منو
سبد خرید

الکان

الکان

شرکت الکان در سال 1383فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سیم و کابل آغاز نمود .این شرکت فعالیتش را ابتدا با تولید سیم افشان شروع کرده و بعد از مدت کوتاهی با تولید انواع کابلها ی(افشان ، نیمه افشان ، مفتول ، شیلدار ، کواکسیال ) محصولات خود را افزایش داده و تولیداتش هم اکنون به بیش از 105 نوع محصول رسیده است .

تولید کننده: الکان مدل: TBMT
روکش حرارتی TBMT پوشش عایق بسیار عالی روی باسبارها و شینه ها ایجاد می کنند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد. این روکش با قدرت عایقی 19KV/mm پوشش عایق بسیار عالی برای شینه و باسبارها آلومینومی و مسی تا ولتاژ 36 کیلوولت هستند. رنگ این روکش حرارتی قرمز می باشد. موارد مصر..
45,562 تومان
تولید کننده: الکان مدل: WAC
اگر روکش نهایی کابل برق صدمه دیده باشد و امکان قطع کابل وجود نداشته باشد برای عایق کاری و آب بندی محل آسیب دیده میتوان از روکش حرارتی زیپی استفاده کرد. روکش حرارتی زیپی که با نام روکش حرارتی تعمیری نیز شناخته می شوند به کمک یک ریل فلزی بسته می شوند و در اثر حرارت بیشتر از 125 درجه سانتیگراد شری..
533,119 تومان
تولید کننده: الکان مدل: FSA
برای خرید و اطلاع از قیمت روکش حرارتی چسب دار لطفا سایز مورد نظر رو خود را از بین گزینه های در دسترس انتخاب کنید.لازم به ذکر است این روکش ها به صورت شاخه های یک متری به فروش می رسد. روکش حرارتی چسب دار که با عنوان روکش حرارتی FSA نیز در بازار شناخته می شوند عایق الکتریکی هستند..
31,940 تومان
تولید کننده: الکان مدل: HT-Elcon
برای خرید سرکابل حرارتی به ترتیب گزینه های در دسترس را انتخاب نمایید.  گزینه های در دسترس خرید به شرح زیر است : محل نصب (داخلی / هوایی) :  اگر سرکابل شما در داخل پست و یا فضای بسته نصب می شود به داخلی و اگر در فضای باز می باشد هوایی می با..
1,305,000 تومان
تولید کننده: الکان مدل: TIS 2484/E
لطفا برای اطلاع از قیمت انواع سرکابل حرارتی الکان در سایز و رنج ولتاژ های مختلف به صفحه سرکابل حرارتی الکان مراجعه فرمایید. سرکابل حرارتی داخلی الکان ایتالیا دارای تاییدیه تست ریپورت از آزمایشگاه فشارقوی شهید عباس پور ( مورد تایید توانیر )  می باشد. بر روی ب..
0 تومان
تولید کننده: الکان مدل: Elcon-Heatshrink-joint
برای اطلاع از قیمت مفصل حرارتی الکان، همچنین خرید آن گزینه های در دسترس را انتخاب نمایید.  اجزای مفصل حرارتی الکان : دوراهه جهت اتصال هادی کابل ها به یک دیگر کنترل کننده های میدان الکتریکی شامل نوار و تیوپ حرارتی استرس کنترل تیوپ های حرارتی عایق تیوب حرارتی بر..
0 تومان
تولید کننده: الکان مدل: GLS01
شما در این سایت می توانید به راحتی و تنها با انتخاب گزینه ها نسبت به خرید و اطلاع از قیمت مفصل حرارتی فشار ضعیف اقدام نمایید. برند الکان ایتالیا توزع شده توسط شرکت های دانش اتصال کابل و شاهین مفصل در بازار موجود می باشد.  ..
0 تومان
نمایش 1 تا 7 از 7 (1 صفحه)