منو
سبد خرید

مفصل حرارتی فشار ضعیف

در صورتی که برای انتقال انرژی الکتریکی از کابل های فشار ضعیف مورد استفاده قرار گیرد در محل اتصال دو کابل به یک دیگر می توانید از مفصل حرارتی فشار ضعیف استفاده کنید.

 

با توجه به این موضوع که در کابل های فشار ضعیف مباحث میدان الکتریکی زیاد مهم نمی باشد لذا در محل اتصال مهمترین دغدغه نصاب کار و کارفرما آب بندی مناسب می باشد.

 

کیت کانت یک  مفصل حرارتی فشار ضعیف شامل :

 

  • روکش حرارتی : باید به تعداد کر کابل روکش حرارتی در کیت محصول موجود باشد. همچنین وجود یک روکش نهایی ضروری است. این روکش نهایی وظیفه آب بندی نهایی را بر عهده دارد.
  • دوراهه : به تعداد رشته کابل نیاز است که در کیت محصول دوراهه از جنس هادی کابل موجود باشد.
  • دستمال الکلی : به میزان لازم جهت تمیز کردن محل اتصال دستکش یک بار مصرف
  • چسب برق : به میزان لازم برای آب بندی بهتر در محل اتصال
  • دستور نصب مفصل حرارتی فشار ضعیف

 

 
مدل: Raychem-LV-Joint
این مفصل مناسب کابل های فشار ضعیف آرموردار از نوع ( آرموردار نواری /مفتولی) می باشد. شما می توانید با توجه به سایز کابل , مفصل مورد نیاز خودتان را انتخاب نمایید...
163,000 تومان
مدل: Raychem-LV-Joint
مفصل حرارتی فشار ضعیف ریکم مناسب برای رنج ولتاژی یک کیلوولت در طیف گسترده ای از سایز کابل های زمینی اعم از افشان و یا نیمه افشان می باشد.   این مفصل مناسب برای انواع دوراهه پیچی و البته پرسی می باشد. چسب درون تیوپ های حرارتی آب بندی بسیار مناسبی را در هنگام نصب به همراه دارد به گونه ای..
85,500 تومان
مدل: LV-H-Joint-4-Core-Elcon
مفصل حرارتی فشار ضعیف 4 کر با برند الکان ایتالیا توسط شرکت دانش اتصال کابل به بازار ایران عرضه می شود. تجهیزات داخل کیت مفصل حرارتی فشار ضعیف به گونه ای است که آب بندی کامل در هنگام نصب را برای مصرف کننده در محل اتصال فراهم می کند.مفصل های حرارتی فشار ضعیف الکان ایتالیا در آزمایشگاه شهید عباسپور م..
0 تومان
مدل: LV-H-Joint-5-Core
مفصل حرارتی فشار ضعیف 5 کر با برند الکان ایتالیا توسط شرکت دانش اتصال کابل به بازار ایران عرضه می شود. تجهیزات داخل کیت مفصل حرارتی فشار ضعیف به گونه ای است که آب بندی کامل در هنگام نصب را برای مصرف کننده در محل اتصال فراهم می کند.مفصل های حرارتی فشار ضعیف الکان ایتالیا در آزمایشگاه شهید عباسپور م..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)