منو
سبد خرید

کلید و پریز ویرا الکتریک

یکی از برندهای مطرح صنعت کلید و پریز ایران که در سال های اخیر خود را بیشتر به مخاطبان شناسانده است، برند ویرا الکتریک می باشد. 

شما می توانید در سبد کالایی شرکت ویرا الکتریک هر نوع کلید و پریزی که بخواهید با قیمت بسیار مناسب پیدا کنید. کلید پریز ویرا دقیقا مناسب برای هر نوع سلیقه می باشد و این تنوع کلید و پریز ویرا به شما کمک می کند تا در هنگام خرید کلید پریز دغدغه ای از لحاظ سازگاری با دکوراسیون منزل خود یا محل کار خود نداشته باشید. 

تنوع کلید و پریز ویرا تنها به رنگ بندی های مختلف محدود نمی شود و این تنوع شامل مدل های گوناگون نیز می شود تا بتواند نظر طیف وسیعی از خریداران کلید و پریز را به خود جلب کند. چرا که انتخاب کلید و پریز کاملا سلیقه ای بوده و ممکن است یک مدل یا یک رنگ نظر همه را جلب نکند

 و اما شاید یکی دیگر از نکات مهم در مورد محصولات ویرا الکتریک، قیمت کلید و پریز ویرا می باشد که با توجه به قیمت مناسب و کیفیت خوبی که محصولات این شرکت دارد امکان رقابت بالایی نه تها با کلید پریز ایرانی حتی با کلید پریز خارجی را دارد. 

 

معرفی انواع کلید و پریز ویرا الکتریک

کلید و پریز ویرا به 4 دسته کلی تقسیم می شود :

 1. کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل ساده ویرا

 2. کلید و پریز قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل کریستالی ویرا

 3. کلید و پریز با قاب دور و قاب میانی شیشه ای ( تمام شیشه ) معروف به مدل امگا 

 4. کلید و پریز با قاب دور و قاب میانی شیشه ای و مات معروف به مدل آلفا 
   

کلید و پریز ویرا با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی :  

کلید و پریز این دسته شامل رنگ های سفید و بژ می باشد و با توجه به قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی این دسته از کلید و پریز Veera , قطعا دارای قیمت تمام شده ی کمتری میباشد و منجر به ارائه ی کلید و پریز ارزان قیمت برای آن دسته از مشتریانی بوده که در عین خرید کلید و پریز زیبا و بادوام , تمایل دارند تا هزینه ی کمتری پرداخت کنند.کلید و پریز ویرا با قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی : 
 

این دسته شامل کلید و پریز کریستالی می باشد که مثل سری قبل کلید و پریز ویرا , قاب میانی آن از جنس پلاستیک بوده اما قاب دور آن شیشه ای می باشد و همین موضوع باعث می شود که با افزایش زیبایی این دسته از محصولات , می توان از آنها به عنوان کلید و پریزی شیک و لاکچری استفاده کنید. البته به همان اندازه که زیبایی این محصولات بیشتر می باشد قیمت آنها نیز بالاتر است.

 
کلید و پریز تمام شیشه ای ویرا ( قاب دور و قاب میانی شیشه ای ) :
 

شرکت ویرا الکتریک برای افزایش جذابیت محصولات خود همواره تلاش کرده تا با خلاقیت بیشتر , کلید و پریزهای شیک و زیبایی را به بازار عرضه کند. مدل امگا جدیدترین و زیباترین مدل محصولات کلید و پریز Veera می باشد که هم قاب میانی و هم قاب دور آن شیشه ای بوده و از ترکیب رنگ های طلایی و مشکی و سفید در کنار هم ترکیب های مختلفی به دست آمده است .

انواع مدل های کلید و پریز امگا ویرا الکتریک :

 • مشکی طلایی مشکی
 • طلایی طلایی سفید
 • طلایی طلایی مشکی
 • سفید طلایی سفید
 • سفید سفید مشکی


 

کلید و پریز ویرا شیشه ای و مات با قاب میانی پلاستیکی :

این دسته از کلید و پریز ویرا الکتریک با قاب دور شیشه ای و مات و قاب میانی پلاستیکی و زه طلایی و نقره ای دارای دو نوع کلاسیک و اسپرت میباشند . این نوع کلید و پریز ویرا الکتریک که به مدل آلفا معروف است با توجه به تنوعی که دارد میتواند به عنوان عنصری ویژه دکوراسیون داخلی فضای شما را مجلل و با شکوه به سبک کلاسیک یا مدرن و مینیمال و زیبا کند.

 


تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: سفید ساده
امروزه زیبایی داخلی ساختمان ها و ایجاد هماهنگی بین وسایل مختلف داخل منازل مسکونی با یکدیگر، یکی از نکات برجسته در ایجاد دکوراسیون زیبا و زندگی در محیطی زیبا و آرامش بخش می باشد که می تواند در افزایش روحیه و خلاقیت و بهبود راندمان کاری موثر باشد. کلید و پریز با طراحی زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسی..
36,800 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: بژ ساده
امروزه زیبایی داخلی ساختمان ها و ایجاد هماهنگی بین وسایل مختلف داخل منازل مسکونی با هم، یکی از نکات برجسته در ایجاد دکوراسیون زیبا و زندگی در محیطی زیبا و آرامش بخش می باشد که می تواند در افزایش روحیه و خلاقیت و بهبود راندمان کاری موثر باشد. کلید و پریز زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسیار مفیدی را د..
40,800 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: کریستالی مشکی
 کلید و پریز کریستالی مشکی در دکوراسیون داخلی سیاه رنگ ناشناخته ها است. مشکی اسرار آمیز اثرات خاص و اعجاب انگیزی بر احساست ما می گذارد. این رنگ قدرتمند جزو فام های خنثی است و طیف رنگی آن امروزه در دکوراسیون داخلی بسیار پر کاربرد می باشد. رنگ مکمل آن سفید است که در طراحی های مین..
54,200 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: کریستالی سفید
کلید و پریز کریستالی سفید در دکوراسیون داخلی سفید نماد صلح و آرامش و از کامل ترین و خالص ترین رنگ ها میباشد. این رنگ خاص در دسته فام های خنثی قرار دارد و تمام رنگ های طیف رنگ را در خود دارد در نتیجه با اغلب رنگها نیز ست میشود به همین دلیل بیشترین کاربرد را در بین طراحان دکوراسیون داخلی ..
54,200 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: کریستالی بژ
یکی از محصولات ضروری در انواع ساختمان ها کلید و پریز می باشد.کلید و پریزها در انواع مدل ها و رنگ های مختلف برای تزیین زیبایی داخلی هر ساختمان و بهبود دکوراسیون داخلی تولید می شود.شرکت ویرا الکتریک با سابقه ای درخشان ,  یکی از بهترین شرکت های تولید کننده کلید و پریز های بادوام و با ماندگاری ..
58,200 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: امگا سفید طلایی سفید ( تمام شیشه )
امروزه زیبایی داخلی ساختمان ها و ایجاد هماهنگی بین وسایل مختلف داخل منازل مسکونی با یکدیگر، یکی از نکات برجسته در ایجاد دکوراسیون زیبا و زندگی در محیطی زیبا و آرامش بخش می باشد که می تواند در افزایش روحیه و خلاقیت و بهبود راندمان کاری موثر باشد. کلید و پریز با طراحی زیبا و با کیفیت می تواند نقش بسی..
73,500 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: آلفا اسپرت قاب مات با زه طلایی و میانه مشکی
می توانید در اتاقی سیاه رنگ از رنگ های دیگر به عنوان رنگی برجسته استفاده کنید. اگر سبکی قابل توجه تر می خواهید در کنار رنگ مشکی از رنگ های صورتی و یا نارنجی و اگر فضایی ملایم تر می خواهید رنگ های آبی روشن و یا سبز و یا برای سبکی خیره کننده تر رنگ طلایی را در کنار رنگ سیاه به کار ببرید....
56,600 تومان
تولید کننده: ویرا الکتریک مدل: آلفا اسپرت قاب گلس با زه طلایی و میانه مشکی مات
 در زمینه دکوراسیون داخلی متخصصان بیان می کنند که در هر اتاقی حداقل باید یک وسیله و یا اکسسوار به رنگ مشکی وجود داشته باشد. کلید و پریز ویرا مدل آلفا به رنگ مشکی می تواند این نقش ویژه را در دکوراسیون داخلی شما ایفا کند. مشکی با رنگ مرموز و تاثیر گذاری که دارد، در هر مکان..
67,300 تومان
نمایش 1 تا 12 از 21 (2 صفحه)