منو
سبد خرید

مفصل حرارتی فشار ضعیف

در صورتی که برای انتقال انرژی الکتریکی از کابل های فشار ضعیف مورد استفاده قرار گیرد در محل اتصال دو کابل به یک دیگر می توانید از مفصل حرارتی فشار ضعیف استفاده کنید.

 

ویدئو آموزشی نصب مفصل حرارتی فشار ضعیف آرموردار

با توجه به این موضوع که در کابل های فشار ضعیف مباحث میدان الکتریکی زیاد مهم نمی باشد لذا در محل اتصال مهمترین دغدغه نصاب کار و کارفرما آب بندی مناسب می باشد.

 

کیت کانت یک  مفصل حرارتی فشار ضعیف شامل :

 

  • روکش حرارتی : باید به تعداد کر کابل روکش حرارتی در کیت محصول موجود باشد. همچنین وجود یک روکش نهایی ضروری است. این روکش نهایی وظیفه آب بندی نهایی را بر عهده دارد.
  • دوراهه : به تعداد رشته کابل نیاز است که در کیت محصول دوراهه از جنس هادی کابل موجود باشد.
  • دستمال الکلی : به میزان لازم جهت تمیز کردن محل اتصال دستکش یک بار مصرف
  • چسب برق : به میزان لازم برای آب بندی بهتر در محل اتصال
  • دستور نصب مفصل حرارتی فشار ضعیف

 

 
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-LV-Heatshrink-Joint
با توجه به پر مصرف بودن مفصل حرارتی فشار ضعیف در شبکه برقی کابل زمینی، شرکت شاهین مفصل اقدام به تولید و ساخت مفصل فشار ضعیف کرده است. این شرکت برای کاهش هزینه ها این مفصل فشار ضعیف را در بسته های پلاستیکی به بازار عرضه میکند.  برای اطلاع از قیمت مفصل حرارتی فشارضعیف خواهشم..
79,000 تومان
تولید کننده: الکان مدل: GLS01
مفصل حرارتی فشار ضعیف الکان ایتالیا برای اتصال کابل های قدرت زمینی تا ولتاژ 1 کیلوولت استفاده می شوند. این مفصل کابل در انواع آرموردار و بدون آرمور، سربدار و بدون سرب قابل ارائه است.مزایای مفصل حرارتی فشار ضعیف الکان :سهولت نصب وجود چسب مخصوص آب بندی عایق سازی مناسب قابلیت استفاده ا..
103,000 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: Raychem-LV-Joint
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.سابقه 40 ساله استفاده از مفصل حرارتی فشار ضعیف ریکم عملکرد عایقی و آب بندی آن را به خوبی نشان داده است. کیفیت آب بندی مفصل حرارتی فشار ضعیف ریکم به حدی است که شرکت ریکم گاها استفاده از این مفصل را به جای مفصل رزینی نیز پیشنهاد می د..
300,100 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)