منو
سبد خرید

کلمپ انشعاب خودنگهدار

اتصالات کابل خودنگهدار باید به نحوی باشد که به روکش کابل صدمه وارد نسازد. این یعنی در صورت انشعاب گیری از کابل خودنگهدار نباید از کانکتوری استفاده شود که مجبور شویم روکش کابل را لخت کنیم. چرا که در این صورت با نفوذ رطوبت و هوا به داخل کابل موجب ایجاد خوردگی و اکسید شدن هادی در کابل می شود. 

لذا کانکتورهای کابل خودنگهدار حتما باید دندانه دار باشد. تا این دندانه در حین نصب، ضمن سوراخ کردن روکش، با هادی کابل اتصال برقرار کند. 
 

انواع کانکتور دندانه دار

 

  • کانکتور کابل به کابل
  • کانکتور کابل به سیم 
  • کانکتور انشعاب مشترکین
  • کانکتور روشنایی معابر


کلمپ انشعاب مشترکین : 


به منظور انشعاب گیری از کابل خودنگهدار به امور مشترکین باید از کانکتور انشعاب یا به بیان دیگر کلمپ انشعاب مشترکین خودنگهدار استفاده کرد. اصولا شبکه توزیع نیروی برق برای به مشترکین 32 آمپر برق داده می شود. عمدتا سایز کابلی که برای انشعاب گیری از خودنگهدار استفاده می شود سایز 16 و یا 25 میلینتر مربع می باشد. لذا استفاده از کانکتور با سایز مناسب انشعاب مشترکین لازم و ضروری است. 


کلمپ انشعاب روشنایی معابر : 


برای برق رسانی به روشنایی معابر از کابل خودنگهدار باید از کانکتور روشنایی معابر استفاده شود. عمدتا سیم 1.5 ، 2.5، 4، 6 برای برق رسانی به روشنایی معابر استفاده می شود. لذا توجه به سایزینک کانکتور بسیار مهم است. 
 

کلمپ ارتباط سر خط : 


عموما کابل خودنگهدار در شبکه توزیع به دو صورت برق دار می شود. 

  1. اتصال به کابل زمینی، خروجی از فیدر پست توزیع
  2. اتصال به شبکه سیم لخت هوایی 


در هر دو صورت بالا برای برق دار کردن کابل خوندگهدار باید از کانکتوری مخصوص خود استفاده شود. که به آن کانکتور ارتباط خط و یا کلمپ سر خط گفته می شود که انواع مختلفی دارد. 


 

تولید کننده: نتکو مدل: IPC1004
برای اتصال کابل خودنگهدار به کابل خودنگهدار از این کانکتور استفاده می شود. حتی از این کانکتور نیز می توان برای اتصال کابل های زمینی ابتدای فیدر به کابل خودنگهدار نیز استفاده کرد.  با توجه به جنس تیغه های این محصول و آب بندی بسیار عالی در محل اتصال از این کانکتور می توان هم زمان برای اتصال هادی ..
52,800 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1004/1
برای اتصال کابل خودنگهدار به کابل خودنگهدار از این کانکتور استفاده می شود. حتی از این کانکتور نیز می توان برای اتصال کابل های زمینی ابتدای فیدر به کابل خودنگهدار نیز استفاده کرد.  با توجه به جنس تیغه های این محصول و آب بندی بسیار عالی در محل اتصال از این کانکتور می توان هم زمان برای اتصال هادی ..
0 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1001/1
به منظور انشعاب گیری از کابل خودنگهدار برای روشنایی معابر از کانکتور روشنایی معابر باید استفاده گردد. شرکت نتکو، یکی از تولید کننده های یراق آلات کابل خودنگهدار در ایران، کانکتور روشنایی معابر با پیچ سر بر را با کد IPC1001/1 به بازار عرضه میکند. این کانکتور جزء کانکتورهای دندانه دار با پیچ سر بر می..
0 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1003AL
به منظور انشعاب گیری از کابل خودنگهدار برای مشترکین , باید از کانکتور انشعاب مشترکین کابل خودنگهدار استفاده گردد.شرکت نتکو، یکی از تولید کننده های یراق آلات کابل خودنگهدار در ایران، کانکتور انشعاب مشترکین کابل خودنگهدار با پیچ سر بر را با کد IPC1003AL به بازار عرضه میکند.این کانکتور جزء ..
23,760 تومان
تولید کننده: انستو مدل: SLIW15.1
این کانکتور مناسب جهت انشعاب گیری از شبکه برق برای ماینر بیت کوین می باشد. کانکتور کابل به کابل SLIW15.1 قابلیت استفاده در خط گرم را نیز دارد. کانکتور SLIW15.1 سری جدید کانکتورهای کابل خودنگهدار برای انشعاب گیری از کابل خودنگهدار یا کابل زمینی با سطح&..
80,000 تومان
تولید کننده: انستو مدل: SLIW52
کانکتور کابل به کابل SLIW52 قابلیت استفاده در خط گرم را نیز دارد. کانکتور SLIW52 سری جدید کانکتورهای کابل خودنگهدار برای انشعاب گیری از کابل خودنگهدار یا کابل زمینی از تا سطح مقطع 16 الی 150 میلیمتر مربع مورد استفاده قرار میگیرد. سطح مقطع انشعاب نیز 1.5 ..
0 تومان
تولید کننده: انستو مدل: SLIW57
کانکتور کابل به کابل SLIW57 قابلیت استفاده در خط گرم را نیز دارد. کانکتور SLIW57 سری جدید کانکتورهای کابل خودنگهدار برای استفاده در ابتدای فیدر جهت اتصال کابل های زمینی از سطح مقطع 25 الی 150 میلی متر مربع (به صورت گرد یا سکتور) به شکبه کابل خودنگهدار (یا کابل زمی..
249,000 تومان
تولید کننده: نتکو مدل: IPC1001/2
به منظور انشعاب گیری از کابل خودنگهدار برای روشنایی معابر از کانکتور روشنایی معابر باید استفاده گردد. شرکت نتکو، یکی از تولید کننده های یراق آلات کابل خودنگهدار در ایران، کانکتور روشنایی معابر با پیچ سر بر را با کد IPC1001/2 به بازار عرضه میکند. این کانکتور جزء کانکتورهای دندانه دار با پیچ سر بر می..
19,800 تومان
تولید کننده: تانیران مدل: TE1104
برای انشعاب گیری بیشتر از کابل خودنگهدار بهتر است از کانکتور افزایش انشعاب 1 به 2 کابل خودنگهدار استفاده شود. برای استفادهبهتر  از این کانکتور باید از کلمپ ارتباط خط و یا کلمپ دو طرف دندانه دار استفاده کرد.مشخصات کانکتور افزایش برداشت 1 به 2 به شرح زیر است :سایز کابل ..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 23 (2 صفحه)