منو
سبد خرید

کلید و پریز برلیان کلاسیک ذغالی - ایران الکتریک

کلید و پریز برلیان کلاسیک ذغالی - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان کلاسیک ذغالی - ایران الکتریک
  • موجودی: در انبار
  • تولیدکننده: ایران الکتریک
  • کد محصول:: برلیان کلاسیک - ذغالی
  • وزن: 0.00kg
0 تومان

گزینه‌های در دسترس

کلید و پریز مدل برلیان تمام نقره ای شرکت ایران الکتریک با ظاهری ساده و مربعی شکل می باشد که می تواند در عین سادگی، جلوه زیبایی به محیط خانه شما بدهد. در این مدل رنگ قاب و میانی نقره ای بوده که شما می توانید با توجه به  نوع دکوراسیون خود این کلید پریز را انتخاب نمایید.

از ویژگی های مدل برلیان شرکت ایران الکتریک می توان به این نکته اشاره کرد از آنجا که مکانیزم و قاب و میانی به صورت جداگانه تحویل داده می شود، خریدار محترم در صورت از بین رفتن میانی یا قاب یا رنگ آمیزی مجدد می تواند قاب و میانی را عوض کند و نیازی به تعویض کل کلید و پریز نمی باشد. همچنین شما در صورت نیاز به تغییر رنگ کلید و پریز می توانید قاب و میانی با رنگ های دیگر از نوع برلیان خریداری نمایید.

 

چرا کلید و پریز رنگ نقره ای ایران الکتریک 

 

رنگ نقره ای در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد و این از ویژگی های مثبت آن به شمار می رود چرا که شما می توانید براحتی آن را با هر رنگی که دوست دارید، ترکیب کرده و چیدمان نمایید. برای طراحی دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی می توانید از ترکیب رنگ نقره ای با رنگ های سفید، زرد، مشکی، آبی، کرم، قهوه ای شکلاتی یا قرمز استفاده کنید، که این ترکیب رنگی بی نظیر است. برای ایجاد فضایی آرام در منزل یا محیط کار شما می توانید از رنگ نقره ای استفاده کنید. 

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب