منو
سبد خرید

PROVA

تولید کننده: PROVA مدل: 400
کلمپ آمپرمتر دستگاهی است که بدون اینکه بخواهیم در مدار قرار دهیم و یا به اصطلاح مهندسی در مدار سری کنیم مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد عمده این دستگاه برای اندازه گیری ac می باشد اما برای جریان مستقیم نیز ممکن است مورد استفاده قرار گیرد.کلمپ توان PROVA400 بهترین انتخاب برای ا..
7,510,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: A1
کلمپ آمپر متر، آمپرمتر چنگکی دستگاهی برای اندازه گیری جریان الکتریکی (AC یا DC ) بدون قطع کابل می باشد. در روش سنتی با استفاده از مولتی متر یا آوومتر باید بخشی از کابل که جریان عبوری از آن مدنظر باشد، جدا میشود و مولتیمتر بصورت سری در مدار قرار میگیرد و سپس میزان جریان ..
6,070,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: 210
تست V-I اولین و پایه ای ترین آنالیز سلول خورشیدی است. در این آنالیز بازده سلول و همچنین ولتاژ مدار باز، جریان مدار کوتاه و فاکتور پر کنندگی سلول تعیین می شود. علاوه براین، از شکل منحنی جریان-ولتاژ اطلاعاتی نیز در مورد مقاومتهای سری و موازی سلول بدست می آید. به طور کلی در این تست با تابش نور سفی..
42,670,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: 5601
سیستم ارتینگ در ساختمانهاو کارخانجات جهت جلوگیری از صدمات ناشی از صائقه یا ولتاژ ناگهانی، تعبیه میگردد. لذا برای بررسی صحت سیستم و بررسی امنیت مکان، دانستن مقدار مقاومت زمین یا ارت حائز اهمیت است. یکی از روش های بروز اندازه گیری این مقدار بدون قطع هیچ گونه سیمی یا الکترودی استفاده از ارت تس..
32,450,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: AMV-05
دبی سنج باد مدل avm-05 جهت اندازه گیری سرعت جریان باد، درجه حرارت وحجم هوای عبوری بر حسب cfm و cmm استفاده می شود. در این دستگاه اندازه گیری فلوی جریان هوا بایستی سطح مقطع کانال با متر اندازه گیری شود و توسط دکمه Area  به دبی‌سنج  معرفی گردد.&nb..
5,900,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: AMV-07
دبی سنج یا فلومتر وسیله ای است که برای اندازه گیری سرعت جریان یا مقدار گاز و سیال داخل لوله استفاده می شود. دبی سنج ها با عناوین مختلفی از قبیل جریان سنج، معیار یا پیمانه جریان، شاخص جریان، سیال سنج و غیره مطرح می شوند. مبنای محاسبه دبی در این نوع دبی سنج ها بر اساس سنجش سرعت سیا..
6,930,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: AMV-305
بادسنج avm305 ساخت کمپانی PROVA تایوان، نوعی از آنمومتر های پره ای است که از طریق کابل usb به صورت آنلاین بهpc متصل میشود و سرعت جریان هوا و دمای باد را هم روی lcd وهم روی pc نمایش می دهد. منبع تغذیه باد سنج پره ای avm 305 دو عدد باطری 1.5v می باشد که تا 200 ساعت طول عم..
5,860,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: AMV-301
بادسنج پره ای از یک پروانه که به سرعت سنجی متصل از تشکیل شده در این نوع به جای کاسه ها از پره ای به شکل تهویه های هوا استفاده می شود و با جهت وزش باد پره ها در جهت عقربه ها و یا خلاف آن می چرخد سرعت چرخش پره ها توسط صفحه نمایش سرعت سنج نمایش داده می شود. بادسنج دستي مدل ..
4,730,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: 1660
دستگاه اندازه گیری نسبت دور ترانسفورماتور مدل Prova 1660 قابلیت اندازه گیری نسبت دور ترانس های تک فاز و سه فاز، ترانس های جریان و ولتاژ را دارد. همچنین تستر ترانسفورماتور Prova 1660 نسبت تبدیل CT (Current transformer) ،VT (Voltage transformer)و PT (Potential transformer) ر..
53,500,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: 800
ترموگراف دما و رطوبت و یا ثبت کننده دما و رطوبت دستگاهی است بوسیله سنسورهای داخلی تغییرات دمائی و رطوبت را در بازه زمانی معین اندازه گیری، نمایش و ذخیره می کند. از ترموگراف دما و رطوبت در داروخانه ها، سردخانه ها، گلخانه ها، سیستم های تهویه مطبوع و کلیه مکان هایی که نیاز به ثبت اطلاعات و سوابق د..
32,210,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: 3063
یک آمپرمتر کلمپی یا کلمپ متر دیجیتال میتواند دلیل نوسان برق و تست وسایل الکترونیکی را بررسی کند و بدین وسیله از سوختن لوازم برقی جلوگیری می کند. نحوه محاسبه جریان در کلمپ های AC بر اساس قواعد ترانسفورماتور جریان (CT) میباشد. ترانسفورماتور جریان با استفاده از شار مغناطیسی تولید شده بر اثر عبور ج..
17,290,000 تومان
تولید کننده: PROVA مدل: 125
دستگاه های اندازه گیری ممکن است بر اثر عوامل فیزیکی مانند صدمه و یا استفاده نادرست اپراتور در شرایط نامتعارف و یا تغییر ظرفیت و راندمان قطعات استفاده شده و ... پس از مدتی دچار خطا شوند که در این صورت جهت کالیبره نمودن دستگاه بایستی از یک دستگاه مرجع استفاده شود که میزان خطای آن استاندارد شده باشد...
11,080,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)