منو
سبد خرید

کالیبراتور-پمپ و گیج کالیبراسیون فشار

تولید کننده: GPS Limited مدل: DTG-2000-350G
دستگاه تست گیج فشار مدل DTG-2000-350G:گیج فشار وسیله‌ای است که با آن میزان فشار سیال را اندازه‌گیری می‌کنند. از گیج فشار برای تنظیم فشار مایع در ماشین‌هایی که با قدرت مایع کار می‌کنند استفاده می‌شود. استفاده از گیج فشار جهت رفع مشکلات ماشین‌ها ضروری است. بدون وجود گیج فشار سیستم‌های قدرت مایع غی..
7,200,000 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: DTG-2000-20G
دستگاه تست گیج فشار مدل DTG-2000-20G:گیج فشار تجهیزی است که با آن میزان فشار سیال را اندازه‌گیری می‌کنند. از گیج فشار برای تنظیم فشار مایع در ماشین‌هایی که با قدرت مایع کار می‌کنند استفاده می‌شود. استفاده از گیج فشار جهت رفع مشکلات ماشین‌ها ضروری است. بدون وجود گیج فشار سیستم‌های قدرت مایع نامطم..
7,200,000 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: DTG-2000-2G
دستگاه تست گیج فشار مدل DTG-2000-2G:گیج فشار تجهیزی است که با آن میزان فشار سیال را اندازه‌گیری می‌کنند. از گیج فشار برای تنظیم فشار مایع در ماشین‌هایی که با قدرت مایع کار می‌کنند استفاده می‌شود. استفاده از گیج فشار جهت رفع مشکلات ماشین‌ها ضروری است. بدون وجود گیج فشار سیستم‌های قدرت مایع نامطمئ..
7,200,000 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: DTG-2000-40G
دستگاه تست گیج فشار مدل DTG-2000-40G:گیج فشار تجهیزی است که با آن میزان فشار سیال را اندازه‌گیری می‌کنند. از گیج فشار برای تنظیم فشار مایع در ماشین‌هایی که با قدرت مایع کار می‌کنند استفاده می‌شود. استفاده از گیج فشار جهت رفع مشکلات ماشین‌ها ضروری است. بدون وجود گیج فشار سیستم‌های قدرت مایع نامطم..
7,200,000 تومان
تولید کننده: GPS Limited مدل: DTG-2000-700G
دستگاه تست گیج فشار مدل DTG-2000-700G:گیج فشار تجهیزی است که با آن میزان فشار سیال را اندازه‌گیری می‌کنند. از گیج فشار برای تنظیم فشار مایع در ماشین‌هایی که با قدرت مایع کار می‌کنند استفاده می‌شود. استفاده از گیج فشار جهت رفع مشکلات ماشین‌ها ضروری است. بدون وجود گیج فشار سیستم‌های قدرت مایع نامط..
7,200,000 تومان
پمپ پرتابل هیدرولیک کالیبراسیون فشار مدلRALSTON--GPS-XHGV
موجود
تولید کننده: RALSTON مدل: XHGV
دستگاه پمپ پرتابل هیدرولیک کالیبراسیون فشار مدل XHGV: پمپ پرتابل کالیبراسیون هیدرولیک دستگاهی است که جهت کالیبره کردن تجهیزات اندازه گیری فشار بکار می رود. این پمپ  از نوع پرتابل بوده و به آسانی قابل حمل می باشد.مشخصات فنی پمپ پرتابل هیدرولیک کالیبراسیون فشار مدل XHGV :..
0 تومان
پمپ پرتابل پنوماتیک کالیبراسیون فشار مدل Ralston-GPS-APGV
موجود
تولید کننده: RALSTON مدل: APGV
دستگاه پمپ پرتابل پنوماتیک کالیبراسیون فشار مدل APGV: پمپ پرتابل کالیبراسیون پنوماتیک ستگاهی است که جهت کالیبره کردن تجهیزات اندازه گیری فشار بکار می رود. این پمپ  از نوع پرتابل بوده و به آسانی قابل حمل می باشد.مشخصات فنی پمپ پرتابل پنوماتیک کالیبراسیون فشار مدل APGV :&..
0 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)