منو
سبد خرید

سرکابل سرد

سرکابل سرد یکی از تکنولوژی های جدید در صنعت اتصالات کابل می باشد. ویژگی اصلی این سرکابل، یک پارچه بودن آن است. این به آن معنی است که بدنه سرکابل، استرس کنترل و بشقابک ها همگی بر روی یک فنر قرار دارد و برای نصب کافی است بعد از آماده سازی کابل، سرکابل را در محل مورد نظر قرار داده و فنر آن را بکشیم.

فیلم آموزشی نصب سرکابل سرد

 

تعریف سرکابل سرد : 

سرکابل سرد یکی از انواع اتصالات کابل های قدرت می باشد که در نصب آنها نیاز به حرارت نمی باشد.

در این نوع سرکابل، بدنه آنتی ترک، استرس کنترل، بشقابک ها همگی بر روی یک فنر قرار گرفته شده است.

 

به طور کلی اتصالات سرد از جنس سیلیکونِ با دوام می باشد که قابلیت اطمینان و دوام بالای این اتصالات را تضمین می کتد. علت انتخاب سیلیکون برای اتصالات سرد ویژگی های منحصر به فرد این ماده می باشد. سیلیکون ها می توانند در برابر شرایط بد آب و هوایی مثل محیطهای آلوده به مواد شیمیایی، گرد و خاک، شرایط بارانی و برف و سرما و همچنین اشعه UV مقاوم تر عمل کنند. سیلیکون همچنین میتواند انعطاف پذیری طبیعی خود و فشار ثابت بر روی کابل را در دماهای مختلف حفظ می کند
 

ویژگی های سرکابل سرد :

  • جنس بدنه از سیلیکون می باشد.
  • سیلیکون نسبت به پلی اتیلن های به کار رفته در سرکابل حرارتی در برابر اشعه UV خورشید مقاوم تر می باشد.
  • بر روی سیلیکون آب به صورت قطره ای قرار میگیرد و این خود مانع از پیدا شدن مسیری بر روی بدنه سرکابل در هنگام بارندگی از کابلشو تا شیلد می شود.
  • یکی از خواص سیلیکون شکل پذیری آن می باشد. لذا در هنگام نصب، بدنه سرکابل، به طور کامل بر روی عایق کابل قرار گرفته و تقریبا می شود ادعا کرد هیچ گپ هوایی در زیر بدنه سرکابل باقی نخواهند ماند.
  • به واسطه خواص عایقی بهتر سیلیکون، طول بدنه سرکابل سرد نسبت به سرکابل حرارتی کمتر می باشد.
تولید کننده: انستو مدل: CITH31.2402~3
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. قیمت های فوق بدون محاسبه کابلشو می باشد.  در صورتی که کابل مورد استفاده در شبکه برق 3 رشته (3 کر) باشد و برای نصب سرکابل نیاز به سرکابل سرد باشد پیشنهاد فروشگاه اینترنتی فازنول سرکابل سرد هیبریدی می باشد. ..
0 تومان
تولید کننده: انستو مدل: CIT1.2402~3
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. قیمت های فوق بدون محاسبه کابلشو می باشد. برای خرید سرکابل سرد گزینه های در دسترس را انتخاب نمایید. فیلم نصب سرکابل سرد انستو .h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{..
4,600,000 تومان
نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)