منو
سبد خرید

کلید و پریز

کلید و پریز

انتخواب مناسب کلید و پریز برای فضاهای مختلف اداری و تجاری و یا مسکونی و آموزشی بنا بر طراحی داخلی و محل نصب آنها صورت میگیرد. با توجه به تنوع فوق العاده زیاد کلید پریز ها از نظر رنگ و مدل و مکانیزم کارکرد آنها به سادگی میتوان مناسب ترین گزینه را انتخواب کرد.

اجزای تشکیل دهنده ی کلید و پریز:

مکانیزم و میانه و قاب اجزای تشکیل دهنده ی کلید و پریز هستند که در بعضی از برند ها ماننده ویرا میانه به مکانیزم متصل است.

قسمت مکانیزم همان محل اتصال سیم های درونی کلید است و میانه بخشی است که روی این قسمت قرار میگیرد،قاب یا کادر دور کلید بخشی است که بر روی دیوار دیده میشود و از جنسی عایقی ساخته میشود تا از برق گرفتگی جلوگیری شود.

با توجه به تنوع خیلی زیاد در نوع و مدل کلید پریز ها شاید انتخواب سخت شود اما با دسته بندی مدل ها و کانیزم های آنها میتوان راحت تر و با دیدی بهتر تصمیم گرفت.

برای طراحی ها و فضا های متفاوت با توجه به نوع کاربری تعداد افراد ثابت و رهگذر ، رنگ ها و نوع دکوراسیون و مقدار بودجه میتوان بهترین گزینه را انتخواب کرد. از نکات بسیار مهم در افزایش زیبایی نمای داخلی ساختمان های تجاری و مسکونی، استفاده از کلید و پریز ها با ظاهری زیبا و متناسب با رنگ بندی محیط داخلی ساختمان برای ایجاد هماهنگی بهتر بین فضا و رنگ ها و لوازم و... می باشد.

کلید و پریزها را می توان در مدل های سنتی قدیمی و یا مدرن با رنگ های متفاوت قاب دور و کادر میانی با طراحی بسیار زیبا در حالت های طرح چوب و متالیک و ... خریداری کرد. قابل توجه هست که در صنعت کلید و پریز برندهای معتبر و خوش نامی همچون برایتون،  دلند،  ایران الکتریک، ویرا الکتریک،  اشنایدر و جهان الکتریک محصولات بسیار متنوع و خوبی را روانه بازار کرده و مشتریان مختلفی از طیف های گسترده جامعه را در بر می گیرند.

 از این نکته هم نمیتوان گذشت که با توجه پیشرفت تکنولوژی تحولی عظیم در صنعت تولید کلید و پریز در سطح دنیا ایجاد شده و کلید و پریز های هوشمند که قابلیت کنترل از راه دور را دارند نمونه ای جدید و حرفه ای در دنیای امروز می باشند.

باید توجه شود که ارتباط مستقیم افراد با برق توسط کلید و پریز ها اتفاق می افتد و باید ایمنی در طراحی و نصب آنها بسیار مورد توجه باشد و احتمال وقوع خطرات ناشی از برق گرفتگی از عدم رعایت نکات ایمنی در سیم کشی داخلی انواع ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی، می تواند مشکلات غیر مترقبه ای برای اهالی ساکن در ساختمان ایجاد کند.

نمایش 1 تا 12 از 28 (3 صفحه)