منو
سبد خرید

مدل ارس

کلید و پریز مدل ارس با ساختار متنوع و زیبا تولید شرکت ایران الکتریک دارای مکانیزم جدید مطابق با طراحی روز دنیا و همگام با آخرین استانداردهای جهانی میباشد که تحت نظر بروزترین دستگاه ها و تکنولوژی با مرغوبترین متریالها که باعث دوام و ماندگاری آنها میشود ساخته شده است .

کلید و پریز مدل ارس با قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی و زه طلایی جزو کلید و پریز های لوکس محسوب میشوند و میتواند به عنوان عنصر دکوراتیو در دکوراسیون فضای شما استفاده شود و ترکیب فوق العاده ای را بسازد.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس دارای 3 رنگ بژ و سفید و مشکی با زه طلایی است که هر سه رنگ دارای دو نوع کلید اهرمی و ساده میباشند که از عوامل تاثیر گذار بر قیمت کلید پریز ارس در رنگ و شکل ظاهری این نوع کلید پریز ها میباشد.البته با توجه به ترکیب رنگ و طرح بسیار شیکی که دارند میتوانند فضای شما رو به فضایی مجلل و زیبا تبدیل کنند.

رنگ سفید مظهر پاکی ،خلوص و آرامش است . رنگ سفید بدلیل ایجاد حس پاکی وارستگی ، در بسیاری از مراسمات مذهبی و همچنین بیمارستان ها مورد استفاده قرار میگیرد تا حس پاکی را به مخاطبان منتقل کند . البته سفید تداعی کننده سرما است پس حتما باید در کنار رنگ های گرم استفاده شود تا از حالت سرد و غیر صمیمی دور شود . رنگ سفید با توجه به اینکه جزو رنگ های خنثی است و با هر رنگی میتواند ترکیب شود اما نباید از بیشتر از 5 رنگ در کنار آن استفاده کرد تا باعث خسته شدن چشم ها نشود .

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس سفید

شاید خیلی از شما تصور کنید استفاده از رنگ مشکی ، فضا را دلگیر میکند اما جالب است بدانید که رنگ مشکی نشانه قدرت و وقار و مرموز بودن است و اگر در دکوراسیون داخلی استفاده شود ترکیب بسیار شیک و مجللی را می آفریند . مشکی نیز همانند رنگ سفید خنثی است و به همین دلیل میتواند در کنار تمامی رنگ ها مانند طلایی ، نقره ای ، سفید و ... بنشیند و ترکیب فوق العاده ای را ایجاد کند در نتیجه مورد توجه بسیار از معماران داخلی میباشد .

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس مشکی

رنگ بژ جزو رنگ های خنثی محسوب میشود و قابل استفاده در هر فضایی مانند اتاق خواب ، اتاق کار، اتاق مطالعه ، آشپزخانه ، نشیمن و پذیرایی میباشد اما ایرادی که این رنگ دارد حالتی کسل کننده به فضا میدهد که راه حل این ایراد استفاده از رنگ های همراه و مکمل است تا روح به محیط شما ببخشد برای این کار شما میتوانید از رنگ های سفید ، قهوه ای ، طلایی ، آبی فیروزه ای و یا سبز استفاده کنید و ترکیب رنگی فوق العاده جذابی را در دکوراسیون خود ایجاد کنید.همچنین از رنگ بژ میتوانید به عنوان رنگ اصلی در دکوراسیون داخلی به سبک کلاسیک استفاده کنید و ترکیب مجللی را بیافرینید.

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس بژ

تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ارس سفید طلا سفید
راهنمای خرید کلید و پریز ایران مدل برلیان:1. خرید کلید و پریز تک خانه کامل (مکانیزم+کادر+میانی)1-1: رنگ کادر کلید و پریز انتخاب شود. (مشکی- طلایی)1-2: رنگ میانی انتخاب شود. (بژ)1-3: مکانیزم مورد نظر انتخاب گردد. (تک پل، دو پل، پریز، شاسی زنگ و...)1-4: تعداد مورد نظر درج گردد...
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ارس متال طلایی ساده
کلید و پریز مشکی طلایی با میانه بژ مدل ارس از مدل های جدید شرکت ایران الکتریک یکی از شیک ترین و به روزترین کلید پریزهای موجود در بازار می باشد به طوری که این مدل مشابه کلید و پریز خارجی بوده و با توجه به نوع ترکیب رنگ این محصول امکان استفاده از آن در دکوراسیون های مختلف فراهم می باشد. &nbs..
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ارس متال طلایی کلاسیک
راهنمای خرید کلید و پریز ایران مدل ارس:1. خرید کلید و پریز تک خانه کامل (مکانیزم+کادر+میانی)1-1: رنگ کادر کلید و پریز انتخاب شود. (مشکی- طلایی)1-2: رنگ میانی انتخاب شود. (بژ)1-3: مکانیزم مورد نظر انتخاب گردد. (تک پل، دو پل، پریز، شاسی زنگ و...)1-4: تعداد مورد نظر درج گردد. (1..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)