منو
سبد خرید

سری آنتیک

 اگر به دنبال یک کلید و پریز لوکس و شیک هستید بهترین انتخاب برای شما کلید و پریز برایتون مدل آنتیک میباشد .

جنس کلید و پریز برایتون مدل آنتیک برنز میباشد در نتیجه قیمت کلید و پریز برایتون مدل آنتیک نسبت به نمونه های پلاستیکی بیشتر است اما در عوض دارای مقاومت و استحکام بالا در عین جلوه زیبایی که دارد میباشد .

کلید و پریز برایتون مدل انتیک دارای فریم برنز و میانی مشکی و طلایی و سفید است که شما به راحتی میتوانید با توجه به ترکیب رنگ دکوراسیون منزل و یا دفترکار خود رنگ مناسب را انتخاب کرده و جلوه فوق العاده ای به فضای خود دهید .

خب حالا بیاید راجب این صحبت کنیم که کلید و پریز برایتون مدل آنتیک رو در چه سبک و رنگ دکوراسیونی و در کجا میتوانید استفاده کنید :

رنگ ها با عواطف و احساسات انسان ها ارتباط دارند در نتیجه میتوانند بر روح و روان آنها تاثیر بگذارند،رنگها میتوانند حس خفگی و دلگرفتگی و یا حس شادی و سرزندگی و صیمیت را در انسان ها ایجاد کنند بنابراین انتخاب رنگ در دکوراسیون داخلی مسئله ای اساسی میباشد .

رنگهای گرم همچو رنگهای کرم و عسلی و قهوه ای وطلایی و بژ و زرد و طوسی گرم و ... در انسانها ایجاد حس شادی و سرزندگی و انرژی میکنند در نتیجه بسیاری از مردم در دکوراسیون منزل یا دفتر کار خود از رنگهای گرم استفاده میکنند و حس شادی و گرمی را میان اعضای خانواده خود ایجاد میکنند .

کلید و پریز برایتون مدل آنتیک نیز دارای ترکیب رنگی گرم میباشد در نتیجه میتوانید در دکوراسیون خود استفاده کنید و زیبایی فضای خود را دو چندان کنید . همچنین از کلید و پریز های آنتیک میتوانید در سبک های مجلل و لوکس و یا حتی کلاسیک در مکان هایی چون منازل و دفاتر و تالار و اتاق جلسات و سالن ها و شرکت و... استفاده کنید .

نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)