منو
سبد خرید

کابلشو مسی

برای اتصال انواع سیم و کابل مسی به شبکه برق باید از کابلشو مسی استفاده شود. با توجه به رنج ولتاژ شبکه انواع مختلفی کابلشو مسی در بازار است. البته این تقسی بندی بیشتر مبنای بازاری و عامه فهم دارد و در آن چیزی که از نظر استاندارد مهم است استفاده از کابلشو مسی استاندارد DIN  می باشد.

 

انواع کابلشو مسی

 

کابلشو مسی دم کوتاه : کابلشو فشار ضعیف می باشد. از این کابلشو در سیستم ارت و همچنین صنعت ساختمان استفاده مشود. ضخامت کمتر این کابلشو نسبت به کابلشو مسی استاندارد و همچنین طول لوله کوتاه تر آن موجب شده که قیمت کابلشو مسی دم کوتاه از نوع دم بلند و استاندارد DIN کمتر باشد.

 

کابلشو مسی دم بلند : این تعریف از کابلشو مسی توسط یکی از سازنده های معروف در این صنعت جا رواج داده شه است. جایی که محل تماس بیشتری از هادی با بدنه کابلشو مد نظر است می توان از این نوع استفاده کرد.

 

کابلشو مسی استاندارد : برای استفاده در شبکه فشار متوسط باید حتما از کابلشو استاندارد DIN استفاده کرد چرا که ضخامت و گوشت کابلشو تاثیر بسیاری در کاهش میزان تخلیه الکتریکی و تخلیه جزیی دارد. اتفاده از لقمه پرس استاندارد برای پرس کردن در این کابلشو ها بسیار مهم است.

تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-kootah
برای خرید و اطلاع از قیمت کابلشو مسی کلوته از نوع دم کوتاه و فشار ضعیف، سایز مورد را از بین گزینه های در دسترس انتخاب نمایید. کابلشو مسی کلوته، مدل دم کوتاه یکی از پر مصرف ترین کابلشو های مورد استفاده در صنعت ساختمان، شبکه فشار ضعیف می باشد. در این راستا برای خرید خواهشمند است به جدول ز..
1,700 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-LV-Cable-Lug
جهت اتصال سیم مسی به سایر تجهیزات شبکه از کابلشو مسی استفاده می شود. برای مصارف عمومی تا سطح ولتاژ 1000 ولت می توان از کابلشوهای فشار ضعیف استفاده شود. شرکت شاهین مفصل که در زمینه تولید انواع اتصالات کابل پیشرو می باشد در جهت تامین نیاز مصارف عمومی، اقدام به تولید و عرضه کابلشو مسی فشارضعیف نموده اس..
5,600 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-Cu-16-630
 کابلشو مسی تولیدی شرکت شاهین مفصل از لوله مسی بدون درز با خلوص 99.5% و بر اساس استاندارد DIN46235 ساخته شده است. همچنین به جهت جلوگیری از فرآیند خوردگی، کل بدنه کابلشو آبکاری قلع شده است.بر روی این کابلشو علائم زیر حک شده است:سطح مقطع   سایز پیچ مناسب جهت اتصال به شینه ..
7,810 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-DIN
لطفا برای اطلاع از قیمت کابلشو مسی استاندارد DIN و خرید آن از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید.          ..
5,900 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-boland
لطفا برای اطلاع از قیمت کابلشو مسی ساق بلند و خرید آن از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مواردی که فقط مقدار محل اتصال بین هادی و ساق کابلشو  اهمیت دارد و گوشت کابلشو اهمیت چندانی ندارد استفاده از کابلشوی مسی دم بلند پیشنهاد می شود.&nb..
5,900 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)