منو
سبد خرید

روکش حرارتی فشار متوسط و قوی

روکش حرارتی با دیواره ضخیم مقاوم در برابر تخلیه الکتریکی می باشند. این روکش ها خاصیت عایقی بالایی دارند. این روکش ها به صورت چسب دار و بدون چسب در بازار عرضه می شوند. 

تولید کننده: الکان مدل: TBMT
روکش حرارتی TBMT پوشش عایق بسیار عالی روی باسبارها و شینه ها ایجاد می کنند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد. این روکش با قدرت عایقی 19KV/mm پوشش عایق بسیار عالی برای شینه و باسبارها آلومینومی و مسی تا ولتاژ 36 کیلوولت هستند. رنگ این روکش حرارتی قرمز می باشد. موارد مصر..
45,562 تومان
تولید کننده: الکان مدل: WAC
اگر روکش نهایی کابل برق صدمه دیده باشد و امکان قطع کابل وجود نداشته باشد برای عایق کاری و آب بندی محل آسیب دیده میتوان از روکش حرارتی زیپی استفاده کرد. روکش حرارتی زیپی که با نام روکش حرارتی تعمیری نیز شناخته می شوند به کمک یک ریل فلزی بسته می شوند و در اثر حرارت بیشتر از 125 درجه سانتیگراد شری..
533,119 تومان
تولید کننده: ریکم مدل: BPTM
روکش حرارتی BPTM با دیواره متوسط برند ریکم، مناسب برای باسبار های تخت و گرد و سیم های بدون کاور،از جنس مس و آلومینیوم جهت کاهش فاصله فاز به فاز و فاز به زمین می باشند.  قدرت عایقی این روکش حرارتی 18KV/mm می باشد.از این روکش میتوان تا رنج ولتاژ 24 کیلوولت استفاده کرد. برای انتخ..
255,000 تومان
تولید کننده: الکان مدل: FSA
برای خرید و اطلاع از قیمت روکش حرارتی چسب دار لطفا سایز مورد نظر رو خود را از بین گزینه های در دسترس انتخاب کنید.لازم به ذکر است این روکش ها به صورت شاخه های یک متری به فروش می رسد. روکش حرارتی چسب دار که با عنوان روکش حرارتی FSA نیز در بازار شناخته می شوند عایق الکتریکی هستند..
31,940 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)