منو
سبد خرید

کابلشو مسی

برای اتصال انواع سیم و کابل مسی به شبکه برق باید از کابلشو مسی استفاده شود. با توجه به رنج ولتاژ شبکه انواع مختلفی کابلشو مسی در بازار است. البته این تقسی بندی بیشتر مبنای بازاری و عامه فهم دارد و در آن چیزی که از نظر استاندارد مهم است استفاده از کابلشو مسی استاندارد DIN  می باشد.

انواع کابلشو مسی

کابلشو مسی دم کوتاه : کابلشو فشار ضعیف می باشد. از این کابلشو در سیستم ارت و همچنین صنعت ساختمان استفاده مشود. ضخامت کمتر این کابلشو نسبت به کابلشو مسی استاندارد و همچنین طول لوله کوتاه تر آن موجب شده که قیمت کابلشو مسی دم کوتاه از نوع دم بلند و استاندارد DIN کمتر باشد.

کابلشو مسی دم بلند : این تعریف از کابلشو مسی توسط یکی از سازنده های معروف در این صنعت جا رواج داده شده است. زمانی که میزان سطح اتصال بین کابلشو و هادی کابل اهمیت بالایی دارد بهتر است از این کابلشو استفاده شود.

کابلشو مسی استاندارد : برای استفاده در شبکه فشار متوسط باید حتما از کابلشو استاندارد DIN استفاده کرد چرا که ضخامت و گوشت کابلشو تاثیر بسیاری در کاهش میزان تخلیه الکتریکی و تخلیه جزیی دارد. اsتفاده از لقمه پرس استاندارد برای پرس کردن در این کابلشو ها بسیار مهم است.

کابلشو مسی استاندارد DIN

  • برای مشاهده خرید و مشاهده قیمت کابلشو مسی کافی است از بین گزینه های در دسترس در هر محصول، سایز مورد نظر را انتخاب کرده تا قیمت کابلشو مسی متناظر با سایز درخواستی مشخص گردد. 

 

نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)