منو
سبد خرید

ابزار کار

با پیشرفت علم در زمینه تجهیزات برقی، نصب و راه اندازه صحیح تجهیزات نیز به عنوان رشته ای کاملا تخصصی وارد عرصه صنعت شده تا حدی که امروزه بسیاری از شرکت های بزرگ تولید کننده تجهیزات برقی، برای گارانتی محصولات خود در حین بهره برداری، شرط اولیه را نصب صحیح تجهیز  قرار می دهند.


لزوم نصب صحیح در صنعت برق باعث شد بسیاری از تولیدکنندگان به تولید ابزار آلات تخصصی و دقیق برای راحت تر کردن عملیات نصب و همچنین تضمین نصب صحیح بپردازند.

 

تولید کننده: Weidmüller مدل: PZ 6 Roto
ابزار برش مدل Weidmuller PZ 6 Roto یک ابزار حرفه ای است. این ابزار با در نظر گرفتن کیفیت و دوام از بهترین مواد طراحی شده است تا عمر طولانی آن را تضمین کند. ابزار برش  PZ 6/5 برای برش دادن سیم به کار می رود.مشخصات فنی ابزار برش PZ 6 Roto ساخت Weidmuller طراحی شده ب..
0 تومان
تولید کننده: Weidmüller مدل: VT CTB
مشخصات فنی ابزار تست دو قطبی VT CTB ساخت Weidmüllerمهم ترین وظیفه ی این دستگاه تشخیص ولتاژ است تستر ولتاژ دو قطبی  ابزار تست تایید شده که الزامات و مقررات حفاظت از کار را برآورده می کند دارای صفحه نمایش LED  دارای استاندارد VDE  قدرت ولتاژ پیک بالا  تستر م..
0 تومان
تولید کننده: Weidmüller مدل: KT12
کاتر کابل مدل KT12 ساخت Weidmüller تا قطر خارجی 8 میلی متر، 12 میلی متر، 14 میلی متر و 22 میلی متر. هندسه تیغه خاص امکان برش بدون فشار رساناهای مسی و آلومینیومی را با حداقل تلاش فیزیکی فراهم می کند. مشخصات فنی کاتر کابل مدل KT12 ساخت Weidmüller بیشترین میزان برش..
0 تومان
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)