منو
سبد خرید

الکان

الکان

شرکت الکان در سال 1383فعالیت خود را در زمینه تولید انواع سیم و کابل آغاز نمود .این شرکت فعالیتش را ابتدا با تولید سیم افشان شروع کرده و بعد از مدت کوتاهی با تولید انواع کابلها ی(افشان ، نیمه افشان ، مفتول ، شیلدار ، کواکسیال ) محصولات خود را افزایش داده و تولیداتش هم اکنون به بیش از 105 نوع محصول رسیده است .

تولید کننده: الکان مدل: TBMT
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می شود. روکش حرارتی TBMT پوشش عایق بسیار عالی روی باسبارها و شینه ها ایجاد می کنند. این روکش ها به صورت شاخه های 1 متری به فروش می رسد. این روکش با قدرت عایقی 19KV/mm پوشش عایق بسیار عالی برای شینه و باسبارها آلومینومی و مسی تا ولتا..
45,562 تومان
تولید کننده: الکان مدل: WAC
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.اگر روکش نهایی کابل برق صدمه دیده باشد و امکان قطع کابل وجود نداشته باشد برای عایق کاری و آب بندی محل آسیب دیده میتوان از روکش حرارتی زیپی استفاده کرد. روکش حرارتی زیپی که با نام روکش حرارتی تعمیری نیز شناخته می شوند به کمک ..
533,119 تومان
تولید کننده: الکان مدل: FSA
برای خرید و اطلاع از قیمت روکش حرارتی چسب دار لطفا سایز مورد نظر رو خود را از بین گزینه های در دسترس انتخاب کنید.لازم به ذکر است این روکش ها به صورت شاخه های یک متری به فروش می رسد.روکش حرارتی چسب دار که با عنوان روکش حرارتی FSA نیز در بازار شناخته می شوند عایق الکتریکی هستند که در اثر..
31,940 تومان
تولید کننده: الکان مدل: HT-Elcon
برای خرید سرکابل حرارتی به ترتیب گزینه های در دسترس را انتخاب نمایید.  گزینه های در دسترس خرید به شرح زیر است : محل نصب (داخلی / هوایی) :  اگر سرکابل شما در داخل پست و یا فضای بسته نصب می شود از نوع داخلی و اگر در فضای باز می باشد هو..
718,500 تومان
تولید کننده: الکان مدل: GLS01
مفصل حرارتی فشار ضعیف الکان ایتالیا برای اتصال کابل های قدرت زمینی تا ولتاژ 1 کیلوولت استفاده می شوند. این مفصل کابل در انواع آرموردار و بدون آرمور، سربدار و بدون سرب قابل ارائه است.مزایای مفصل حرارتی فشار ضعیف الکان :سهولت نصب وجود چسب مخصوص آب بندی عایق سازی مناسب قابلیت استفاده ا..
103,000 تومان
تولید کننده: الکان مدل: Elcon-Heatshrink-joint
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.برای اطلاع از قیمت مفصل حرارتی الکان، همچنین خرید آن گزینه های در دسترس را انتخاب نمایید. در گزینه های در دسترس شما موارد زیر را ملاحظه میکنید سایز کابل تعداد رشته کابل (تک کر یا سه کر) ولتاژ کابل (7.2 - 12 -..
1,600,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)