منو
سبد خرید

ارتعاش سنج

در ماشین آلات صنعتی، اندازه گیری ارتعاشات با مقادیر بالا به دلیل اثرات بسیار مخرب آن بسیار اهمیت دارد. با استفاده از سنسور اندازه گیری شتاب، سرعت و جابجایی دستگاه ارتعاش سنج  میتوان به پایش لرزش، پیکر بندی مناسب موتورهای دوار پی برد و اقدامات لازم جهت پیشگیری از آسیب جدی به ماشین آلات و افزایش راندمان کاری به عمل آورد.

لرزش سنج دیجیتال تجهیزی می باشد که به کمک روش های گوناگون و بر اساس عملکرد اندازه گیری شتاب یا از طریق تکنولوژی لیزر میزان ارتعاش را مورد اندازه گیری قرار می دهد، و همچنین این تکنولوژی قابلیت تعیین نا هماهنگی، تشخیص عیوب و میزان سایش یاتاقان ها و یا میزان عدم تقارن را تشخیص می دهد. ارتعاش سنج یا ویبرومتر به طور گسترده در انواع صنایع از جمله خودروسازی، هوافضا، پزشکی، بیولوژی، التراسونیک و عمدتا برای اندازه گیری ارتعاش، شناسایی سیستم، آزمایش و تشخیص آسیب مورد استفاده قرار می گیرد. 

 

نکات مهم در انتخاب یک لرزش سنج

 

  •  قابلیت اندازه گیری لرزش، سرعت، شتاب و جابجایی
  • محدوده حساسیت نسبی
  • محدوده فرکانس
  • کارت حافظه، قابلیت ذخیره اطلاعات و اتصال به کامپیوتر
  • محدوده دمای عملیاتی
  • زمان نمونه گیری
  • دارا بودن پراب مجزا
  • دقت اندازه گیری

 

تولید کننده: TES مدل: 3100
 لرزش سنج یا ارتعاش سنج وسیله ای است که برای کنترل لرزش و ارتعاش در صنایع مختلف کاربرد فراوان دارد. لرزش سنج ها دارای حسگرهای بسیار قوی می باشد که تمامی حرکات ارتعاشی را متوجه می شوند و بعد از اندازه گیری آن بر روی صفحه نمایش ازلاعات به دست آمده را نشان می دهد. البته برخی از این حسگر ..
37,300,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: VB-8202
دستگاه لرزش سنج VB-8202 يا جابجايي سنج يا شتاب سنج كه با اصلاح ويبرومتر نير در بازار معروف است از برند Lutron  می باشد این دستگاه مورد استفاده کانتینر ها ها کشتی سازی ها می باشد.دستگاه لرزش سنج VB-8202 يا جابجايي سنج يا ارتعاش سنج كه با اصلاح ويبرومتر نيز در بازار معروف است.  ..
35,400,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: VB-8212
Lutron VB-8212 یک ارتعاش سنج برای آزمایش پارامترهای ارتعاش: سرعت و شتاب است. دارای سنسور مجزا با پایه مغناطیسی برای نصب آسان بر روی سطوح فلزی. لرزش سنج دیجیتالی لوترون مدل LUTRON VB -8212 ‚ دستگاه ویبریشن محصول شرکت لوترون با قابلیت اندازه گیری سرعت و شتاب است که اندازه گیری مقادیر پی..
32,600,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: VB-8220
دستگاه ویبریشن محصول شرکت لوترون با قابلیت اندازه گیری سرعت‚ شتاب و جابجایی است که اندازه گیری مقادیر پیک و RMS انجام می دهد و همچنین محدوده فرکانس بالایی را دارد. لرزش سنج لوترون مدل Lutron VB-8220 قابلیت اندازه گیری سرعت و شتاب لرزش و جابجایی بر اساسmm, inch g, m/s, ft/s², m/s², mm/s, cm/s, inch/s..
48,250,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: VB-8213
دستگاه لرزش سنج ویبریشن متر دیتالاگر مدل LUTRON VB-8213 دارای پراب مجزا بوده و قادر به ثبت اطلاعات تا ۵۰۰ مقدار می باشد .یکی از موارد مهم در صنایع مختلف کنترل لرزش و ارتعاش ابزارها و ماشین های دوار از قبیل توربین ژنراتور، پمپ، یاتاقان، موتور، فن و … می باشد و در صورت گذر از حد معینی میتواند منجر به ..
46,000,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: PVB-820
لرزش سنج قلمی مدل LUTRON PVB-820 قادر به اندازه گیری میزان جابه جایی و شدت آن را مشخص می کند. لرزش نوسان مکانیکی حول یک نقطه تعادل می باشد .این نوسان می تواند تناوبی نظیر پاندول ساعت یا به صورت تصادفی در فواصل متفاوتی از زمان رخ دهد.ویبرومتر صنعتی یا لرزش سنج در حقیقت تجیهزی است که این نوسانات و لرز..
21,450,000 تومان
تولید کننده: Lutron مدل: MVB-385SD
 مشخصات فنی لرزش سنج-ترانسمیتر با قابلیت اتصال کارت حافظه مدل MVB-385SD ساخت LUTRON دارای ضبط کننده با دیتالاگر زمان واقعی دارای محدوده فرکانس 10 هرتز - 1 کیلوهرتز  شتاب: 200 m/s^2. سرعت: 200 میلی متر بر ثانیه  داخلی سیگنال خروجی 4 تا 20 میلی آمپر دار..
28,000,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 3102
در ماشین آلات صنعتی، اندازه گیری ارتعاشات با مقادیر بالا به دلیل اثرات بسیار مخرب آن بسیار اهمیت دارد. با استفاده از سنسور اندازه گیری شتاب، سرعت و جابجایی دستگاه ارتعاش سنج  میتوان به پایش لرزش، پیکر بندی مناسب موتورهای دوار پی برد و اقدامات لازم جهت پیشگیری از آسیب جدی به ماشین آلات..
62,100,000 تومان
تولید کننده: UNI-T مدل: UT311
ارتعاش سنج های دستی سری UT310 می توانند جابجایی، سرعت و شتاب ماشین آلات دوار و رفت و برگشتی را اندازه گیری کنند. تکنسین ها می توانند از آنها برای نظارت بر وضعیت تجهیزات و اطمینان از عملکرد عادی استفاده کنند. این دستگاه می تواند سرعت، شتاب و جا به جابب را به صورت دقیق اندازه گیری کند.   &..
22,600,000 تومان
تولید کننده: UNI-T مدل: UT312
ارتعاش سنج های دستی سری UT310 می توانند جابجایی، سرعت و شتاب ماشین آلات دوار و رفت و برگشتی را اندازه گیری کنند. تکنسین ها می توانند از آنها برای نظارت بر وضعیت تجهیزات و اطمینان از عملکرد عادی استفاده کنند. این دستگاه می تواند سرعت، شتاب و جا به جابب را به صورت دقیق اندازه گیری کند.   &..
25,670,000 تومان
تولید کننده: UNI-T مدل: UT315A
ارتعاش سنج دستی سری UT310 می توانند جابجایی، سرعت و شتاب ماشین آلات دوار را اندازه گیری کنند. تکنسین ها می توانند از آنها برای نظارت بر وضعیت تجهیزات و اطمینان از عملکرد عادی استفاده کنند. مشخصات فنی ویبریشن متر مدل UT315A ساخت کمپانی UNI-T شتاب (O-P) 0~..
29,100,000 تومان
تولید کننده: TES مدل: 3101
لرزش سنج یا ارتعاش سنج وسیله ای برای اندازه گیری ارتعاش قطعات و ماشین ها است.ارتعاش سنج یکی از ابزار های مهم در صنایع مختلف کنترل لرزش و ارتعاش ابزارها و ماشین های دوار از قبیل توربین ژنراتور، پمپ، یاتاقان، موتور، فن و ... می باشد زیرا..
48,300,000 تومان
نمایش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)