منو
سبد خرید

کلید مینیاتوری

از کلید مینیاتوری یا MCB در موارد زیر استفاده می شود: 

  • قطع و وصل بار
  • حفاظت در برابر اتصال کوتاه توسط رله های مغناطیسی
  • حفاظت در برابر اضافه بار دستگاه ها توسط رله های حرارتی

 بر اساس منحنی عملکرد، کلیدهای مینیاتوری به دسته های B و C تقسیم می گردند که عبارتند از: 

  • نوع B (تندکار): محدوده عملکرد برای بار زیاد بین 1.13 تا 1.45 برابر جریان نامی و محدوده عملکرد برای جریان زیاد 3 تا 5 برابر جریان نامی کلید مینیاتوری می باشد.
  • نوع C (موتوری، کندکار): محدوده عملکرد برای بار زیاد بین 1.13 تا 1.45 برابر جریان نامی کلید مینیاتوری می باشد و محدوده عملکرد برای جریان زیاد 5 تا 10 برابر جریان نامی کلید مینیاتوری می باشد.
معمولا از کلیدهای مینیاتوری نوع تندکار در مدارات روشنایی و از نوع کندکار در مدارات پریز و موتوری استفاده می شود.


برای اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه عملکرد کلید مینیاتوری می توانید به مقاله آشنایی با کلیدهای مینیاتوری در بخش مقالات مراجعه بفرمایید. 

کلید مینیاتوری دنا الکتریک
موجود
تولید کننده: دنا الکتریک ایرانیان مدل: MCB
کلید مینیاتوری دنا الکتریک دارای استاندارد به شماره 6961545965 بوده و به صورت تک پل، دو پل، سه پل و چهار پل در رنج 10 الی 63 آمپر تولید می شود. کلید مینیاتوری دنا در دو نوع تندکار ( نوع B ) و کندکار ( نوع C ) و با با قدرت قطع 6KA و 10KA موجود می باشد.  کلید مینیاتوری دنا مطابق است..
0 تومان
تولید کننده: Himel مدل: Himel MCB
کلید مینیاتوری مدل HDB6S شرکت هیمل دارای دارای تاییدیه های Kema ، CB و CE بوده و مطابق با استاندارد IEC/EN 60898-1 ساخته شده است. کلید مینیاتوری هیمل در رنج های 2 الی 63 آمپر و  در مدل های تک پل، دو پل، سه پل و چهار پل و دو نوع B و C  تولید می شود. ویژگی های کلید مینیاتور..
44,200 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)