منو
سبد خرید

سری شیشه ای

کلید و پریز شیشه ای از انواع مدل کلید و پریز برایتون ساخته کشور اتریش میباشد که با طراحی منحصر به فرد و زیبایی که دارد میتواند پاسخگوی هر گونه سبک سلیقه ای باشد.

سیاست این شرکت در تولید کلید و پریز بدین گونه بوده که توانسته متناسب با تکنولوژی روز جهان و طراحی فوق العاده علاوه بر زیبایی ، مقاومت و استحکام را نیز به همراه داشته باشد.

کلید و پریز برایتون مدل شیشه ای از جنس شیشه و دارای فریمی به دو رنگ مشکی و سفید و میانی مشکی و سفید و طلاییست.

این دسته از کلید و پریز برایتون به سبک مدرن و اسپرت و شیک اما در عین حال ساده میباشد که میتواند با هر سبک دکوراسیونی دکور شود و زیبایی فضا را دو چندان کند .

خب حالا بریم سراغ نحوه کاربرد کلید و پریز شیشه ای برایتون در دکوراسیون داخلی :

اگر بخواهیم از رنگ مشکی که رنگیست خنثی ، شروع کنیم ، در واقع وقتی صحبت از رنگ مشکی در دکوراسیون داخلی میشود مورد توجه کمتری قرار میگیرد چرا که خیلی از افراد فکر می کنند ، سیاه، غمگین و تیره است و انرژی بدی به فضا می دهد اما این در حالیست که مشکی دراماتیک و زیباست و نوعی وزن مناسب به فضا می دهد و کاربرد میزان کمی مشکی می تواند برای هر اتاقی ضروری و الزامی باشد تا بین رنگ های دیگر، به چشم شما فرصت استراحت دهد.

با توجه به این مسئله میتوانید از کلید و پریز شیشه ای مشکی برایتون ، تابلو ، تخت ، مبل و یا حتی قسمتی از دیوار را به رنگ مشکی به عنوان تعدادی ایتم مشکی استفاده کنید و فضای خود را خاص کنید .

در ادامه اگر بخوایم روانشناسی رنگ سفید و کاربرد آن در دکوراسیون داخلی را مورد بررسی قرار دهیم این است که رنگ سفید مظهر و تداعی‌کننده پاکی، خلوص و آرامش است.

در دکوراسیون همه خانه‌ها ، مقداری رنگ سفید دیده می‌شود. این رنگ را می‌توان در تمامی نقاط خانه استفاده کرد و محدودیتی از این نظر وجود ندارد. سفید یک رنگ خنثی محسوب می‌شود که می‌توان به راحتی آن را با رنگ‌های دیگر ترکیب کرد .

با توجه به توضیحات داده در نتیجه استفاده از تعدادی آیتم سفید در محیط خانه ضروری است پس شما میتوانید از کلید و پریز شیشه ای سفید برایتون ، تخت ، کابینت ، میز غذاخوری و یا حتی وسایل دکوری به رنگ سفید استفاده کنید و فضایی زیبا را برای خانه خود به ارمغان بیاورید.

ما مفتخریم که نمایندگی شرکت برایتون در ایران هستیم تا بهتین ها را در اختیار شما قرار دهیم .

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)