منو
سبد خرید

کلمپ انشعاب خودنگهدار

اتصالات کابل خودنگهدار باید به نحوی باشد که به روکش کابل صدمه وارد نسازد. این یعنی در صورت انشعاب گیری از کابل خودنگهدار نباید از کانکتوری استفاده شود که مجبور شویم روکش کابل را لخت کنیم. چرا که در این صورت با نفوذ رطوبت و هوا به داخل کابل موجب ایجاد خوردگی و اکسید شدن هادی در کابل می شود. 

لذا کانکتورهای کابل خودنگهدار حتما باید دندانه دار باشد. تا این دندانه در حین نصب، ضمن سوراخ کردن روکش، با هادی کابل اتصال برقرار کند. 
 

انواع کانکتور دندانه دار

 

  • کانکتور کابل به کابل
  • کانکتور کابل به سیم 
  • کانکتور انشعاب مشترکین
  • کانکتور روشنایی معابر


کلمپ انشعاب مشترکین : 


به منظور انشعاب گیری از کابل خودنگهدار به امور مشترکین باید از کانکتور انشعاب یا به بیان دیگر کلمپ انشعاب مشترکین خودنگهدار استفاده کرد. اصولا شبکه توزیع نیروی برق برای به مشترکین 32 آمپر برق داده می شود. عمدتا سایز کابلی که برای انشعاب گیری از خودنگهدار استفاده می شود سایز 16 و یا 25 میلینتر مربع می باشد. لذا استفاده از کانکتور با سایز مناسب انشعاب مشترکین لازم و ضروری است. 


کلمپ انشعاب روشنایی معابر : 


برای برق رسانی به روشنایی معابر از کابل خودنگهدار باید از کانکتور روشنایی معابر استفاده شود. عمدتا سیم 1.5 ، 2.5، 4، 6 برای برق رسانی به روشنایی معابر استفاده می شود. لذا توجه به سایزینک کانکتور بسیار مهم است. 
 

کلمپ ارتباط سر خط : 


عموما کابل خودنگهدار در شبکه توزیع به دو صورت برق دار می شود. 

  1. اتصال به کابل زمینی، خروجی از فیدر پست توزیع
  2. اتصال به شبکه سیم لخت هوایی 


در هر دو صورت بالا برای برق دار کردن کابل خوندگهدار باید از کانکتوری مخصوص خود استفاده شود. که به آن کانکتور ارتباط خط و یا کلمپ سر خط گفته می شود که انواع مختلفی دارد. 


 

تولید کننده: تانیران مدل: TE1104
برای انشعاب گیری بیشتر از کابل خودنگهدار بهتر است از کانکتور افزایش انشعاب 1 به 2 کابل خودنگهدار استفاده شود. برای استفادهبهتر  از این کانکتور باید از کلمپ ارتباط خط و یا کلمپ دو طرف دندانه دار استفاده کرد.مشخصات کانکتور افزایش برداشت 1 به 2 به شرح زیر است :سایز کابل ..
0 تومان
تولید کننده: تانیران مدل: TE1104/1
از این کلمپ بیشتر برای انشعاب گیری از سیم نول شبکه استفاده میشود.مشخصات این کانکتور به شرح زیر است :سایز کابل انشعاب گیری از جنس آلومینیوم : AL 10-35 mm2 سایز کابل انشعاب گیری از جنس مس : Cu 10-25 mm2 ..
0 تومان
تولید کننده: تانیران مدل: TE1103
برای انشعاب گیری جهت برق رسانی به مشترکین از کابل خودنگهدار میتوان از این کانکتور استفاده کرد.مشخصات این کانکتور به شرح زیر است :سایز کابل اصلی : AL/Cu 25-95 mm2 سایز کابل انشعاب گیری : AL/Cu 1.5-10 mm2 ..
0 تومان
تولید کننده: تانیران مدل: TE1101
برای انشعاب گیری جهت برق رسانی به مشترکین از کابل خودنگهدار میتوان از این کانکتور استفاده کرد. این کانکتور دارای مهره سر بر می باشد. این به این معناست که در صورت استفاده پیچ آن را تا حدی سفت کنید تا مهره آن بریده شود.مشخصات این کانکتور به شرح زیر است :سایز کابل اصلی : AL/Cu 25-95 mm2 سایز ک..
0 تومان
تولید کننده: تانیران مدل: TE1101/1
برای انشعاب گیری جهت برق رسانی به مشترکین از کابل خودنگهدار میتوان از این کانکتور استفاده کرد. مشخصات این کانکتور به شرح زیر است : سایز کابل اصلی : AL/Cu 25-95 mm2 سایز کابل انشعاب گیری : AL/Cu 6-35 mm2..
0 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: دو طرف دندانه دار
کانکتور دو طرف دندانه دار طرح انستو با 64 دندانه اتصالی مطمئن برای ارتباط کابل به کابل خودنگهدار و یا انشعاب گیری از کابل خودنگهدار در سایزهای بزرگ (تا 70 میلیمتر مربع) می باشد. به واسطه تعداد دندانه های بیشتر جهت در هنگام انشعاب گیری تعداد دندانهای بیشتری با سطح هادی کابل خودنگهدار درگیر شده و لذا ..
70,000 تومان
تولید کننده: تانیران مدل: TM11016
در صورتی که مجبور به استفاده از کانکتورهای بدون دندانه در شبکه کابل خودنگهدار شویم مجبور هستیم که روکش کابل خودنگهدار را لخت کنیم. برای این منظور و برای آب بندی و جلوگیری از نفوذ آب به داخل کابل خودنگهدار باید از کاور کلمپ خودنگهدار استفاده شود. ..
0 تومان
تولید کننده: تانیران مدل: TM11012
در صورت درخواست این کلمپ با محافظ کابل با جنس های مختلف قابل ارائه می باشد. ..
0 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: TM11012
در صورت درخواست این کلمپ با محافظ کابل با جنس های مختلف قابل ارائه می باشد. ..
25,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 26 (3 صفحه)