منو
سبد خرید

مولتی فانکشن

مولتی فانکشن چیست ؟

 

امروزه برندهای مختلف تولید کننده ابزار اندازه گیری در کشورهای صنعتی دنیا , برای محاسبه و تست پارامترهای مهم صنعت برق دستگاه های مهمی مثل ارت تستر و میگر و پاورآنالایزر و RCD تستر و ... تولید کرده اند . اما هر کدام از این تجهیزات برای محاسبه پارامتر ویژه ای کاربرد دارند و نمی توانند برای تست چند شاخصه مهم صنعت برق مورد استفاده قرار بگیرند.
به همین دلیل ما در بعضی موارد نیاز به دستگاهی داریم که قابلیت تست و اندازه گیری پارامترهای مختلف به طور همزمان در آن وجود داشته باشد . مولتی فانکشن دستگاهی می باشد که می توانید با استفاده از آن ضمن صرفه جویی در هزینه های خود از خرید دستگاه های جداگانه , موجب سرعت بخشیدن و بهبود کیفیت اجرای تست های مختلف شود.

 

انواع مولتی فانکشن

 

مولتی فانکشن با توجه به قابلیت هایی که در تست پارمترهای مختلف دارد به 2 دسته زیر تقسیم می شود :

 

 1. دارای قابلیت اندازه گیری پارامترهای الکتریکی و صنعتی

 2. سنجش کمیت های محیطی مثل دما و رطوبت و ...
   

 

کاربردهای مولتی فانکشن 


در این بخش کاربردهای مختلف هر کدام از 2 دسته مولتی فانکشن که در بالا به آن اشاره کردیم را بیان می کنیم .
 

کاربردهای مولتی فانکشن دارای قابلیت تست پارامترهای الکتریکی

 

 • اندازه گیری توان اکتیو , توان راکتیو , ضریب قدرت مثل یک دستگاه پاورمتر ( در صورت پیشرفته تر بودن می تواند مثل پاورآنالایزر هارمونیک ها را آنالیز کند )

 • تست توالی فاز ( برای تشخیص جابه جایی فاز )

 • اندازه گیری مقاومت الکترود زمین با روش های مختلف ارت تستر ( روش سه سیمه و در مدل های پیشرفته تر مثل ارت تستر کلمپی با استفاده از تجهزات جانبی مثل کلمپ ها )

 • محاسبه مقاومت عایقی در ترانسفورماتورها و الکتروموتورها و ... مثل میگر

 • قابلیت تشخیص جریان نشتی مثل دستگاه RCD تستر

 • اندازه گیری امپدانس حلقه اتصال کوتاه مثل دستگاه Loop Tester
   

کاربردهای مولتی فانکشن دارای قابلیت کمیت های محیطی

 

 1. محاسبه روشنایی محیط بر حسب واحد سنجش نور مثل لوکس متر

 2. سنجش رطوبت و دمای محیط مثل دستگاه رطوبت سنج

 3. بررسی سرعت و دمای باد مشابه روش کار بادسنج

 4. اندازه گیری صدا در محیط های مختلف همچون صوت سنج

 5. ثابت نگه داشتن اطلاعات اندازه گیری شده

تولید کننده: KYORITSU مدل: Kew-6010B
مولتی فانکشن 6010B کیوریتسو با قابلیت اندازه گیری 5 نوع تست در یک دستگاه , یکی از کامل ترین و به روز ترین دستگاه های صنعت برق می باشد. مشخصات مولتی فانکشن مدل 6010B : تست اتصال کوتاه محدوده اندازه گیری : 20Ω/200Ω ​ولتاژ مدار باز : بالاتر از 6 ولت جر..
36,000,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: C.A 6116N
مولتی فانکشن تستر C.A 6116N محصول شرکت گروه CHAUVIN ARNOUX بوده و دارای گواهینامه اتحادیه اروپا CE CERTIFICATE می باشد. از این مولتی فانکشن می توان به عنوان میگر(تستر عایقی) و ارت تستر(تستر مقاومت سیستم زمین - روش سه سیمه) و تستر ولتاژ تماسی استفاده کرد.این یک وسیله تخصصی برای تست امپدانس ..
154,000,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: CA6117
مولتی فانکشن مدل CA6117 ساخت کمپانی chauvin arnoux ابزاری همه کاره برای آزمایش تاسیسات برقی مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی است (IEC 60364-6 ،NF C 15-100 ،VDE 100 ،FD C 16-600 و غیره). این مولتی فانکشن دارای یک سوئیچ چرخشی در پانل رویی دستگاه به همه عملکردها دسترسی مستقیم می دهد. همچنین ..
200,000,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: CA6133
مولتی فانکشن تستر CA.6133 محصول شرکت Chauvin Arnoux فرانسه می تواند کلیه تست ها و اندازه گیری های مورد نیاز برای تست و تحویل و تعمیر و نگهداری تاسیسات برقی را انجام دهد و در واقع کلیه قابلیت های لازم برای تست و تحویل که در مبحث 13 مقررات ملی ساختمان اجباری گردیده است، در خود جای داده است.&..
70,000,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: CA6113
امروزه برندهای مختلف تولید کننده ابزار اندازه گیری در کشورهای صنعتی دنیا, برای محاسبه و تست پارامترهای مهم صنعت برق دستگاه های مهمی مثل ارت تستر و میگر و پاورآنالایزر و RCD تستر و ... تولید کرده اند . اما هر کدام از این تجهیزات برای محاسبه پارامتر ویژه ای کاربرد دارند و..
110,670,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: C.A 6030
مولتی فانکشن تستر C.A 6030 محصول شرکت گروه CHAUVIN ARNOUX بوده و دارای گواهینامه اتحادیه اروپا CE CERTIFICATE می باشد.  مشخصات فنی مولتی فانکشن تستر مدل C.A 6030  توانایی تست کلیدهای جریان نشتی RCD از 10 تا 500 میلی امپر  تست سیستم ارت اجرا شده بدون نی..
69,300,000 تومان
تولید کننده: Multimetrix مدل: MX 435D
مولتی فانکشن تستر مدل MX 435D محصول شرکت Multimetrix فرانسه است که یکی از زیر مجموعه های گروه CHAUVIN ARNOUX بوده و دارای گواهینامه اتحادیه اروپا CE CERTIFICATE می باشد. مشخصات فنی مولتی فانکشن مدل MX 435D ساخت کمپانی Multimetrix قابل استفاده برای تست و بررسی ا..
35,000,000 تومان
تولید کننده: METREL مدل: MI 3100SE Eurotest EASI
MI 3100 SE EurotestEASI یک ابزار اندازه گیری چند منظوره سریع، دقیق و آسان است که مجموعه کاملی از تست های ایمنی نصب را مطابق با استاندارد IEC/EN 61557 انجام می دهد. اندازه گیری مقاومت زمین EurotestEASI مجهز به ویژگی های یکپارچه فیوزها و RCD ها برای ارزیابی PASS / FAIL نتایج آزمایش است. تمام نتایج را ..
0 تومان
تولید کننده: KYORITSU مدل: 6015
مولتی فانکشن ۶۰۱۵ کیوریتسو در حالت میگر با ولتاژ تست ۲۵۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ ولت DC می تواند تا رنج MΩ ۲۰۰۰ را اندازه گیری کند. مولتی فانکشن کیوریتسو دارای ارت سنج به روش کلاسیک میله کوبی است و تست های RCD، لوپ، پیوستگی و … را نیز با چندین فانکشن و پارامتر دیگر اندازه گیری می کند. این دستگاه با بدنه ای..
0 تومان
تولید کننده: KYORITSU مدل: 6016
مولتی فانکشن کیوریتسو KYORITSU 6016 یکی از کاملترین مولتی فانکشن تستر ها در این دسته از محصولات است. این دستگاه اندازه گیری ترکیبی از سه دستگاه تستر با قابلیتهای: میگر، ارت سنج، اتصال کوتاه، لوپ سنج و RCD سنج می باشد. که مجموعا قابلیت اندازه گیری ۱۰ پارامتر با رنج گسترده ای از فانکشن ها و امکان..
0 تومان
تولید کننده: KYORITSU مدل: 6018
مولتی فانکشن مدل 6018 KYORITSU, امپدانس کل حلقه محافظت زمین را می توان با اتصال لوپ تستر به پریز اندازه گیری کرد. مقدار امپدانس اندازه گیری شده حلقه محافظت زمین بیانگر مجموع, مقاومت سیم پیچی ترانسفورماتور، مقاومت هادی، مقاومت هادی های محافظت، مقاومت زمین منبع و مقاومت زمین در زمین محل سیم کشی می باش..
0 تومان
تولید کننده: METREL مدل: MI 3125 BT Eurotest COMBO
MI 3125 BT Eurotest COMBO ابزاری ایده آل برای مهندسانی است که تست های با حجم بالا را انجام می دهند یا به طور منظم روی سیستم های TT و TN کار می کنند. MI 3125 BT برای تست ایمنی نصب، توانایی کاملاً جدیدی را برای آزمایش RCD های نوع B (حساس به DC) ارائه می دهد. EurotestCOMBO برای ارزیابی نتایج امپدانس خط..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)