منو
سبد خرید

گوس متر

گوس متر که در فارسی به آن میدان سنج می گویند وسیله ای است برای اندازه گیری میدان مغناطیسی (electromagnetic field measurement). این دستگاه به منظور اندازه گیری شدت میدان الکترومغناطیسی استفاده می شود. میدان الکترومغناطیسی با دو واحد تسلا (tesla meter) و گوس (Gauss Meter) قابل اندازه گیری می باشد. امروزه کاربرد دستگاه سنجش میدان الکترومناطیسی در شرکتهای تولید برق، کارخانجات تجهیزات الکترومغناطیسی مانند فن ها، ژنراتورها و ویدئو مانیتورها، ایستگاه های کامپیوتری، عیب یابی و تصدیق سیم کشی، تطبیق FCC، تعمیر ونگهداری نوار مغناطیسی و آزمایشگاههای کالیبراسیون می باشد.

گوس متر ها می توانند میدان مغناطیسی را در یک جهت یا در سه جهت x و y و z اندازه گیری کنند. این دستگاه ها انواع مختلفی داشته و در بعضی مدل ها میدان را در فرکانس پایین و در بعضی در فرکانس بالا اندازه گیری را انجام می دهد. لذا هنگام خرید این دستگاه باید به مشخصات فنی نظیر واحد های اندازه گیری، دقت اندازه گیری، رنج اندازه گیری، رنج پهنای باند و قابلیت اندازه گیری در فرکانس های پایین یا بالا توجه نمود. گوس و تسلا هر دو از واحد های اندازه گیری شار میدان مغناطیسی می باشند. هر 10000 گوس معادل یک تسلا است. لذا به گوس متر هایی که رنج اندازه گیری بالایی دارند، تسلامتر نیز گفته می شود.

گوس متر در باتوجه به طرزکاری که دارد و میزان میدان های الکتریکی و مغناطیسی را اندازه گیری می کند، کاربرد های متنوعی دارد. از گوس متر در شرکت توزیع برق برای اندازه گیری میدان الکتریکی و مغناطیسی اطراف دکل ها، در مخابرات، معادن، کارخانه های تجهیزات مغناطیسی، ایستگاه های کامپیوتری، عیب یابی و تصدیق سیم کشی، تعمیر و نگهداری نوار های مغناطیسی، تطبیق FCC، آزمایشگاه های کالیبراسیون و پایش و عیب یابی پسماند های میدان مغناطیسی استفاده می شود.

تولید کننده: Lutron مدل: EMF-827
گوس متر لوترون lutron EMF-827 یا تستر میدان مغناطیسی یک تستر پراپ مجزااست که قابلیت اندازه گیری میدان مغناطیسی را داراست. این دستگاه ها قابلیت اندازه گیری میدان مغناطیسی را در انتشار ایستگاه های اصلی تلفن همراه، اندازه گیری توان RF برای فرستنده ها،اندازه گیری و تشخیص شبکه های WI-FI، شبکه های ارتباطی..
9,200,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: EMF-839
EMF-839 یک تستر حرفه ای RF  است که برای دستگاه های با باند پهن استفاده می شود، نظارت بر تشعشعات فرکانس بالا در محدوده میدان الکترومغناطیسی، اندازه گیری قدرت تلفن همراه، و نشت امواج ماکروویو استفاده می شود. گوس متر EMF-839 با استفاده ازدو پراپ کاملا مجزا می تواندمیدان مغ..
87,500,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 3196AC/DC
گوس متر یا تسلامتر که اصطلاحا به آن میدان سنج هم می گویند، وسیله ای برای اندازه گیری میدان های مغناطیسی می باشد که این میدان سنج ها می توانند میزان شدت میدان را در یک جهت و یا سه جهت اندازه گیری نمایند. میدان سنج ها می توانند شدت میدان را با دو واحد تسلا ..
13,900,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: MG-3003SD
سنجش میدان مغناطیسی (آهن ربا سنج) لوترون مدل LUTRON MG-3003SD با قابلیت تشخیص قطب ها و دو واحد گوس و تسلا با بهره گیری از سنسور اثر هال و دارای دیتالاگر با ثبت زمان واقعی در حافظه SD و جبران سازی خودکار باامکان اندازه گیری میدان های AC و DC با استفاده از رابط USB و نرم افزار می باشد. آهنرباسنج ،گوس ..
24,950,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 92
الکترواسموگ مدل TES-92جهت اندازه گیری میدان الکتریکی در محدوده 38mV/m to 11V/m به کار می رود، که ناشی از امواج الکترو مغناطیس(RF) بالاشامل ایستگاه های تلفن همراه، شبکه های وایرلس(CW ,TDMA , GSM DECT)، نشتی امواج ماکروویو، اندازه گیری قدرت فرکانس رادیویی برای فرستنده ها، اندازه گیری شرایط ایمن م..
9,800,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 593
گوس متر میزان شدت (و نه جهت میدان تشعشع الکترو مغناطیسی) را در رنج های مختلف اندازه گیری میکند. این شدت سنج های میدان مغناطیسی می توانند میزان شدت را هم در یک جهت و هم در سه جهت x,y,z اندازه گیری نمایند. الکترواسموگ‌ مدل tes-593 ساخت کمپانی tes تایوان، جهت‌ اندازه‌گیری‌ ایزوتروپیک‌ سه‌ بعد..
28,900,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 1390
میدانهای مغناطیسی خطوط نامرئی نیرو هستند که در اطراف هر وسیله الکتریکی وجود دارند. که درنتیجه عبورشدت جریان در سیمها یا وسایل الکتریکی به وجود می آیند. میدان مغناطیسی بر حسب گوس (Gauss) یا تسلا (Tesla) اندازه‌گیری می‌شود. گوس متر تک‌ محوره‌ tes-1390 جهت‌ اندازه‌گیری‌ میدان‌ ..
6,200,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 1392
تسلا متر TES-1392 دستگاه اندازه گیری شار مغناطیسی دریک راستا می باشد که درمقایسه با گوس متر TES-1390 دارای قابلیت اتصال به کامپیوتر باکابل وثبت داده ها تا 16000نقطه می باشد. روش کار با گوس متر بدین صورت است که ابتدا رنج مناسب برای اندازه گیری انتخاب شود، برخی از انواع گوس متر دیج..
11,800,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 1393
میدان الکترومغناطیسی با دو واحد تسلا (tesla meter) و گوس (Gauss Meter) قابل اندازه گیری می باشد. گوس متر هایی وجود دارند که می توانند میزان میدان مغناطیسی را در رنج های فرکانسی بالا یا پایین اندازه گیری نمایند. میزان و درجه تشعشات که در ویدئو ترمینالها، فن ها، سیستم کنترل سیم کشی، خطوط برقی و غیره ب..
13,700,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: EMF-828
میدان مغناطیسی در هر نقطه ی داده شده توسط هر دو پارامتر جهت و شدت مشخص می شود، که به عنوان یک میدان برداری شناخته می شود. گوس متر EMF-828 این قابلیت را دارد که میدان را در هر سه جهت X ,Y ,Z اندازه بگیرد. دستگاه گوس متر لوترون lutron EMF-828 نوعی تستر میدان مغناطیسی در سه جهت X ,Y,Z می باشد و در..
15,000,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: EMF-810
 56 درصد از دستگاه های مایکروویو که بیشتر از 2 سال از آن ها استفاده شده است، به احتمال قوی امواج مایکروویو بیش از 10 درصد از حد مجاز 5mW/cm2 که توسط FDA و EPA تعیین شده است را نشت می دهند. در صورت تجاوز امواج مایکروویو از حد مجاز 5mW/cm2 می تواند باعث ایح..
9,200,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: C.A 40
گوس متر یکی از وسیله های مهم برای تشخیص و سنجش امواج الکترومغناطیسی می باشد. گوس متر مدل C.A 40 شرکت Chauvin Arnoux قابلیت اندازه گیری میدان های مغناطیسی دایم و الکتریکی ( AC , DC ) در 3 رنج 20-200-2000 میکروتسلا را دارد.    مشخصات گوس متر مدلC.A 40  ساخت   Chauvin Arn..
29,750,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 15 (2 صفحه)