منو
سبد خرید

سری استیل

اگر بدنبال یک کلید و پریز مدرن و اسپرت و در عین حال شیک و ساده هستید بهترین گزینه برای شما انتخاب کلید و پریز برایتون مدل استیل میباشد.

ما مفتخریم که نمایندگی شرکت برایتون اتریش ، در ایران هستیم تا بتوانیم بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم .

قیمت کلید و پریز برایتون مدل استیل دارای قیمت مناسبتری نسبت به دیگر نمونه های این شرکت میباشد همچنین جنس این دسته از کلید و پریز برایتون ، استیل و به رنگ نقره ای است و دارای مقاوت و استحکام فوق العاده ای نسبت به نمونه کلید و پریز پلاستیکی ایرانی دارد.

کلید و پریز برایتون مدل استیل دارای کلید های یک پل و دو پل و سه پل و حتی چهار پل میباشد که این کلید و پریزها را از دیگر کلید و پریزها مجزا میکند .

حالا بریم سراغ اینکه این کلید و پریزها را با چه رنگهایی و چه سبکهای در دکوراسیون داخلی میتوانید به کار ببرید:

رنگ نقره ای نماد اندیشه و ایده نو میباشد ، که حس آرامش را در افراد ایجاد میکند .

رنگ نقره ای جزو رنگهای متالیک و بسیار شیک محسوب میشود که اگر قصد دارید دکوراسیون داخلی لاکچری داشته باشید استفاده از دو رنگ طلایی و یا نقره ای بهترین گزینه میباشد.

همانطور که میدانید امروزه استفاده از رنگهای نقره ای بسیار در دکوراسیون ترند شده در نتیجه شما با استفاده از کلید و پریز برایتون مدل استیل در کنار ایتم هایی همچو کاغذ دیواری، مبلها،کوسن مبلها و حتی ایینه به رنگ نقره و یا خاکستری و طوسی میتوانید دکوراسیون منزل خود را فوق العاده کنید.

همچنین میتوانید از رنگ های مکمل همچو رنگ زرد،بنفش،سبز،فیروزه ای و آبی در کنار این رنگ ها استفاده کنید جلوه فضا را دو چندان کنید.

نمایش 1 تا 2 از 2 (1 صفحه)