منو
سبد خرید

لامپ ال ای دی 6 وات اشکی کریستالی

لامپ ال ای دی 6 وات اشکی کریستالی
لامپ ال ای دی 6 وات اشکی کریستالی
  • موجودی: در انبار
  • تولیدکننده: کملیون
  • کد محصول:: LED6-C37W/265 (227)/E14-STB1-adv
  • وزن: 0.00kg
آمار فروش: 0
آمار بازدید: 957
22,500 تومان

گزینه‌های در دسترس

یک عدد موجود است

یکی از محصولات جدید کملیون می باشد. جدای از بحث اشکی بودن ظاهر این لامپ، شدت نور این لامپ نسبت به سایر لامپ های شمعی کملیون کمی بیشتر می باشد. هر کدام از این لامپ ها در حدود یک لامپ 50 وات رشته ای نوردهی دارد. 


این لامپ در دو رنگ نور آفتابی (3000 کلوین) و مهتابی (6500 کلوین) قابل ارائه می باشد. رنگ نور آفتابی دارای 560 لومن و رنگ نور مهتابی به میزان 590 لومن، نوردهی دارند. اگر این اعداد را با سایر لامپ ال ای دی شمعی مقایسه کنیم به خوبی پرنور تر بودن آنها مشخص می شود. 

بنابراین اگر شما دنبال این هستید که فضای خانه یتان را توسط لوسترهایتان پر نورتر کنید این لامپ مناسب کار شما می باشد.

 

لامپ ال ای دی اشکی کریستالی


ال ای دی های ان لامپ در زیر کریستال گلدانی تعبیه شده در وسط این لامپ قرار دارد. وقتی که ال ای دی ها روشن میشود به زیبایی نور در کریستال گلدانی منعکس میشود و نور زیبایی را برای شما به وجود می آورد که گویا شعله ای برای شما روشن شده است. تصویر زیر گویای این مساله می باشد. 
 

لامپ ال ای دی اشکی کریستالی کملیون


نکته دیگر که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید ابعاد و اندازه این لامپ می باشد. لامپ لوستری 6 وات اشکی کریستالی از نظر اندازه مقداری از سایر لامپ های شمعی کملیون بزرگتر می باشند. قطر این لامپ 38 میلیمتر و ارتفاع آن در حدود 130 میلیمتر می باشد.

عمر مفید این لامپ در حدود 10 هزار ساعت می باشد و زاویه تابش آن 230 درجه می باشد. بر روی بدنه سرامیکی این لامپ، تاریخ گارانتی آن درج شده است (به مدت 2 سال). 

 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب