منو
سبد خرید

Chauvin Arnoux

Chauvin Arnoux

در سال 1893 میلادی رافائل چاوین و رنه آرنوکس شرکت چاوین آرنوکس (CHAUVIN ARNOUX) را تاسیس نمودند. در حال حاضر پس از 120 سال فعالیت های شرکت، به عنوان یک شرکت مادر تخصصی در زمینه اندازه گیری کمیت های الکتریکی و فیزیکی می باشد. طراحی، تولید و تجاری سازی تجهیزات اندازه گیری هسته اصلی فعالیت های شرکت چاوین آرنوکس (CHAUVIN ARNOUX) در بیش از یک قرن گذشته بوده و می توان از محصولات این شرکت در زمینه تست و چک قابلیت اطمینان، ایمنی و بازدهی سیستم های توزیع الکتریکی وتجهیزات متصل به آنها استفاده نمود.

 Chauvin Arnoux سابقه ی فعالیت در زمینه ابزار اندازه گیری  به مدت 120 سال دارد. طراحی ویژه ی این شرکت به متخصصین امکان می دهد قابلیت اطمینان، ایمنی و کارایی سیستم های توزیع برق و تجهیزات متصل به آنها را به صورت روزانه آزمایش کنند. همچنین این شرکت تخصص و راه حل هایی برای صرفه جویی در انرژی، کارایی و بهینه سازی را ارائه می دهد. طیف وسیعی از محصولات این شرکت شامل ابزار اندازه گیری الکتریکی عمومی (تسترها، مولتی مترو غیره)، وات متر و آنالیز کننده های کیفیت شبکه الکتریکی، اسیلوسکوپ ها می باشد. 

تائیدیه های بسیار معتبر کسب شده از سوی سازمانهای بازرسی و بیمه تجهیزات مهندسی و زیست محیطی و کیفیت توسط کمپانی MULTIMETRIX به شرح ذیل است:

  • انطباق محصول با قوانین و مشخصات تعریف شده در اروپای متحد (CE)
  • سازمان بیمه تجهیزات مهندسی آمریکا (FM)
  • سازمان صدور تائیدیه ایمنی تجهیزات آمریکا(VL)
  • سازمان طبقه بندی و صدور تائیدیه زیست محیطی نروژ
  •  سازمان جهانی صدور تائیدیه های فنی و زیست محیطی(Burea Veritas) و ...
نمایش 1 تا 12 از 121 (11 صفحه)