منو
سبد خرید

جستجو - جعبه مقاومت

شرایط جستجو:

محصولات موجود در شرایط جستجو

تولید کننده: Lutron مدل: RBOX-408
جعبه مقاومت لوترون مدل LUTRON RBOX-408 برای قطعیت و تایید میزان و سطح انرژی الکتریکی در مدارهای تایمینگ استفاده می شود. تولید کنندگان جعبه مقاومت خازن در شرکت LUTRON با رعایت کلیه ملزومات مورد نظرموفق به دریافت مجوزهای معتبربین المللی مانند ISO 9001،CE ( مجوز ایمنی ساخت وبهره وری اتحادیه ا..
5,000,000 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: P03197521A
چائووین ارنوکس علاوه بر جعبه های مقاومتی حاوی چندین سلکتور سوییچ چرخشی، محصولی را با کد BTE تولید نموده است که بصورت جعبه های مقاومتی مفرد می باشند و در رنجهای مختلف وجود دارد که بر اساس نیاز می توان آنها را تهیه و با هم سری نمود و به مقادیر بیشتری دست پیدا کرد. هر کدام از این جعبه های مقاومتی ..
0 تومان
تولید کننده: Chauvin Arnoux مدل: P03199611A
برای شبیه سازی یا جایگزینی به طور کلی آزمایشگاه صنعتی، تحقیق و توسعه، نگهداری، و آموزش در طراحی و تست مدارهای الكتریكی می توان از جعبه خازنی با دامنه تغییر وسیع تر به جای یک خازن استفاده کرد. استفاده از جعبه خازن پیچیدگی های ساختاری مدار را كمتر می نماید. جعبه خازنی، جع..
0 تومان
تولید کننده: TIME Electronic مدل: TIME 1051
جعبه مقاومت کالیراسیون رومیزی دارای8 دیجیت با رنج  0.01 Ω تا 1 MΩ با دقت 0.1 در رنج پایین داری محافظ ضربه لاستیکی، مناسب جهت کالیبراسیون اهم متر،کاربرد به عنوان سیمولاتور pt100  و کاربردهای آموزشی ساخت TIME Electronic انگلستان می باشد. یک جعبه مقاومت کم اهم دقیق طراحی شده برای کا..
0 تومان
نمایش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)