منو
سبد خرید

کابلشو

از کابلشو به منظور اتصال هادی کابل به شینه و سایر محل های اتصال مورد نیاز استفاده می شود. جنس کابلشو برای هادی های مسی، مس قلع اندود و برای کابل های آلومینیومی از آلومینیوم می باشد. همچنین برای اتصال کابل های آلومینیومی به شینه مسی از کابلشوی بیمتال استفاده می شود.

امروزه در صنعت برق از دو نوع کابلشو یکی به صورت پرسی و دیگری به صورت پیچی استفاده میشود. در صورت استفاده از کابلشوی پرسی باید از دستگاه پرس کابلشو برای پرس کردن کابلشوها استفاده کرد. نحوه پرس کردن کابلشو بسیار مهم است. برای این منظور می توانید به مقاله کابلشو چیست مراجعه کنید.

 

نکات مهم برای خرید انواع کابلشو :

 

  • سایز کابلشو ( با توجه به سایز کابل باید سایز کابلشو انتخاب شود)
  • جنس کابلشو ( با توجه به نوع کابل و محل اتصال انتخاب می شود)
  • رنج ولتاژ کاری کابلشو ( کابلشوهای فشارضعیف، کابلشوهای فشار متوسط)

 

ابعاد و اندازه کابلشو بر روی هر کابلشو دو عدد ذکر شده است. یکی مربوط به سطح مقطعی که کابل وارد آن می شود و دیگری مربوط به قطر پیچی است که به سوراخ کابلشو می خورد.

 

دسته بندی کابلشو از نظر جنس:

 

  • کابلشو مسی : اصولا به صورت کابلشو مسی استاندارد، دم بلند ، دم کوتاه در صنعت برق شناخته می شود. اگر مصرف کابلشو در شبکه فشار قوی باشه مثلا در کیت سرکابل اسفاده شود باید حتما از نوع استاندارد DIN استفاده گردد. در موارد دیگر جه رنج ولتاژ فشار ضعیف هست مثل اتصالات در سیستم زمین می توان از نوع دl کوتاه یا دم بلند استفاده کرد تا قیمت کابلشو مسی کمتر شود.

 

  • کابلشو آلومینیومی : برای اتصال کابل و سیم آلومینیمی به آلومینیومی

 

  • کابلشو بی متال : برای اتصال کابل آلومینیومی به شینه مسی
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-SBCL
کابلشو پیچی شاهین مفصل در دو رنج 35 الی 120 و 95 الی 240 قابل ارائه می باشد.جنس این کابلشو فول بیمتال از آلیاژ آلومینیوم قلع اندود شده می باشد. نصاب کارها بدون نیاز به ابزار خاصی قادر خواهند بود این کابلشو رو را نصب کنند.   کابلشو پیچی (مجهز به پیچ های سربُر) یا Sh..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-LV-Cable-Lug
جهت اتصال سیم مسی به سایر تجهیزات شبکه از کابلشو مسی استفاده می شود. برای مصارف عمومی تا سطح ولتاژ 1000 ولت می توان از کابلشوهای فشار ضعیف استفاده شود. شرکت شاهین مفصل که در زمینه تولید انواع اتصالات کابل پیشرو می باشد در جهت تامین نیاز مصارف عمومی، اقدام به تولید و عرضه کابلشو مسی فشارضعیف نموده اس..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-kootah
برای خرید و اطلاع از قیمت کابلشو مسی کلوته از نوع دم کوتاه و فشار ضعیف، سایز مورد را از بین گزینه های در دسترس انتخاب نمایید. کابلشو مسی کلوته، مدل دم کوتاه یکی از پر مصرف ترین کابلشو های مورد استفاده در صنعت ساختمان، شبکه فشار ضعیف می باشد. در این راستا برای خرید خواهشمند است به جدول ز..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-boland
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.لطفا برای اطلاع از قیمت کابلشو مسی ساق بلند و خرید آن از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مواردی که فقط مقدار محل اتصال بین هادی و ساق کابلشو  اهمیت دارد و گوشت کابل..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-Cu-16-630
 کابلشو مسی تولیدی شرکت شاهین مفصل از لوله مسی بدون درز با خلوص 99.5% و بر اساس استاندارد DIN46235 ساخته شده است. همچنین به جهت جلوگیری از فرآیند خوردگی، کل بدنه کابلشو آبکاری قلع شده است.مشخصات کابلشو مسی استاندارد DIN شاهین مفصل:سطح مقطع   سایز پیچ مناسب جهت اتصال به شین..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Full-bi-metal-compression
از کابلشو فول بیمتال پرسی برای اتصال سیم آلومینیومی به شینه مسی و یا برعکس می توان استفاده کرد. کابلشو فول بیمتال شاهین مفصل علاوه بر تست های الکتریکال و مکانیکال معمول بر  روی انواع کابلشوها، در آزمایشگاه مجهز کارخانه شاهین مفصل تحت دو آزمایش مهم دیگر نیز قرار می گیرند تا ..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-DIN
به قیمت های فوق 9% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. لطفا برای اطلاع از قیمت کابلشو مسی استاندارد DIN و خرید آن از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید.  مشخصات کابلشو مسی استاندارد DIN کلوته :تولید شده مطابق با استاندارد ..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: Keloute-DTL-2
برای خرید و اطلاع از قیمت کابلشو بیمتال DTL2 کلوته سایز مورد نظر را از گزینه های در دسترس انتخاب نمایید. یکی از دغدغه های مشتریان و همچنین ناظرین شرکت برق برای استفاده از انواع کابلشو، اطلاع از ابعاد و اندازه آن می باشد. در این میان با توجه به گسترش استفاده از کابل های آلومینیومی در شبک..
0 تومان
مدل: AL-SHM-16-240
کابلشو آلومینیوم تولید شرکت شاهین مفصل از لوله آلومینیومی بدون درز با خلوص 99.5% و براساس استاندارد DIN48201 ساخته شده است. این کابلشو به نحوی طراحی شده است که بیشترین هدایت الکتریکی در زمان اتصال و مقاومت مکانیکی در مقابل لرزش و کشش در هنگام بهره برداری را دارد. این کابلشو به واسطه عملیات ..
7,410 تومان
مدل: DEC-Bimetal-16-400
شرکت دانش اتصال کابل، یکی از تامین کنندگان کابلشو بیمتال در بازار می باشد.کابلشو بیمتال های این شرکت دارای تاییدیه در اکثر شرکت های توزیع نیروی برق ایران بوده و مورد تایید بسیاری از پیمانکاران و مهندسین شرکت توزیع نیروی برق می باشد.ویژگی برتر کابلشو بیمتال شرکت دانش اتصال کابل سازگاری آن با اکث..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: AL-95-Cable-Lug
این کابلشو از لوله آلومینیومی بدون درز با خلوص 99.5% و بر اساس استاندارد DIN48201 ساخته شده است. نحوه ساخت به گونه ای است که در اثر پرس هیچگونه ترک یا شکاف مویی در آن ایجاد نمیشود.بر روی این کابلشو علائم زیر حک شده است: 1- سطح مقطع هادی مناسب برای کابلشو 2- سایز پیچ مناسب جهت اتصال به شینه 3-..
0 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)