منو
سبد خرید

کابلشو بیمتال

با توجه به بالا بودن هزینه مس در بازار جهانی و به تبع آن سیم و کابل تولید شده با هادی مس، امروزه تمایل به استفاده از سیم و کابل آلومینیومی به شدت رو به افزایش است. 

لذا در بخش اتصالات، آنجایی که لازم است سیم و کابل آلومینیومی به شینه مسی متصل شود , نیاز است از کابلشو بیمتال (کابلشو دو فلزه) استفاده شود. 

امروزه دو نوع کابلشو بیمتال در بازار شناخته میشود :

 

کابلشو بی متال DTL-2به واسطه آنکه تمام قسمتی که قرار است به شینه مسی متصل شود از جنس مس می باشد، لذا در هنگام اتصال به شینه دچار خوردگی نمی گردد. این کابلشو توسط تکنولوژی Friction Welding ساخته می شود. خلوص مس و آلومینیوم به کار رفته در آنها 99.5% می باشد.
 

کابلشو فول بیمتال :


با توجه به این موضوع که در تولید کابلشو بیمتال DTL عملیات Friction Welding بسیار مهم است و اشتباه در این عملیات بسیار در کیفیت کابلشو تاثیر میگذارد. استفاده از تکنولوژی آلیاژ آلومینیومی قلع اندود که به عنوان فول بی متال در بازار ایران شناخته می شود جایگزین مناسبی برای نوع DTL می باشد.

تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Full-bi-metal-compression
از کابلشو فول بیمتال پرسی برای اتصال سیم آلومینیومی به شینه مسی و یا برعکس می توان استفاده کرد. کابلشو فول بیمتال شاهین مفصل علاوه بر تست های الکتریکال و مکانیکال معمول بر  روی انواع کابلشوها، در آزمایشگاه مجهز کارخانه شاهین مفصل تحت دو آزمایش مهم دیگر نیز قرار می گیرند تا ..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: Keloute-DTL-2
برای خرید و اطلاع از قیمت کابلشو بیمتال DTL2 کلوته سایز مورد نظر را از گزینه های در دسترس انتخاب نمایید. یکی از دغدغه های مشتریان و همچنین ناظرین شرکت برق برای استفاده از انواع کابلشو، اطلاع از ابعاد و اندازه آن می باشد. در این میان با توجه به گسترش استفاده از کابل های آلومینیومی در شبک..
0 تومان
مدل: DEC-Bimetal-16-400
شرکت دانش اتصال کابل، یکی از تامین کنندگان کابلشو بیمتال در بازار می باشد.کابلشو بیمتال های این شرکت دارای تاییدیه در اکثر شرکت های توزیع نیروی برق ایران بوده و مورد تایید بسیاری از پیمانکاران و مهندسین شرکت توزیع نیروی برق می باشد.ویژگی برتر کابلشو بیمتال شرکت دانش اتصال کابل سازگاری آن با اکث..
0 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)