منو
سبد خرید

Fluke

از زمان تأسیس در سال 1948 ، شرکت FLUKE  به ایجاد و توسعه یك بازار فناوری بی نظیر كمك كرده است، امكانات آزمایش و عیب یابی را فراهم می كند كه به عنوان موقعیت بحرانی در ماموریت در صنایع تولیدی و خدماتی بدست آمده اند. هر کارخانه تولیدی جدید، مطب، بیمارستان یا تأسیساتی که امروزه ساخته شده است، مشتری بالقوه دیگری برای محصولات Fluke است. از نصب، تعمیر و نگهداری الکترونیکی و صنعتی، گرفته تا اندازه گیری دقیق و کنترل کیفیت، ابزارهای Fluke به کارآیی کسب و کار و صنعت در سراسر جهان کمک می کنند. سازمان Fluke Corporation در زمینه طراحی ، تولید ، تجهیزات اندازه گیری و صنعتی فعالیت می کند. در سال 1948 شخصی به نام John Fluke دوست و همکلاسی David Packard شرکت فلوک را  در Washington کشور آمریکا تاسیس کرد که او در آینده شرکت Hewlett-Packard را تاسیس کرد. امروز Fluke Corporation یک سازمان سازمان عملیاتی در زمینه طراحی، توسعه، تولید، فروش، خدمات تجهیزات اندازه گیری در دنیا است و بالغ بر 2.525 نفر استخدام این شرکت و مشغول به کار هستند.

شرکت فلوک توسط جان فلوک در سال 1948 تاسیس شد. این شرکت فعالیت خود را در زمینه طراحی ابزارآلات تست و اندازه گیری، شبکه و بیومدیکال که مناسب برای صنعت، پژوهش و آموزش است آغاز کرد. در حال حاضر این شرکت به سه بخش Fluke Networks ، Fluke Biomedical و Fluke Calibration تفکیک شده است.

شرکت فلوک شرکت آمریکایی ست که با بیش از 700 پرسنل، طراحی و تولید محصولات تجهیزات اندازه گیری و ابزاردقیق را انجام می دهد. این شرکت در سال 2020 به بیش از 120 کشور جهان محصولات خود را صادر کرده و خدمات ارائه می دهد. در 5 کشور نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش و در 13 کشور نمایندگی رسمی فروش محصولات را دارا است. 

شرکت فلوک در سراسر جهان در زمینه صدور گواهینامه، عیب یابی و ابزار دقیق پیشرو می باشد. در زمینه انواع پیشرفته خدمات بازیابی و رفع نقص فنی پس از حوادث و اتفاقات غیرمترقبه، نظر مشتریان را جلب نموده و کیفیت محصولات را تضمین می کند.

شرکت فلوک در آمریکا برنامه ای را بیست و پنج سال پیش آغاز کرد و اساس کار را بر مبنای کارهای گروهی و اختراعات خلاقانه توسط افراد مجرب بنا نهاد. این شرکت کار بسیار ساده ای به تیم متخصصین پیشنهاد کرد که به تماشای نحوه کار مشتریان می پرداختند و مشکلات پیش روی آنها را تجزیه و تحلیل می کردند و از این مشکلات بینش جدیدی می گرفتند و مشاغل و ابزار جدیدی ایجاد می کردند.

تیم شرکت فلوک پس از این بررسی ها، متوجه مشکلات مربوط به نقص فنی و تشخیص منبع و مکان عیوب فنی شد؛ نقایص فنی ای که متخصصان صنعت به راحتی نمی توانستند آنها را تشخیص به موقع دهند و مرکز آن را بیابند. آیا مشکلات شبکه مربوط به سخت افزار، نرم افزار یا کابل کشی است؟ بنابراین، آنها شیوه های جدیدی در زمینه تولید ارائه دادند و محصولات جدید را طبق نیاز روز تولید کردند؛ محصولاتی که به راحتی به کامپیوتر متصل می شدند و این یکی از بهترین امکاناتی بود که بر روی محصولات ابزار دقیق فلوک اضافه شد.

امروز شرکت فلوک با ارائه محصولات خود، عیب یابی شبکه های پیچیده را ساده تر کرده است؛ به دلیل عملکرد عالی تیم تحقیقاتیش یکی از بهترین و شناخته ترین برندها در زمینه تجهیزات ابزار دقیق، تجهیزات پزشکی و انتقال داده می باشد و همچنان در حال استخدام نیروهای کارآزموده و توانمند و خلاق در زمینه های کاریش اعم از رشته های مهندسی، طراحی، عملیات، تولید، فروش و حسابداری می باشد. بدین سبب همچنان ما شاهد جایگزینی محصولی جدید با محصول قبلی می باشیم که تمام دقت و توانایی های محصول قبلی را داشته و توانمندی جدیدی مطابق با نیاز روز بدان اضافه شده است.

تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- 365
آمپر متر کلمپی فلوک مدل FLUKE 365,  آمپر متر کلمپی AC/DC  با قابلیت جدا شدن کلمپ, دستگاه از برند فلوک مدل FLUKE 365, این مدل کلمپ مناسب برای اندازه گیری جریان در مکان هایی که دسترسی به سیم مورد نظر به سختی انجام می شود، استفاده می شود. با داشتن چراغ بر روی نوک دستگاه به راحتی می ..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke 376FC
آمپرمتر کلمپی 1000 آمپر AC/DC Fluke مدل 376FC جریان AC و DC تا 1000 آمپر و ولتاژ DC و AC تا 1000 ولت می تواند اندازه گیری کند. همچنین این دستگاه توانایی سنجش پارامترهای مهمی مثل مقاومت و خازن را دارد. کلمپ متر فلوک مدل 376FC می تواند مقاومت را تا 60 کیلو اهم و خازن را تا 1000 میک..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke 323
آمپرمتر کلمپی 400 آمپر AC برند Fluke مدل 323 قابلیت اندازه گیری جریان متناوب AC تا 400 آمپر را دارد.همچنین اندازه گیری ولتاژ AC و DC تا 600 ولت و مقاومت تا 4 کیلواهم را دارا می باشد.قطر دهانه کلمپ متر فوق 30 میلی متر می باشد که قطعا برای اندازه گیری جریان کابل هایی با قطر کوچک کاربرد د..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: 2-820-Fluke
این دستگاه می تواند دور را در رنج 30 تا 300000 FPM و فرکانس را در رنج 0.5 تا 5000 Hz با دقت 0.02% و رزولوشن 0.1 (در دامنه 30 تا 999 FPM)، 1 (در دامنه 1000 تا 300000 FPM)، 0.1 (در دامنه 0.5 تا 999 Hz) و 1 (در دامنه 1000 تا 5000 Hz) اندازه گیری کند. از..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: 510- Fluke
تستر باتری فلوک FLUKE BT510 برای نگهداری، عیب یابی و تست عملکرد باتری مورد استفاده در باتری بحرانی بازگشت به بالا به کار برده می شود. همچنین آنالایزر باتری دیجیتال طیف گسترده ای از توابع تست باتری اعم از تست ولتاژ و مقاومت DC و قابلیت اندازه گیری دمای مادون قرمز را دارا می باشد. آنالایزر باتری دیجیت..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: 520- Fluke
باتری تستر Fluke BT520که شرکت فلوک این محصول را برای تست سلامت باتری ارائه می دهد، از کلیه داده های اندازه گیری، مشخصات باتری و اطلاعات آنالیز می توان برای تهیه گزارش به راحتی استفاده کرد. نمایش سریع خوانشهای ذخیره شده، مدیریت پروفایل، نمایش و ثبت هیستوگرام نتایج تست باتری با آستانه تعریف شده توسط آ..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: 521- Fluke
تستر باتری Battery Analyzer دیجیتال فلوک تیپ FLUKE BT521 یک ابزار تست ایده آل برای نگهداری، عیب یابی و آزمایش عملکرد باتری های ثابت و بانک های باتری می باشد. این دستگاه برای اندازه گیری انواع باتری های ثابت طراحی شده است. تجزیه و تحلیل باتری Fluke به شما امکان می دهد تا به سرعت و به آسانی آستانه های..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke-63
ترمومتر لیزری FLUKE 63 یک حرارت سنج لیزری با دقت بالا جهت عیب یابی سریع و آسان است. این دستگاه یک وسیله حرفه ای ایده ال برای اندازه گیری و تشخیص دقیق میزان دماست که می تواند برای برطرف کردن مشکلات تهویه، موتورهای الکتریکی، تابلوهای برق و سایر موارد مفید واقع شود.دماسنج دیجیتا..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- 805
دستگاه ارتعاش سنج دیجیتال مدل Fluke 805 یک لرزش سنج پیشرفته و قابل اعتماد ترین دستگاه موجود برای عیب یابی مکانیکی و قرائت شدت مقیاس در ارتعاشات کلی تجهیزات مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه می تواند فرکانس را در دو رنج 10 Hz تا 1000 Hz&..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke-83V
مولتیمتر صنعتی Fluke 83V با دقت و قابلیت های عیب یابی خود در مواقعی که به آن نیاز دارید حتی در مکان های با صدای بلند، انرژی بالا و ارتفاع بالا کار می کند با این مولتی متر می توانید مشکلات پیچیده سیگنال را سریع شناسایی کنید، وقتی که نیاز به حل سریع مشکلات دارید مولتی متر Fluke 83V دقت و قابلیت ه..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke-87V
مولتی متر دیجیتال فلوک FLUKE 87 یک مولتی متر بسیار دقیق و تخصصی می باشد که برای محیط های سنگین صنعتی کاربرد دارد. از ویژگی های این دستگاه می توان به مد های اندازه گیری،برنامه رفع اشکال یا غیب یابی ،وضوح و دقت اندازه گیری برای حل کردن مشکلات در اندازه گیری موتور درایو ها،اتوماسیون ها،توزیع برق و تجهی..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: 729-Fluke
کالیبراتور فشار اتوماتیک Fluke 729 در عین حال آسان و پر کاربرد است که 10 نوع ترموکوپل و 7 نوع RTD را به علاوه ولت و اهم منبع اندازه گیری می کند. می توانید از آن برای تست و کالیبراسیون تقریباً هر وسیله دمایی استفاده کنید، بنابراین فقط با یک ابزار برای تست تخصصی همه سنسورهای دمایی کافیست .&n..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 55 (5 صفحه)