منو
سبد خرید

کلید و پریز ویرا الکتریک

یکی از برندهای مطرح صنعت کلید و پریز ایران که در سال های اخیر خود را بیشتر به مخاطبان شناسانده است، برند ویرا الکتریک می باشد. 

شما می توانید در سبد کالایی شرکت ویرا الکتریک هر نوع کلید و پریزی که بخواهید با قیمت بسیار مناسب پیدا کنید. کلید پریز ویرا دقیقا مناسب برای هر نوع سلیقه می باشد و این تنوع کلید و پریز ویرا به شما کمک می کند تا در هنگام خرید کلید پریز دغدغه ای از لحاظ سازگاری با دکوراسیون منزل خود یا محل کار خود نداشته باشید. 

تنوع کلید و پریز ویرا تنها به رنگ بندی های مختلف محدود نمی شود و این تنوع شامل مدل های گوناگون نیز می شود تا بتواند نظر طیف وسیعی از خریداران کلید و پریز را به خود جلب کند. چرا که انتخاب کلید و پریز کاملا سلیقه ای بوده و ممکن است یک مدل یا یک رنگ نظر همه را جلب نکند

 و اما شاید یکی دیگر از نکات مهم در مورد محصولات ویرا الکتریک، قیمت کلید و پریز ویرا می باشد که با توجه به قیمت مناسب و کیفیت خوبی که محصولات این شرکت دارد امکان رقابت بالایی نه تها با کلید پریز ایرانی حتی با کلید پریز خارجی را دارد. 

 

معرفی انواع کلید و پریز ویرا الکتریک

کلید و پریز ویرا به 4 دسته کلی تقسیم می شود :

 1. کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل ساده ویرا

 2. کلید و پریز قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل کریستالی ویرا

 3. کلید و پریز با قاب دور و قاب میانی شیشه ای ( تمام شیشه ) معروف به مدل امگا 

 4. کلید و پریز با قاب دور و قاب میانی شیشه ای و مات معروف به مدل آلفا 
   

کلید و پریز ویرا با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی :  

کلید و پریز این دسته شامل رنگ های سفید و بژ می باشد و با توجه به قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی این دسته از کلید و پریز Veera , قطعا دارای قیمت تمام شده ی کمتری میباشد و منجر به ارائه ی کلید و پریز ارزان قیمت برای آن دسته از مشتریانی بوده که در عین خرید کلید و پریز زیبا و بادوام , تمایل دارند تا هزینه ی کمتری پرداخت کنند.کلید و پریز ویرا با قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی : 
 

این دسته شامل کلید و پریز کریستالی می باشد که مثل سری قبل کلید و پریز ویرا , قاب میانی آن از جنس پلاستیک بوده اما قاب دور آن شیشه ای می باشد و همین موضوع باعث می شود که با افزایش زیبایی این دسته از محصولات , می توان از آنها به عنوان کلید و پریزی شیک و لاکچری استفاده کنید. البته به همان اندازه که زیبایی این محصولات بیشتر می باشد قیمت آنها نیز بالاتر است.

 
کلید و پریز تمام شیشه ای ویرا ( قاب دور و قاب میانی شیشه ای ) :
 

شرکت ویرا الکتریک برای افزایش جذابیت محصولات خود همواره تلاش کرده تا با خلاقیت بیشتر , کلید و پریزهای شیک و زیبایی را به بازار عرضه کند. مدل امگا جدیدترین و زیباترین مدل محصولات کلید و پریز Veera می باشد که هم قاب میانی و هم قاب دور آن شیشه ای بوده و از ترکیب رنگ های طلایی و مشکی و سفید در کنار هم ترکیب های مختلفی به دست آمده است .

انواع مدل های کلید و پریز امگا ویرا الکتریک :

 • مشکی طلایی مشکی
 • طلایی طلایی سفید
 • طلایی طلایی مشکی
 • سفید طلایی سفید
 • سفید سفید مشکی


 

کلید و پریز ویرا شیشه ای و مات با قاب میانی پلاستیکی :

این دسته از کلید و پریز ویرا الکتریک با قاب دور شیشه ای و مات و قاب میانی پلاستیکی و زه طلایی و نقره ای دارای دو نوع کلاسیک و اسپرت میباشند . این نوع کلید و پریز ویرا الکتریک که به مدل آلفا معروف است با توجه به تنوعی که دارد میتواند به عنوان عنصری ویژه دکوراسیون داخلی فضای شما را مجلل و با شکوه به سبک کلاسیک یا مدرن و مینیمال و زیبا کند.

 


نمایش 1 تا 12 از 22 (2 صفحه)