منو
سبد خرید

روکش حرارتی فشار متوسط و قوی

روکش حرارتی با دیواره ضخیم مقاوم در برابر تخلیه الکتریکی می باشند. این روکش ها خاصیت عایقی بالایی دارند. این روکش ها به صورت چسب دار و بدون چسب در بازار عرضه می شوند. 

تولید کننده: Gala مدل: GMB
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی 24 کیلوولت GMB مناسب برای عایق کردن باسبارهای تخت و گرد و سیم های لخت جهت کاهش فاصله بین فازها به هم یا فاز به زمین میباشند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد و با رنگ قرمز در بازار عر..
176,100 تومان
تولید کننده: Gala مدل: GHB
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی 36 کیلوولت GHB مناسب برای عایق کردن باسبارهای تخت و گرد و سیم های لخت جهت کاهش فاصله بین فازها به هم یا فاز به زمین میباشند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد.این روکش با قدرت عایق..
340,600 تومان
تولید کننده: الکان مدل: TBMT
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود. روکش حرارتی TBMT پوشش عایق بسیار عالی روی باسبارها و شینه ها ایجاد می کنند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد. این روکش با قدرت عایقی 19KV/mm پوشش عایق بسیار عالی برای شینه و باسبارها آلومینومی و مسی تا ولتا..
101,800 تومان
تولید کننده: الکان مدل: WAC
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.اگر روکش نهایی کابل برق صدمه دیده باشد و امکان قطع کابل وجود نداشته باشد برای عایق کاری و آب بندی محل آسیب دیده میتوان از روکش حرارتی زیپی استفاده کرد. روکش حرارتی زیپی که با نام روکش حرارتی تعمیری نیز شناخته می شوند به کمک ..
1,190,300 تومان
تولید کننده: الکان مدل: FSA
برای خرید و اطلاع از قیمت روکش حرارتی چسب دار لطفا سایز مورد نظر رو خود را از بین گزینه های در دسترس انتخاب کنید.لازم به ذکر است این روکش ها به صورت شاخه های یک متری به فروش می رسد.روکش حرارتی چسب دار که با عنوان روکش حرارتی FSA نیز در بازار شناخته می شوند عایق الکتریکی هستند که در اثر..
123,900 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: BPTM
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. روکش حرارتی BPTM با دیواره متوسط برند ریکم، مناسب برای باسبار های تخت و گرد و سیم های بدون کاور،از جنس مس و آلومینیوم جهت کاهش فاصله فاز به فاز و فاز به زمین می باشند. قدرت عایقی این روکش حرارتی 18KV/mm می..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)