بازنشانی
سازندگان

پاور آنالایزر

پاور آنالایزر

پاور آنالایزر چیست ؟

 

پاور آنالایزر یکی از تجهیزات مهم در صنعت برق می باشد . با استفاده از این دستگاه می توانید پارامترهای مهمی همچون ولتاژ AC و DC , جریان AC و DC , توان اکتیو و توان راکتیو و ضزیب قدرت ( کسینوس فی ) و تحلیل هارمونیک و  ... را در سیستم های تک فاز و سه فاز محاسبه کنید . از این دستگاه می توان در محاسبه قدرت واقعی ماشین آلات صنعتی و اینورترها و درایورها و ... استفاده کنیم.
 

انواع پاورآنالایزر

 

پاور آنالایزرها را بر اساس نحوه کارکرد آنها می توانیم به دسته های زیر تقسیم بندی کنیم :

  1. کلمپ پاورمتر : دسته ای از کلمپ متر های تولید شده در برندهای معتبر , ضمن داشتن ویژگی های مرسوم یک کلمپ متر در اندازه گیری پارامترهایی مثل ولتاژ و جریان و تست مقاومت و تست دیود و تست بازر و ... توانایی محاسبه توان اکتیو و توان راکتیو را دارند که کیفیت  آنها را از سایر مولتی متر کلمپی موجود , در سطح بالاتری قرار داده است .

  2. پاور متر : برای محاسبه ولتاژ و جریان در 2 حالت AC و DC و البته پارامترهای مهمی مثل توان اکتیو و راکتیو و توان ظاهری در صنعت برق نیاز به کار می روند . در واقع ما می توانیم با استفاده از این دستگاه در یک زمان واحد چندین پارامتر را اندازه گیری کنیم. قطعا با توجه به محاسبه توان دستگاه های مختلف میتوانیم انرژی مصرفی آنها رو کنترل کرده و برای بهینه سازی مصرف این وسایل برنامه ریزی کنیم . 

  3. پاور آنالایزر تک فاز و سه فاز :
همچنین در معرفی انواع پاور آنالایزرها می توان به مدل هایی مثل پاورآنالایزر نشتی جریان , پاورآنالایزر گرافیکی با کلمپ فلکسیبل هم اشاره کرد.

 
نمایش:
مرتب کردن بر اساس:
پاور آنالایزر C.A 8336 محصول شرکت گروه CHAUVIN ARNOUX بوده و دارای گواهینامه اتحادیه اروپا CE CERTIF..
40,086,900 تومان