منو
سبد خرید

ایران الکتریک

با توجه به ارتباط مستقیم کلید و پریز ها با برق ساختمان ، استفاده از قطعات و تجهیزات مناسب در افزایش ایمنی و پیشگیری از خطرات احتمالی مثل آتش سوزی  اهمیت بسزایی دارد در نتیجه ممکن است برای خیلی از شماها هنگام خرید کلید و پریز این سوال پیش آمده باشد که با توجه به ایمن بودن و تنوع کلید و پریز های امروزی در بازار،چه برندی مناسب خرید کلید و پریز است،که طبیعتا راه ساده،اعتماد به برندهای سرشناس و معروف است،برند ایران الکتریک با سابقه طولانی در صنعت تولید مرغوبترین و با کیفیت ترین کلید و پریزها از برندهای برتر در این زمینه شناخته میشود که حتی در کشور های دیگر نیز مورد استفاده قرار میگیرد و این قضیه نشان از پوشش هر نوع سلیقه ای در این زمینه به حساب می آید.
مناسب بودن قیمت کلید و پریز ایران الکتریک یکی از مزیت های محصولات این شرکت می باشد که با دارا بودن رنگ های کاربردی و زیبا میتواند با هر ترکیب رنگی جلوه ی فوق العاده داشته باشد و توجه طیف وسیعی از خریداران کلید و پریز را به خود جلب کند.

 

معرفی انواع کلید و پریز ایران الکتریک:

 

  • کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل برلیان
  • کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل ایران 2009
  • کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل الیزه 
  • کلید و پریز با قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل ارس 

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان :

 

 کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی دارای قیمت مناسبی است و با توجه به تنوع رنگ و طرحی که دارد مناسب برای مشتریانی است که علاوه بر اهمیت قیمت کلید و پریز به زیبایی آن نیز توجه ویژه دارند و میخواهند جلوه ای فوق العاده به فضای خود بدهند.

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران 2009 :

 

 کلید و پریز  ایران الکتریک مدل ایران 2009 با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی علاوه بر قیمت مناسب جلوه ای بسیار شیک و مدرن دارد و مینیمال دارد و مناسب برای استفاده در هر فضایی از جمله دفاتر و شرکت ها و کارخانه ها و رستوران ها و منازل میباشد .

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران 2009

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه :

 

شرکت ایران الکتریک با تولید کلید و پریز مدل الیزه با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی با طرح های متال و تنوع رنگ کلید و پریز سعی کرده تا با ایجاد تنوع و زیبایی در کلید و پریزها پاسخگوی هر نوع سلیقه ای باشد و نیاز خریداران را برطرف کند .

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس:

 

این دسته از کلید و پریز مدل ارس با قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی با دور طلایی جز کلید و پریزهای لوکس و مجلل محسوب میشود و با توجه به رنگ کلید و پریز ها میتوان از آنها در دکوراسیون داخلی با هر ترکیب رنگی استفاده کرد و جلوه ای ویژه به فضا داد. 

 

 

 

نمایش 1 تا 12 از 29 (3 صفحه)