منو
سبد خرید

پراب اندازه گیری ولتاژ بالا مدلchauvin arnoux-SHT40KV

 پراب اندازه گیری ولتاژ بالا مدلchauvin arnoux-SHT40KV
پراب اندازه گیری ولتاژ بالا مدلchauvin arnoux-SHT40KV
  • موجودی: در انبار
  • تولیدکننده: Chauvin Arnoux
  • کد محصول:: SHT40KV
  • وزن: 0.00kg
4,270,000 تومان

 پراب SHT40kV برای اندازه‌گیری انواع ولتاژهای AC و DC نسبت به زمین با مشخصه 40KVDC در حالت پیک تو پیک و 28KVAC  با فرکانس 50 تا 60 هرتز طراحی شده است که قابلیت اتصال به هر نوع مولتی‌متری را با داشتن امپدانس ورودی 10 مگا اهم دارا می‌باشد. این پراب با داشتن ضریب تبدیل یک کیلو ولت به یک ولت و طول سیم اتصال یک متری و یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش، مناسب برای استفاده در کلیه صنایع و علی‌الخصوص شرکت های توزیع برق و شرکت های مخابراتی می‌باشد. این تجهیز با دارا بودن دقت اندازه‌گیری پایه 1% در ولتاژ مستقیم و 5% در ولتاژ متناوب و منطبق با استاندارد 031-61010-IEC  و  40000V- CAT I  شرایطی ایمن و عملیاتی را برای هر کاربری فراهم می‌آورد. SHT40kV یک پراب نوع B است که می‌تواند در تاسیسات رده " I " استفاده شود.

مدل پروب ولتاژ بالا SHT40KV با استاندارد ایمنی IEC 61010-031 مطابقت دارد. این یک کاوشگر نوع B است که می تواند در تاسیسات دسته 1 مورد استفاده قرار گیرد. ولتاژ مجاز 40،000V پیک بین انتهای کاوشگر و زمین، در ارتفاع کمتر از 2000 متر برای درجه آلودگی کمتر 2 تا 2 است. عدم رعایت دستورالعمل های ایمنی ممکن است منجر به برق گرفتگی، آتش سوزی، انفجار، خرابی دستگاه و برای اطمینان از ایمنی شما و اجازه می دهد برای استفاده ایمن ، این دفترچه راهنما باید قبل از استفاده از کاوشگر به طور کامل خوانده شود. 

فقط تکنسین های مجرب و واجد شرایط که می توانند خطرات را از طریق تماس شناسایی کرده و اقدامات ایمنی را انجام دهند، مجاز به استفاده از پروب SHT40KV هستند.
پراب ولتاژ بالا فقط باید در جو یا فضاهای خشک (بدون تراکم) استفاده شود. از این پراب در جو انفجاری یا در حضور گازها یا بخارهای قابل اشتعال. از دستگاه در ولتاژها یا دسته های بالاتر استفاده نکنید. حداکثر ولتاژهای نامی را نسبت به زمین رعایت کنید.

مشخصات فنی پراب اندازه گیری ولتاژ بالا مدل SHT40KV ساخت کمپانی chauvin arnoux 

  • دارای قابلیت اندازه گیری ولتاژ DC/AC
  • پراب های ولتاژ بالا برای مولتی متر و ولت متر
  • دارای دقت اندازه گیری بالا 
  • دارای کابل 1 متری 

این محصول دارای یک سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد.

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب