منو
سبد خرید

رله

تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: EFR
از رله ارت فالت EFR برای تشخیص خطای نشتی جریان به زمین، حذف تاثیر هارمونیک سوم، روش آشکاری سازی Balance Core، تشخیص جریان نشتی در کابل های زیر زمینی، سیم پیچ الکتروموتورها و تابلوهای برق، تنظیم محدوده جریان نشتی از ۶ - ۰/۳ و ۲۰ - ۱ آمپر، زمان تأخیر در قطع رله ..
1,740,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: EFZ
ارت فالت مدل EFZ برناالکتریک به منظور حفاظت در برابر اتصال به زمین طراحی شده است. ارت فالت مورد نظر دارای قابلیت تشخیص خطای اتصال به زمین، حذف تاثیر هارمونی سوم،روش آشکاری سازی Core Balance، تنظیم محدوده جریان نشتی قابل تنظیم از 0/3-6، 20-1، 2/5-50 آمپر، دارای زمان تأخیر در قطع ر..
0 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: BFR
ارت فالت باتری مدل BFR برنا الکتریک دارای قابلیت تشخیص خطای اتصال مثبت باتری به زمین، تشخیص خطای اتصال منفی باتری به زمین، دارای دو رله مجزا برای خطاهای فوق، دارای دو سیگنال نمایشگر، اتصال مثبت باتری به زمین واتصال منفی باتری به زمین می باشد. مشخصات فنی ارت فالت باتری  مدل..
1,380,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: RST
تایمر استارت مجدد  برنا می‌تواند جهت استارت مجدد کلیه سیستم‌هایی که برق آنها با کنتاکتور قطع و وصل می‌شود بکار رود. این تایمر دارای قابلیت سنجش زمان پس از وصل برق،.دارای قابلیت انتخاب زمان از ۱۵ تا ۳۰۰، دارای کلید جهت خاموش و روشن کردن دستگاه و پخش ملودی هنگام زمانسنجی می باشد. همچنین این ..
430,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: DOT 24H
تایمر قطع و وصل برق در واقع یک دستگاه زمان‌سنج است که می‌تواند در ساعات و دقیقه‌های مشخص که شما تعیین می‌کنید جریان برق را قطع یا وصل کند. یعنی در طول 24 ساعت شبانه روز باتوجه به امکانات تایمر شما می‌توانید برای نمونه برنامه‌ریزی کنید که دستگاه، برق مورد نظر شما در ساعت 3 شب روشن شود و در ..
355,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: DOT
تایمر تاخیر در وصل برنا الکترونیک دارای قابلیت سنجش زمان پس از وصل برق، قابلیت انتخاب زمان از 50% تا 100% رنج، دارای رنج های زمانی 3-30-60 و 600 ثانیه و 60 دقیقه، قابلیت تغذیه با ولتاژهای مختلف : ۳۸۰ – ۲۲۰ – ۱۱۰ – ۲۴ – ۱۲ ولت AC و DC، دارای حداکثر یک دقیقه خطا در زمان سنجی متوالی، دارای دو سیگن..
355,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: DOT/M
تایمر تأخیر در وصل (طرح مینیاتوری) مدل DOT/M دارای قابلیت سنجش زمان پس از وصل برق، قابلیت تنظیم زمان قطع، در رنج های متنوع: ٣-٠/۱۵ ، ٣-۱/۵ ، ۶٠-٣ ، ۶٠٠-٣٠ ثانیه و ۶٠-٣ دقیقه، قابل ارائه در ولتاژهای: ١٢- ٢۴ - ١١٠ - ٢٢٠ - ٣٨٠ ولت AC/DC، دارای دو سیگنال: وصل برق ..
375,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: RCT
برای روشن خاموش کردن مدام یک وسیله می توان از تایمر تکرار کننده استفاده کرد، تایمر تکرار کننده  معمولا دو سیمه بوده و از نظر وضعیت خروجی هنگام وصل در سه حالت استارت با قطع، استارت با وصل و انتخابی ساخته می شود. تایمر تکرار کننده  برنا الکترونیک دارای قابلیت قطع و وصل متوالی، قابلیت تن..
435,000 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: MTT/C
تایمر دیجیتال برنا الکترونیک دارای قابلیت تنظیم از 0/1 ثانیه تا 99 ساعت، هر تابع دارای دو مد عملکرد به شکل شروع شمارش با کلید استارت یا اتصال برق و دارای 5 مد کارکرد قابل برنامه ریزی شامل تایمر تاخیر در وصل/قطع، تایمر تکرارکننده با شروع وصل/قطع، تایمر استارت مجدد، تایمر ستاره-مثلث و تایمر ..
696,000 تومان
تولید کننده: میکرومکس مدل: MST-600
تایمر راه پله وسیله ای است برای کنترل روشنایی راه پله و پارکینگ ها. از آنجایی که راه پله ها و پارکینگ ها نیاز به روشنایی دائمی ندارند، استفاده از کلیدهای یک پل و دوپل در این مکان ها عاقلانه به نظر نمی رسد. به همین خاطر از تایمر راه پله استفاده می کنند تا زمانی که چراغی روشن شد، به صورت اتوماتیک خامو..
0 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: LST
تایمر راه پله وسیله ای است برای کنترل روشنایی راه پله و پارکینگ ها. از آنجایی که راه پله ها و پارکینگ ها نیاز به روشنایی دائمی ندارند، استفاده از کلیدهای یک پل و دوپل در این مکان ها عاقلانه به نظر نمی رسد. به همین خاطر از تایمر راه پله استفاده می کنند تا زمانی که چراغی روشن شد، به صورت اتوماتیک خامو..
0 تومان
تولید کننده: برنا الکترونیک مدل: DOT
تایمر ستاره مثلث تک رله ای (روغنی) برنا الکترونیک به منظور راه اندازی موتورها با روتور قفسی با تبدیل ستاره به مثلث مورد استفاده قرار می گیرد. از مشخصات این رله می توان به سنجش زمان پس از وصل برق، انتخاب زمان از 5 تا 100% رنج، قابل ارائه با ولتاژهای 12،24، 110،220،280 ولت و ولتاژ OUT اشاره کرد. ..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 38 (4 صفحه)