منو
سبد خرید

ABI

ABI

شرکتهای ABI ، در سال 1985 تاسیس شده و در زمینه بهبود تجارت داخلی و همچنین بازسازی تاسیسات موجود و ساخت و سازهای تخصصی فعالیت دارند. ABI تجربه زیادی در تحویل ساختمانهای اداری تجاری، امکانات مربوط به فناوری و انرژی وهتلها دارد. ABI راه حل های خلاقانه ساخت و ساز در سراسر ایالات متحده شرقی و تگزاس ارائه داده است. 

این شرکت بالاترین کیفیت ساخت و قیمت گذاری رقابتی را ارائه می دهد. همچنین با استفاده از تخصص خود در مراحل اولیه طراحی و طراحی ، روش هایی ایجاد می کندکه باعث صرفه جویی در وقت ، هزینه می شوند. این فرآیند بدون دردسر باعث می شود این شرکت را برای برنامه ریزی و ساخت پروژه های خود انتخاب کنیم.

تولید کننده: ABI مدل: chipmaster ABI
 مشخصات دستگاه تستر آی سی Chipmaster ABI:دستگاه تست آی سی برای IC های دیجیتال تا 40 پایه مدل  Chipmaster compact professional با کد سفارش 410001 ساخت ABI انگلستان این محصول دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. ..
76,100,000 تومان
دستگاه تست آی سی ABI LInearmaster
ناموجود
تولید کننده: ABI مدل: ABI LInearmaster
 مشخصات دستگاه تستر آی سی linearmaster  ABI:دستگاه تست آی سی برای IC های انالوگ تا 16 پایه مدل Linearmaster compact professional با کد سفارش 510001 ساخت ABI انگلستان این محصول دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. ..
0 تومان
دستگاه تست برد الکترونیکیABI- boardmaster8000
ناموجود
تولید کننده: ABI مدل: Boardmaster8000
 مشخصات دستگاه تستر بردهای الکترونیکی Boardmaster8000:دستگاه تست و عیب یابی بردهای الکترونیکی مدل boardmaster8000 دارای شش ماژول جهت عیب یابی و تست بردهای الکترونیکی ساخت ABI انگلستان این محصول دارای یکسال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشد. ..
0 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)