منو
سبد خرید

ترموویژن

دوربین حرارتی قابلیت تبدیل انرژی حرارتی به نور مرئی را دارد. با استفاده از ترموویژن یا دوربین حرارتی می توان دمای محیط را با دقت و سرعت بالا و به روش غیر تماسی، اندازه گیری کرد. امروزه صنعت برق با مسائلی مانند کاهش زمان خاموشی، افزایش رضایمندی مصرف کنندگان و پایداری سیستم برق رسانی مواجه است. برای تامین رضایت مصرف کنندگان و افزایش پایداری سیستم برق به نظارت و مانیتورینگ دوره ای و متناوب اتصالات، کابل ها و کلمپ ها ی متصل به تجهیزات برق نیاز است.

برای وارسی دمای اتصالات و دیگر پارامترها، مهندسی و تکنسین های برق، از ترموویژن یا دوربین حرارتی بهره می برند. در تجهیزات برق، اگر اتصالی سست باشد، با افزایش مقاومت، دمای آن نقطه افزایش خواهد یافت. با افزایش دما، اتصالات ذوب شده و از هم باز خواهند شد. دوربین حرارتی، امواج مادون قرمز ساطع شده از اجسام و تجهیزات را کشف کرده و نقاط داغ را نمایش می دهد. دمانگاری تجهیزات، بدون قطع تجهیزات و متصل کردن آن به نقطه ی خاصی، امکان پذیر است. دمای نقطه مورد نظر در LCD بزرگ دستگاه به صورت رنگی نمایش داده می شود. 

تکنسین یا مهندس برق، با مقایسه دمای ثبت شده توسط دوربین ترموویژن و دمای محیط، عیوب احتمالی را برطرف کرده و مانع از قطع برق خواهد شد. در استفاده از ترموویژن باید دقت کرد که با وجود هیتر یاترانسفورماتور است و در روند کار تجهیزات مشکلی ایجاد نخواهد کرد. بهترین زمان انجام بازرسی در پست های برق، زمان غروب آفتاب است که اثر گرمای آفتاب بر تجهیزات کاهش یافته و نور محیط برای دید حرارت نمایش داده شده توسط دستگاه، کافی است. مزایای استفاده از دوربین حرارتی در صنایع برق، شامل افزایش اطمینان در کنترل تجهیزات، کاهش هزینه ها، قابلیت کنترل و بازرسی در خلال انجام کار، افزایش سرعت، بررسی تجهیزات بعد از تعمیرات و کنترل عملکرد درست ان ها می شود.

تولید کننده: UNI-T مدل: UT-I65A
دوربین های حرارتی کلاسیک UNI-T با سنسورهای حرارتی بین المللی طراحی شده اند. این ترموویژن ها دارای عملکرد خوب ویدیویی کاربر پسند هستند. این محصول دارای طراحی مقاوم و IP65 می باشد.  مشخصات فنی ترموویژن مدل UT-I65A ساخت UNI-T دارای گواهینامه های CE/RoHS محدوده د..
25,102,000 تومان
تولید کننده: UNI-T مدل: UT-I85A
دوربین های حرارتی کلاسیک UNI-T با سنسورهای حرارتی بین المللی طراحی شده اند. این ترموویژن ها دارای عملکرد خوب ویدیویی کاربر پسند هستند. این محصول دارای طراحی مقاوم و IP65 می باشد.  مشخصات فنی ترموویژن مدل UT-I85A ساخت UNI-T صفحه نمایش  2.8 اینچی TFT  ..
18,832,000 تومان
تولید کننده: SATIR مدل: PK160
 مشخصات فنی  دوربین تصویربرداری حرارتی تبلتی تحت اندروید مدل SATIR-PK160 رزولوشن دتکتور 160*120 دمای قابل اندازه گیری: از 20-تا 350درجه سانتی گراد فرکانس نمونه برداری 50 هرتز نوع فوکوس: فوکوس بی نهایت تنها دوربین تبلتی در دنیا تحت اندروید دارای صفحه نمایش 5..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- TIX1000
با استفاده از این مدل دوربین حرارتی برند فلوک می توان بدون نزدیک شدن به محل مورد نظر و از فاصله بسیار دور دما و تصویر حرارتی را اندازه گیری کرد. دارای زوم تا  32 برابر را دارا می باشد و می توان جزئی ترین موارد را در عکس گرفته شده مشاهده کرد. دستگاه دارای خروجی HDMI جهت فیلم برداری می باشد. با ا..
0 تومان
تولید کننده: FLIR مدل: E60
 مشخصات فنی دوربین تصویربرداری حرارتی  مدل SATIR-E60  رزولوشن دتکتور 320*240 دمای قابل اندازه گیری: از 20-تا 650 درجه سانتی گراد فرکانس نمونه برداری 60 هرتز نوع فوکوس: دستی امکان دارا بودن لنزهای جانبی کارکرد باتری به مدت 4 ساعت  دارای نرم افز..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- TI300
ترموویژن فلوک مدل Fluke Ti300 یک دوربین تصویر برداری حرارتی بی سیم ساخت شرکت فلوک آمریکاست که می توانید با سرعت بالا و دقت بسیار عالی دما را اندازه گیری کرده و همچنین به صورت وایرلس با تجهیزات دیگر ارتباط برقرار کنید ترموویژن فلوک مدل FLUKE TI300 شامل پنج جزء اصلی  شامل سیستم نوریoptic sys..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- TI400
دوربین حرارتی FLUKE Ti400 یک دوربین حرارتی کیفیت بالا ساخت شرکت فلوک آمریکا می باشد.از جمله ویژگی های این دوربین حرارتی قابلبت اندازه گیری وتست با سرعت وایرلس و آسان و همچنین ارتباط بی سیم با دیگر وسیله ها می توان اشاره کرد. دوربین حرارتی فلوک مدل Fluke Ti400 با استفاده از تکنولوژی دوربین مادون..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- TIS10
در طبیعت هر جسمی که دمایی بالاتر از صفر مطلق یا ۲۷۳- درجه سلسیوس داشته باشد از خود امواج مادون قرمز منتشر میکند. فروش و خرید انواع ترموویژن با قیمت مناسب توسط شرکت فازنول صورت می پذیرد. دستگاه ترموویژن فلوک FLUKE TIS10 9HZ یک دوربین حرارتی با کیفیت بالا ساخت شرکت فلوک آمریکا می باشد. این دستگاه دارا..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: TI450 SF6
دوربین مادون قرمز نشت یاب گاز TI450 sf6 فلوک با بالاترین کارایی قابلیت تشخیص دقیق گاز  SF 6 را   برای ناظرین کیفی و تکنسین های تعمیر و نگهداری فراهم می کند، این تجهیز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا راندمان  کاری تجهیزات و نیرو های ناظر را افزایش داده و در هزینه ها صرفه جویی می..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- TIS75
این ترموویژن می تواند دما را در رنج 20- تا 550 درجه سانتی گراد و در رنج 4- تا 1022 درجه فارنهایت با حساسیت دمایی کمتر از 0.08 درجه سانتی گراد و دقت 2 درجه سانتی گراد یا 2% اندازه گیری کند. همچنین رزولوشن دمایی این دستگاه 320*240 پیکسل، رزولوشن فضایی آن 2 mRad، نسبت فاصله به ..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- TIX500
این ترموویژن ساخت شرکت fluke از کشور آمریکا است و دارای ویژگی های بی نظیری مانند تغییر زاویه 240 درجه لنز آن،صفحه نمایش LCD و 5.7 اینچی است. این دوربین حرارتی دارای تکنولوژی LaserSharp و فوکوس اتومات برای گرفتن عکس با کیفیت است. این دوربین ها کاملاً غیرفعال بود..
0 تومان
تولید کننده: Fluke مدل: Fluke- TIX620
دوربین حرارتی فلوک FLUKE TIX620 می تواند دما را در رنج 40- تا 600 درجه سانتی گراد (40- تا 1112 درجه فارنهایت) با حساسیت دمایی کمتر از 0.04 درجه سانتی گراد و دقت 2 K یا 2% و فاصله را با استفاده از سیستم هدف گیری لیزری در رنج 70 متر (76.5 فوت) با دقت 1.5 میلی مترهمچنین رز..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 34 (3 صفحه)