منو
سبد خرید

مدل برلیان

کلید و پریز مدل برلیان با ساختار متنوع و زیبا تولید شرکت ایران الکتریک دارای مکانیزم جدید مطابق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی میباشد که تحت نظر بروزترین دستگاه ها و تکنولوژی با مرغوبترین متریالها ساخته شده است .

البته با توجه به قاب دور و قاب میانی پلاستیکی قیمت کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان بسیار مناسب است و با توجه به سادگی این محصولات قابل استفاده برای منازل و رستوران ها و دفاتر و شرکت ها و کارخانه ها و ...است.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان دارای 4 رنگ بژ،کرم ،ذغالی،نقره ای و دارای دو طرح ساده و کلاسیک میباشد که با توجه به تنوع رنگ و طرحی که دارند میتوانند با هر سبک و رنگی در دکوراسیون داخلی ترکیب شوند و جلوه ی فوق العاده ای به فضا دهند.

 

 

 

یکی از نکاتی که خریداران هنگام خرید کلید و پریز باید توجه کنند این است که کلید و پریزها به دلیل کارکرد مداوم، همواره در معرض آسیب و استهلاک قرار میگیرند در نتیجه کیفیت مواد اولیه ساخت کلید و پریزها تاثیر به سزایی در ماندگاری و دوام آنها دارد که یکی از مزیت های کلید و پریز ایران الکتریک کیفیت بالای آن میباشد که آن را به یکی از با کیفیت ترین محصولات موجود در بازار تبدیل کرده است.

متریال ساخت این کلید و پریز ها پلی کربنات و ABS و فلز برنج و مس میباشد که در نتیجه باعث ایجاد دوام و ماندگاری در این محصولات میشوند.

 

 

کلید و پریز های طرح کلاسیک:

این طرح از مدل برلیان ، سه طرح با نام های آرکا،پارما،فلورا را شامل میشود و سعی شده در این طرح از طرح های معروف اما قدیمی و سنتی استفاده شود که به سبک مدرن به تصویر کشیده شده اند و دارای دو نوع کلید اهرمی و ساده میباشند.

برای نمونه طرح آرکا که برگرفته از طرح ورساچه میباشد و سعی در کنار هم قرار گیری سبک کلاسیک و مدرن دارد .

 

 

 

ویژگی های کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان:

  • برلیان ساده در سه رنگ بژ، نقره ای و ذغالی و برلیان اقتصادی در دو رنگ سفید و کرم و برلیان طرحدار در دو طرح آرکا و فلورا
  • متریال ساخت پلی کربنات و ABS و فلز و برنج
  • قاب دور و قاب میانی پلاستیکی 
  • قابل استفاده برای منازل، رستوران ها، دفاتر، شرکت ها و کارخانه و ...
  • دارای قاب های تک خانه، دو خانه و سه خانه
نمایش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)