منو
سبد خرید

دوراهه (موف)

از دوراهه به منظور اتصال دو سیم به یکدیگر استفاده میشود. عمدتا این دوراهه ها در مفصل های کابل های زمینی مورد استفاده قرار میگیرند. جنس دوراهه ها به صورت مسی یا آلومینیومی یا بی متال می باشند.

 

تولید کننده: شاهین مفصل مدل: SHM-SBC
دوراهه (موف) پیچی شاهین مفصل در دو رنج 35 الی 120 و 95 الی 240 قابل ارائه می باشد.جنس این دوراهه فول بیمتال از آلیاژ آلومینیوم قلع اندود شده می باشد دواهه پیچی (مجهز به پیچ های سربُر) یا Shear Bolt Cable Lug نسل جدید اتصالات کابل هستند و به نحوی طراحی شده اند که دیگر نیازی به پ..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Cable-Joint-Metal-AL-25-500
این محصول ساخت شرکت شاهین مفصل می باشد. شاهین مفصل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتصالات کابل در کشور می باشد. جنس این دوراهه از آلومینیوم می باشد که از لوله آلومینیومی بدون درز با خلوص 99.5% و براساس استاندارد DIN46267 teil2 تولید شده اند. استفاده از لوله آلومینیومی بدون درز و خلوص 99.5% ..
0 تومان
تولید کننده: شاهین مفصل مدل: Cable-Joint-16:500
این محصول ساخت شرکت شاهین مفصل می باشد. شاهین مفصل یکی از بزرگترین تولیدکنندگان اتصالات کابل در کشور می باشد. جنس این دوراهه از مس قلع اندود شده می باشد. این دوراهه از لوله مسی بدون درز با خلوص 99.5% و براساس استاندارد DIN46267 teil1 تولید شده اند. این امر باعث شده است که در اثر پرس هیچگونه..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: Keloute-connector-10-500
برای اطلاع از قیمت دوراهه مسی کلوته و همچنین سفارش خرید، از بین گزینه های موجود سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. ابعاد و اندازه دوراهه مسی کلوته مطابق با جدول زیر می باشد. ..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: Keloute-GLT
جهت اطلاع از قیمت دوراهه بی متال کلوته و خرید در سایز های مختلف خواهشمند است از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای اتصال هادی های مسی به هادی های آلومینیومی از دوراهه بی متال استفاده می شود.   ..
0 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)