منو
سبد خرید

GPS Limited

GPS Limited

کمپانی  General Polytronic Systems Limited در سال 1986 در زمینه تولید و طراحی دستگاههای تست و اندازه گیری الکترونیکی و الکتریکی در انگلستان تاسیس گردید. از سال 1986 نام GPS Ltd. نشان دهنده کیفیت، تخصص و ارزش است. این شرکت در ارائه محصولات برجسته و خدمات عالی با قیمت های عادلانه زبان زد است. محصولات برند GPS Ltd شامل اسیلوسکوپ، ژنراتور، مولتی متر، منبع تغذیه DC و تسترهای مقاومت هستند. در طول 30 سال توسعه مداوم ما روابط تجاری قوی و تجارب مهندسی زیادی ایجاد کرده است کارمندان ماهر این شرکت تکنسین ها و متخصصانی هستند که به نیاز های مشتری به طور دقیق پاسخ می دهند و  با هر مشتری به عنوان یک عضو خانواده رفتار می کنند. این شرکت پیشرفت تکنولوژیکی در طراحی ابزار و نیاز همیشه در حال تغییر برای روش حل به روز شده اندازه گیری را در نظر می گیرد. محصولات شامل اسیلوسکوپ، فانکشن ژنراتور، مولتی متر، منبع تغذیه DC، ارت تستر، کلمپ متر و ... هستند.
 

تولید کننده: GPS Limited مدل: ERT-10
ارت تستر علاوه بر قابلیت اندازه گیری مقاومت الکترود زمین به روش 3 سیمه، امکان اندازه گیری به روش دو سیمه یا ارت مرده و توانایی اندازه گیری ولتاژ سیستم زمین را نیز دارد.   مشخصات ارت تستر دیجیتال ERT10 ساخت GPS  قابلیت اندازه گیری مقاومت زمین به روش 3 سیمه ..
6,500,000 تومان
ارت تستر کلمپی +GPS - ERT-20C
موجود
تولید کننده: GPS Limited مدل: +ERT-20C
دستگاه ارت تستر کلمپی سری ERT-20C  محصول شرکت GPS انگلستان، از نسل جدید ارت تسترهای کلمپی با دقت بسیار بالا و مناسب جهت اندازه گیری مقاومت چاه ارت و همچنین اندازه گیری میزان جریان با دقت بالا در سیستم های برق، مخابرات، متالورژی، صنایع نفت و صنایع برق می باشد. البته شرط اندازه گیری مقاومت چ..
0 تومان
ارت تستر  GPS - ERT 40
2 الی 3 روز دیگر
تولید کننده: GPS Limited مدل: GPS - ERT 40
دستگاه ارت تستر چهار سیمه دیجیتالی پرتابل مدل ERT-40 با رنج اندازه گیری 0.01Ω ... 30KΩ با دقت 1%± و قابلیت اندازه گیری مقاومت مخصوص خاک، مقاومت ارت، ولتاژ ارت، دارای قابلیت Wire resistance verification جهت جلوگیری از خطای اندازه گیری ناشی از مقاومت میله های اتصال به زمین، دارای 400 حافظه جهت ثبت نتا..
0 تومان
ارت تستر کلمپی GPS - ERT 20C
موجود
تولید کننده: GPS Limited مدل: ERT-20C
ویژگی های ارت تستر کلمپی GPS- ERT-20C ساخت GPS بدون نیاز به میله ، ایمن و انجام تست در حداقل زمان ممکن قابلیت اندازه گیری جریان ارت تا 20 آمپر با رزولوشن 0.05mA داشتن 99 حافظه ذخیره سازی و بازیابی نتایج تست اندازه گیری مقاومت چاه ارت بدون نیاز به باز نمودن اتصال سیم ارت از شینه..
0 تومان
ارت تستر مولتی فانکشن GPS - ERT 50R
2 الی 3 روز دیگر
تولید کننده: GPS Limited مدل: GPS -ERT 50R
این ارت تستر قابلیت اندازه گیری مقاومت چاه ارت و سیستم زمین را به روش های 2-3-4 سیمه، تک کلمپی، دو کلمپی و نیز اندازه گیری مقاومت مخصوص خاک را دارا است.  همچنین می تواند اندازه گیری ولتاژ ارت و AC و اندازه گیری جریان نشتی AC از 0.1Ma را انجام دهد. دستگاه مدل ERT-50R محاسبه ارت را..
0 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: +GPS-1072B
اسیلوسکوپ دیجیتال +GPS-1072B یک اسیلوسکوپ حافظه دار رومیزی دو کاناله با پهنای باند 70MHz می باشد. این دستگاه که  از سری 1000B تولیدی شرکت GPS Limited  انگلستان می باشد، دارای عمق حافظه 2Mpts بوده که به اطمینان از دقت وضوح شکل موج و ضبط و دریافت سیگنال های بلندتر کمک می کند.&..
18,800,000 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: GPS-176
 مولتی متر دیجیتال پرتابل GPS-176 محصول شرکت GPS انگلستان است که مراحل تولید نهایی آن در چین انجام می گیرد. دارای بدنه ی مستحکم از نوع Double-molded بوده که از شکستن بدنه دراثر ضربه یا پرتاب شدن جلوگیری می نماید. از آنجا که درجه حفاظت این دستگاه برابر IP67 می باشد، کاملا مناسب برای استفاده..
3,220,000 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: GPS-179
مولتی متر مــــدل 179-GPS قادر به اندازه گيري ولتاژ DC/AC، جريان DC/AC، مقاومت، خازن، فركانس، Cycle Duty، تست ديود، تست پيوستگي و دما مي باشد. مولتی متر دیجیتال صنعتی GPS-179 محصول شرکت GPS انگلستان اندازه گيري ولتاژ و جريان AC را بصورت RMS-True انجام مي دهد. لذا اندازه گيري ولتاژ و ج..
4,490,000 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: GPS-CO4A
 مشخصات فنی دستگاه Cable clamping device  مدل GPS-CO4A دارای قابلیت اتصال به میکرو اهم متر  مناسب جهت اندازه گیری مقاومت یک متر سیم وکابل مناسب جهت کارخانجات تولید سیم و کابل ..
5,200,000 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: GPS-3065A
گاها برای اندازه گیری کمیت های الکتریکی در محیط های آزمایشگاهی از مولتی متر های رومیزی استفاده میکنند که به مولتی متر آزمایشگاهی نیز خطاب میشوند. همانطور که از نام این محصول پیداست برای استفاده ثابت در محیط های آزمایشگاهی بوده ولی قابل حمل نیز هستند و به نسبت از سایر مولتی متر دستی از قیمت بالاتری ب..
45,100,000 تومان
 مولتی متر دیجیتال رومیزی GPS-3065X
موجود
تولید کننده: GPS Limited مدل: GPS-3065x
گاها برای اندازه گیری کمیت های الکتریکی در محیط های آزمایشگاهی از مولتی متر های رومیزی استفاده میکنند که به مولتی متر آزمایشگاهی نیز خطاب می شوند. همانطور که از نام این محصول پیداست برای استفاده ثابت در محیط های آزمایشگاهی بوده ولی قابل حمل نیز هستند و به نسبت از سایر مولتی متر دستی از قیمت بالاتری ..
0 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: GPS-8055c
مولتي متر ديجيتالي روميزي مدل GPS-8055C  ساخت کمپانی GPS Limited  داراي صفحه نمايش VFDرنگی LCD  سایز 4.3 اینچ  و 1/2 5 دیجیت می باشد که باعث کاربری راحت تر این دستگاه شده است.  صفحه نمایشگر این محصول امکان نمایش تا 240.000 رقم را دارا می باشد. ( count 240.0000 ). م..
28,700,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 112 (10 صفحه)