بدن یک موضوع اصلی در اخبار است، Chauvin Arnoux دوربین حرارتی تب سنج CA1900 را به بازار عرضه کرده است، این یک ابزار جدید بهداشتی از گروه Chauvin Arnoux برای شناسایی هر کسی با درجه حرارت بیش از حد بالا به منظور مقابله با بیماری های همه گیر است. ..
87,500,000 تومان
تولید کننده: CEM مدل: DT-9875
دوربین های ترموویژن  این دستگاه یکی از پیشرفته ترین ترموویژن ها در زمینه اندازه گیری دما در محدوده منفی 20 تا 400 درجه میباشد که با رزولوشن 160×120 پیکسل خود دقیق ترین اطلاعات را در مورد نشت یابی حرارتی در اختیار شما قرار می دهد، این دستگاه با تکنولوژی آنالیز طیف مادون قرمز با استفاده از ف..
125,000,000 تومان
تولید کننده: CEM مدل: DT-982
دوربین های ترموویژن  DT-982  طراحی شده است تا کار شما را راحت تر، کارآمدتر و موثرتر جلوه دهند. ردیاب 120*160 پیکسلی این دستگاه امکان ثبت تصاویر نرخ 50 هرتز را فراهم می کند و امکان تشخیص دما از -20 تا 350 درجه سانتیگراد را دارا می باشد. همچنین این دستگاه دارای قابلیت هایی از قبیل زوم ت..
88,000,000 تومان
تولید کننده: CEM مدل: DT-980
دوربین های ترموویژن  (دوربین حرارتی) مدل 980-CEM DT با قابلیت تصویر برداری حرارتی در محدوده دمایی -20 تا 350 درجه سانتیگراد با دقت اندازه گیری دما در ±2 درجه سانتیگراد می باشد. قابلیت زوم تصاویر، کیفیت تصویر نمایشگری 5 مگا پیکسل، کیفیت نمایشی تصویر حرارتی 80*80 پیکسل با حالت های مختلف..
48,000,000 تومان
تولید کننده: SATIR مدل: PK160
 مشخصات فنی دوربین تصویربرداری حرارتی تبلتی تحت اندروید مدل SATIR-PK160 رزولوشن دتکتور 160*120 دمای قابل اندازه گیری: از 20-تا 350درجه سانتی گراد فرکانس نمونه برداری 50 هرتز نوع فوکوس: فوکوس بی نهایت تنها دوربین تبلتی در دنیا تحت اندروید دارای صفحه نمایش 5.5 این..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- TIX1000
با استفاده از این مدل دوربین حرارتی برند فلوک می توان بدون نزدیک شدن به محل مورد نظر و از فاصله بسیار دور دما و تصویر حرارتی را اندازه گیری کرد. دارای زوم تا  32 برابر را دارا می باشد و می توان جزئی ترین موارد را در عکس گرفته شده مشاهده کرد. دستگاه دارای خروجی HDMI جهت فیلم برداری می باشد. با ا..
0 تومان
تولید کننده: FLIR مدل: E60
 مشخصات فنی دوربین تصویربرداری حرارتی  مدل SATIR-E60  رزولوشن دتکتور 320*240 دمای قابل اندازه گیری: از 20-تا 650 درجه سانتی گراد فرکانس نمونه برداری 60 هرتز نوع فوکوس: دستی امکان دارا بودن لنزهای جانبی کارکرد باتری به مدت 4 ساعت  دارای نرم افز..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)