منو
سبد خرید

Eltime

Eltime

از زمان تاسیس در سال 1979 ، Eltime Controls به یک تولید کننده و تأمین کننده پیشرو در تولید محصولات اندازه گیری ، کنترل و محافظت برای صنعت تبدیل شده است.این شرکت واقع در انگلستان بوده در سراسر جهان محصولات مرتبط با کنترل پنل الکتریکی و تابلو برق را عرضه می کند.  کارخانه تولیدی این کمپانی بسیار مدرن و کاملاً مجهز  برای تولید محصولات با کیفیت نوآورانه و قیمت های رقابتی ساخته شده است، تا نیازهای رو به گسترش صنعت اندازه گیری را برآورده کند. تمام محصولات Eltime با کنترل کیفیت ISO9001 طراحی ، توسعه و تولید شده و دارای دو سال ضمانت کامل هستند. 

تولید کننده: Eltime مدل: Eltime EP 33U
 ترانس توان اکتیو  مدل Eltime EP 33U تجهیزی است که قابلیت اندازه گیری و تبدیل توان های اکتیو و راکتیو در سیستم های تک فاز یا سه فاز با بار متعادل یا نامتعادل به بار مستقل از جریان و یا ولتاژ DC را دارد.مشخصات فنی   ترانس توان اکتیو  مدل Eltime EP 33U : ..
5,500,000 تومان
تولید کننده: Eltime مدل: Eltime EQ 33U
 ترانس توان اکتیو  مدل Eltime EQ 33U تجهیزی است که قابلیت اندازه گیری و تبدیل توان های اکتیو و راکتیو در سیستم های تک فاز یا سه فاز با بار متعادل یا نامتعادل به بار مستقل از جریان و یا ولتاژ DC را دارد.مشخصات فنی   ترانس توان اکتیو  مدل Eltime EQ 33U : ..
5,500,000 تومان
تولید کننده: Eltime مدل: Eltime MFO-60
ترانسفورماتور جریان مدل Eltime MFO-60 برای تبدیل جریان از مقدار زیاد به مقدار کم استفاده می شود.این جریان ولتاژ بالا را به جریان ولتاژ پایین تبدیل می کند و باعث جاری شدن شدید جریان از طریق خطوط انتقال می شود که توسط آمپرمتر کنترل می شوند.از این نوع تجهیز به طور گسترده ای در نظارت و اندازه ..
800,000 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)