منو
سبد خرید

Gala

Gala

شرکت گالا در سال 1979 در هندوستان تاسیس شد. زمینه فعالیت این شرکت تولید و فروش انواع روکش های حرارتی و اتصالات حرارتی سیم و کابل در ولتاژهای فشار ضعیف و متوسط می باشد. این شرکت از مهندسین و مدیران مجرب برای تولید محصولات خود مطابق با استانداردهای برتر در سطح جهان استفاده می کند. تحقیق و توسعه یک فرایند مداوم در این سازمان می باشد. 

حفظ رضایتمندی مشتری و تولید استاندارد و با کیفیت محصول و کاهش نقص تا سطح صفر ، هدف اصلی مدیریت بوده است.

برند گالا در بازار هند و خارج از کشور پیشرو است. گروه گالا با افراد متخصص در تیم مهندسین طراحی و با بیش از سه دهه تجربه عملی این اطمینان را می دهد که محصولات این شرکت با استفاده از پیشرفته ترین مواد و مفهوم طراحی ، در خط مقدم فناوری مدرن قرار دارند. گالا به دستاوردهای گذشته خود افتخار می کند و همچنین متعهد به آینده است و اطمینان می دهد که محصولات این شرکت از نظر کیفیت و نوآوری همردیف با سایر محصولات معتبر مشابه در سراسر جهان هستند.

 

محصولات شرکت گالا 

  • انواع سرکابل حرارتی فشار متوسط
  • انواع مفصل حرارتی فشارضعیف و فشارمتوسط
  • انواع روکش حرارتی 

 

تولید کننده: Gala مدل: GTJ
9 درصد مالیات بر ارزش افزوده بر قیمت های فوق اضافه می گردد.یکی از محصولات شرکت گالا در هندوستان، تولید انواع مفصل حرارتی کابل های زمینی در شبکه توزیع نیروی برق می باشد. که در انواع رنج ولتاژ فشار متوسط به بازار عرضه می شود.  ویزگی های مفصل حرارتی فشار متوسط گالامفصل ..
4,257,000 تومان
تولید کننده: Gala مدل: GMB
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی 24 کیلوولت GMB مناسب برای عایق کردن باسبارهای تخت و گرد و سیم های لخت جهت کاهش فاصله بین فازها به هم یا فاز به زمین میباشند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد و با رنگ قرمز در بازار عر..
58,500 تومان
تولید کننده: Gala مدل: GHB
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی 36 کیلوولت GHB مناسب برای عایق کردن باسبارهای تخت و گرد و سیم های لخت جهت کاهش فاصله بین فازها به هم یا فاز به زمین میباشند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد.این روکش با قدرت عایق..
45,562 تومان
تولید کننده: Gala مدل: Gala-Terminatin
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.سرکابل حرارتی گالا در رنج وسیع ولتاژی از ولتاژ 3.3 کیلوولت تا 36 کیلوولت در بازار عرضه میشود. هر کدام از این سرکابل ها با یک کد به بازار عرضه می شود. این سرکابل ها مناسب برای کابل های خشک تک رشته و سه رشته می باشد.. ..
920,000 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)