منو
سبد خرید

سیم وکابل

09 خر آشنایی با کابل زیر دریایی
0 3360
 احتمالاً شما هم در برهه ای از زندگی خود ساعتها یا حتی روزها اینترنت ناپایدار یا کند را تجربه کردید و هرچقدر سعی کنید Wi-Fi خانه خود را دوباره راه اند..
31 ار آشنایی با سیم رانژه
0 3085
رانژه کردن خط«رانژه کردن» اصطلاحی رایج در مراکز مخابراتی و به معنی  ایجاد ارتباط بین خط تلفن مشترک و شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنت ADSL یا VDSL انج..
05 به‍ ساختمان داخلی کابل چیست؟
0 2961
ساختمان داخلی کابل قدرت سوالات متداول در صنعت سیم و کابل سیم و کابل چیست؟ تاریخچه ی سیم و کابل  اجزای تشکیل دهنده ی سیم و کابل  مراحل ساخت ..
04 به‍ روش تولید سیم و کابل
0 2813
 Manufacturing process wire drawing:در مرحله ی اول هدف آماده کردن سیم مسی یا آلومینومی طبق استاندارد AWGاست. روش به دست آوردن میله مسی یا آلوم..
09 دی اتصالات سیم و کابل
1 8539
 اتصال الکتریکی کابل ها به وسایل و دستگاه ها یا شینه ها باید با استفاده از تجهیزات مناسب با نوع و مشخصات کابل و همچنین مناسب با جنس نقطه اتصال، انجا..
14 ار اهمیت نصب صحیح سرکابل و مفصل
مدیر مدیر 0 3067
نکات مهم در مورد نصب سرکابل و مفصلشبکه کابل زمینی بدون استفاده از اتصالات کابل قابل پیاده سازی نمی باشد. این اتصالات شامل انواع سرکابل و مفصل می ش..
15 مه‍ روش انتخاب سیم و کابل و استفاده از کاتالوگ
7 23520
اصولا برای انتخاب سیم و کابل مناسب از روش های محاسباتی کمک گرفته می شود، به طوری که با استفاده از آنها می توان مناسب ترین سیم و کابل را با توجه به رعا..
14 مه‍ کابل های قدرت و ساختار آنها
0 3619
به مانند سایر تجهیزات عایق و فشارقوی، كابل های قدرت را به گونه اي طراحی ميكنند كه در سراسر طول كابل خطوط ميدان الكتريكي يکنواخت باشد. در شكل زير ساختم..
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)