منو
سبد خرید

بست کابل

بست کابل، قطعه ای است که به منظور مهار کردن، محافظت و آرایش کابل ها به کار برده می شود.

طبق استاندارد IEC61914 بست کابل وسیله ایست که به منظور محافظت از کابل ها طراحی شده است و در فواصل مشخص در امتداد طول کابل نصب می گردد.

همه فعالان صنعت برق بر این موضوع آگاهی دارند که حفاظت نامناسب مکانیکی از کابل های قدرت می تواند خطرات جبران ناپذیری برای شبکه، تجهیزات برق و همچنین جان انسان ها داشته باشد. بست کابل یکی از حفاظت های مهم در سیستم های کابل کشی می باشد که متاسفانه در سال های گذشته توجه زیادی به آن نشده است. 

بعضی از نتایج عدم استفاده از بست کابل یا استفاده از بست های نامناسب و غیر استاندارد به شرح زیر است :

  • وارد آمدن تنش مکانیکی بیش از حد به اتصالات کابل (سرکابل و مفصل)
  • بروز حادثه و صدمات شدید کابل و سایر تاسیسات در اثر بروز اتصال کوتاه
  • صدمه زدن و یا وارد آمدن فشار نامناسب به روکش نهایی کابل

بست کابل در انواع مختلف از گذشته تا به حال تولید و عرضه شده است. از جمله آن می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  1. بست کابل آلومینیوم استیل
  2. بست کابل آلومینیومی
  3. بست کابل پلی فیکس
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: ASI
بست کابل پلی فیکس سری ASI در دو تیپ ASI2  و ASI3 و ASI4 و ASI5 و ASI6  قابل ارائه می باشد. تفاوت این تیپ ها در قطر قابل پوشش هست.  جدول سایز قابل پوشش بست کابل آلوفیکس ASI :   ویژگی های بست کابل آلوفیکس سری ASI :&..
306,500 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: ATR
بست کابل پلی فیکس سری ATR در 4 تیپ ATR3 و ATR4 و ATR5 و ATR6 قابل ارائه می باشد. تفاوت این تیپ ها در قطر قابل پوشش هست.  جدول سایز قابل پوشش بست کابل تریفویل آلوفیکس سری ATR :   ویژگی های بست کابل تریفویل آلوفیکس سری ATR&n..
447,800 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SI
بست کابل پلی فیکس سری SI در دو تیپ SI2  و SI3  قابل ارائه می باشد. تفاوت این تیپ ها در قطر قابل پوشش هست.  جدول سایز قابل پوشش بست کابل پلی فیکس تک رشته سری SI :   ویژگی های بست کابل پلی فیکس SI : ..
163,500 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: TR
بست کابل پلی فیکس سری TR در سه تیپ TR3و TR4 و TR5 قابل ارائه می باشد. تفاوت این تیپ ها در قطر قابل پوشش هست.  جدول سایز قابل پوشش بست کابل پلیمری سه پره ای (تریفویل) سری TR:   ویژگی های بست پلی فیکس TR : کاربرد ..
306,500 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)