منو
سبد خرید

کابلشو مسی

برای مشاهده خرید و مشاهده قیمت کابلشو مسی کافی است از بین گزینه های در دسترس در هر محصول، سایز مورد نظر را انتخاب کرده تا قیمت کابلشو مسی متناظر با سایز درخواستی مشخص گردد. 

 

برای اتصال انواع سیم و کابل مسی به شبکه برق باید از کابلشو مسی استفاده شود. با توجه به رنج ولتاژ شبکه انواع مختلفی کابلشو مسی در بازار است. البته این تقسی بندی بیشتر مبنای بازاری و عامه فهم دارد و در آن چیزی که از نظر استاندارد مهم است استفاده از کابلشو مسی استاندارد DIN  می باشد.

 

انواع کابلشو مسی

 

کابلشو مسی دم کوتاه : کابلشو فشار ضعیف می باشد. از این کابلشو در سیستم ارت و همچنین صنعت ساختمان استفاده مشود. ضخامت کمتر این کابلشو نسبت به کابلشو مسی استاندارد و همچنین طول لوله کوتاه تر آن موجب شده که قیمت کابلشو مسی دم کوتاه از نوع دم بلند و استاندارد DIN کمتر باشد.

 

کابلشو مسی دم بلند : این تعریف از کابلشو مسی توسط یکی از سازنده های معروف در این صنعت جا رواج داده شده است. زمانی که میزان سطح اتصال بین کابلشو و هادی کابل اهمیت بالایی دارد بهتر است از این کابلشو استفاده شود.

 

کابلشو مسی استاندارد : برای استفاده در شبکه فشار متوسط باید حتما از کابلشو استاندارد DIN استفاده کرد چرا که ضخامت و گوشت کابلشو تاثیر بسیاری در کاهش میزان تخلیه الکتریکی و تخلیه جزیی دارد. اsتفاده از لقمه پرس استاندارد برای پرس کردن در این کابلشو ها بسیار مهم است.

 

کابلشو مسی استاندارد DIN

 

 

تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-LV-Cable-Lug
جهت اتصال سیم مسی به سایر تجهیزات شبکه از کابلشو مسی استفاده می شود. برای مصارف عمومی تا سطح ولتاژ 1000 ولت می توان از کابلشوهای فشار ضعیف استفاده شود. شرکت شاهین مفصل که در زمینه تولید انواع اتصالات کابل پیشرو می باشد در جهت تامین نیاز مصارف عمومی، اقدام به تولید و عرضه کابلشو مسی فشارضعیف نموده اس..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-kootah
برای خرید و اطلاع از قیمت کابلشو مسی کلوته از نوع دم کوتاه و فشار ضعیف، سایز مورد را از بین گزینه های در دسترس انتخاب نمایید. کابلشو مسی کلوته، مدل دم کوتاه یکی از پر مصرف ترین کابلشو های مورد استفاده در صنعت ساختمان، شبکه فشار ضعیف می باشد. در این راستا برای خرید خواهشمند است به جدول ز..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-boland
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.لطفا برای اطلاع از قیمت کابلشو مسی ساق بلند و خرید آن از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مواردی که فقط مقدار محل اتصال بین هادی و ساق کابلشو  اهمیت دارد و گوشت کابل..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-Cu-16-630
 کابلشو مسی تولیدی شرکت شاهین مفصل از لوله مسی بدون درز با خلوص 99.5% و بر اساس استاندارد DIN46235 ساخته شده است. همچنین به جهت جلوگیری از فرآیند خوردگی، کل بدنه کابلشو آبکاری قلع شده است.مشخصات کابلشو مسی استاندارد DIN شاهین مفصل:سطح مقطع   سایز پیچ مناسب جهت اتصال به شین..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-DIN
به قیمت های فوق 9% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. لطفا برای اطلاع از قیمت کابلشو مسی استاندارد DIN و خرید آن از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید.  مشخصات کابلشو مسی استاندارد DIN کلوته :تولید شده مطابق با استاندارد ..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)