منو
سبد خرید

راحت

راحت

شركت راحت ، توليد دستگاه فنر زن برقی سيم كشي را از سال ١٣٩٦ در اصفهان آغاز كرد. اين مجموعه در سال ١٣٩٥ ابتدا وارد كننده محصولات و نماينده رسمي شركت زايتلر سوييس تحت نام شركت رايبد انديشه بود. پس از استقبال از محصولات اين شركت توسط برقكاران در صنايع مختلف و بخصوص صنعت ساختمان و به دليل گران بودن محصولات شركت زايتلر براي برقكاران محترم كشورمان اين مجموعه را بر ان شد تا با پشتكار و تكيه بر دانش و تلاش بومي توليد ملي اين دستگاه را كليد بزند. پس از طراحي و ساخت نمونه اوليه دستگاه طبق نمونه سوييسي در أواخر سال ١٣٩٥ و تست موفقيت آميز دستگاه آخرين مدل طراحي شده در خرداد ١٣٩٦ به بازار عرضه شد.

تولید کننده: راحت مدل: لوله مدولار
لوله مدولار ابزاری ساده است که در ابتدای فنر زن برقی متصل می شود و زمانی که نیاز به خم شدن در لوله برق وجود دارد، مانند قوطی برق مورد استفاده قرار می گیرد. این ابزار براحتی خم شده و عبور ریسمان در زوایای مختلف را فراهم می سازد. همچنین سر مخروطی این لوله مدولار باعث میشود که به خوبی در لوله برق قرا..
0 تومان
تولید کننده: راحت مدل: بسته گوی و ابر مخصوص فنر زن برقی راحت
بسته گوی و ابر مخصوص فنر زن برقی راحت باعث راحتی کارمی شود. برای عبور ریسمان دستگاه از لوله‌های برقی ساختمان با اندازه ی ۲۰ طراحی شده‌اند. برای استفاده باید به سر ریسمان دستگاه وصل بشوند. حال با فشار بادی که دستگاه در پشت آنها بوجود می‌آورد، ریسمان را می توان با سرعت زیاد از لوله بر..
0 تومان
تولید کننده: راحت مدل: راحت
دستگاه تستر کلید نشتی جریان راحت، دستگاهی برای سنجش عملکرد کلید RCD می باشد.  عملگرهای دستگاه تستر کلید نشتی جریان راحتدو چراغ سبز روشن : ارت، فاز و نول متصل می باشد و فاز در طرف راست پریز و نول در طرف چپ قرار دارد و میتوان با فشردن شاسی عملکرد کلید RCD را با جریان نشتی 30 م..
330,000 تومان
تولید کننده: راحت مدل: Rahat 100
دستگاه فنر زن برقی سیم کشی راحت مدل 100 ساخت شرکت طرح و صنعت راحت است. فنر زن برقی راحت 100 بدون نیاز به فنر دستی و کمپرسور، برای انواع لوله های سایز 25 تا 160 میلی متر قابل استفاده است. به کمک فنر زن برقی راحت مدل 100 می­ توان مسیرهای طولانی به طول 500 متر ..
0 تومان
تولید کننده: راحت مدل: Rahat 1600
دستگاه فنر زن برقی سیم کشی، به صورت پنوماتیک عمل می نماید به طوری که نیروی فشار باد تولید شده در داخل دستگاه، ریسمان را در داخل لوله برق پرتاب نموده و از آن سمت دیگر لوله خارج می شود. سیم برق به ریسمان متصل است و توسط اپراتور از سمت دیگر لوله برق کشیده می شود. دستگاه فنرزن برقی سیم کشی قابلیت شوت ک..
5,240,000 تومان
تولید کننده: راحت مدل: فنرزن فیبر نوری
دستگاه فنرزنی راحت محصولی است که برای سیم کشی فیبر نوری در لوله های برق مورد استفاده قرار می گیرد و می تواند فنرزنی لوله های قطر 4 میلیمتر تا قطر 20 میلیمتر را انجام دهد. عملکرد این دستگاه نیز مبتنی بر فشار هوا می باشد که فشار هوای مورد نیاز دستگاه توسط کمپرسور باد تامین می شود. فشار پیشنهادی..
0 تومان
تولید کننده: راحت مدل: رابط شفاف لوله ویژه ی فنر زن
رابط شفاف لوله 20 ویژه دستگاه فنر زن برقی راحت نوعی اتصال رابط بین لوله است. رابط لوله یک نوع اتصال است که دو عدد لوله را به دنبال هم به یکدیگر وصل و در اصطلاح آب بندی می کند. به طور غالب به اجزایی که به واسطه آن ها تغییر اندازه و یا تغییر مسیر در خط لوله ایجاد می شود لوله کشی می گو..
0 تومان
تولید کننده: راحت مدل: رابط لوله 40 تا 63 مخصوص فنرزن برقی راحت
رابط لوله 40 تا 63 مخصوص فنرزن برقی راحت یکی از محصولات راحت می باشد. این قطعه دارای کیفیت عالی برای انجام کار در سیستم  فنر زنی می باشد. رابط لوله 40 تا 63 مخصوص فنرزن برقی راحت یکی از اجزایی است که کاربردی چشمگیر در پروژه های ساختمانی دارد. در تعریفی دیگر می توان اتصالات را ه..
0 تومان
تولید کننده: راحت مدل: ریسمان جمع کن فنر زن برقی راحت
ریسمان جمع کن فنر زن برقی راحت جهت کاری سریع تر در پروژهای ساختمانی استفاده می شود. زمان برترین قسمت های کار در سیم کشی ساختمان ،فنر زنی مسیرهای برق می باشد. قصد ما از فنر زنی مسیر برق جایگذاری سیم و کابل برق در مسیر می باشد. با کمک ریسمان جمع کن فنر زن برقی راحت کار با راحتی و سرعت..
0 تومان
تولید کننده: راحت مدل: ریسمان فنر زن برقی راحت
اندازه ی طول ریسمان فنر زن برقی 1100 متر است وتوانایی کشش بار تا 15 کیلوگرم را دارد. می شود عنوان ریسمان انتظار از ریسمان فنرزن برقی راحت استفاده کرد. این ابزار باید در لوله بماند، تا در وقت سیم کشی از آن استفاده شود. برای جلوگیری از سرقت سیم، تخریب و پارگی سیم در حین عملیات سا..
0 تومان
تولید کننده: راحت مدل: هدایت کننده ریسمان فنر زن برقی
یکی از مهمترین محصولات صنعت برق و الکترونیک، هدایت کننده ریسمان فنر زن برقی راحت (مخصوص لوله ۶۳ بدون زانو) می باشد. کاربرد این محصول ضروری و پرکاربرد، راهنمایی ریسمان در لوله برق است. هدایت کننده ریسمان فنر زن برقی راحت (مخصوص لوله ۶۳ بدون زانو) که از مارک شرکت راحت می باشدو..
0 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)