منو
سبد خرید

کلید و پریز برایتون

برایتون

از جمله مواردی که بسیاری از افراد در معماری داخلی نسبت به آن بی توجه اند استفاده از کلید و پریزهای مناسب سبک دکوراسیون و ترکیب رنگی فضای آنها میباشد. این در حالی است که میتوان به سادگی با انتخاب یک کلید و پریز مناسب جلوه ی فضا را دو چندان کرد.

کلید و پریز برایتون ساخته کشور اتریش با تنوع طرح و سبک و رنگی که دارد در عین زیبایی میتواند جلوه فضای شما را دو چندان کند . قیمت کلید و پریز برایتون نسبت به نمونه های کلید و پریز ایرانی بیشتر است اما در عین حال دارای استحکام و مقاومت و جلوه ی بسیار فوق العاده ای میباشد .

ما خیلی خرسندیم از اینکه توانستیم نمایندگی شرکت برایتون را در ایران داشته باشیم تا بتوانیم بهترین ها را در اختیار شما قرار دهیم.

از ویژگی های منحصر به فرد کلید و پریز برایتون وجود کلید های چهار پل علاوه برکلید های یک پل و دو پل و سه پل است که جلوه ای خاص به فضای شما میبخشد .

کلید و پریز برایتون به چهار دسته تقسیم میشود :

کلید و پریز برایتون مدل آنتیک از جنس برنز

کلید و پریز برایتون مدل استیل از جنس استیل

کلید و پریز برایتون مدل شیشه ای از جنس شیشه

کلید و پریز برایتون مدل کلاسیک از جنس برنز

 

کلید و پریز برایتون مدل آنتیک

کلید و پریز برایتون مدل آنتیک با فریم برنز از جنس فلز و میانی برنز یا میانی مشکی و یا طلایی از جنس برنز با ظاهری خاص و آنتیک و مدرن سعی نموده پاسخگوی هر نوع سبک و سلیقه ای باشد .

کلید و پریز برایتون مدل استیل

اگر معماری داخلی منزل شما یا شرکت و دفاتر شما سبکی مدرن و خاص دارد مناسبترین گزینه انتخاب کلید و پریز برایتون مدل استیل میباشد که دارای فریمی نقره ای از جنس استیل و میانی نقره ای و یا مشکی از جنس استیل میباشد .

کلید و پریز برایتون مدل شیشه ای

اگر به یک کلید و پریز ساده تر اما با ظاهری شیکتر نیاز دارید کلید و پریز برایتون مدل شیشه ای از جنس شیشه ای در رنگهای مشکی و سفید با میانی طلایی و مشکی و سفید میتواند بهترین گزینه برای شما باشد.

کلید و پریز برایتون مدل کلاسیک

کلید و پریز برایتون مدل کلاسیک دارای فریمی با طرح سنتی در رنگهای برنز و طلایی و میانی طلایی و مشکی و سفید از جنس برنز در ایجاد سبکی بسیار مجلل و فوق العاده میتواند نقش اساسی ایفا کند .

نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)