منو
سبد خرید

ایران الکتریک

با توجه به ارتباط مستقیم کلید و پریز ها با برق ساختمان،استفاده از قطعات و تجهیزات مناسب در افزایش ایمنی و پیشگیری از خطرات احتمالی مثل آتش سوزی  اهمیت بسزایی دارد در نتیجه ممکن برای خیلی از شماها هنگام خرید کلید و پریز این سوال پیش آمده باشد که با توجه به ایمن بودن و تنوع کلید و پریز های امروزی در بازار،چه برندی مناسب خرید و کلید و پریز است،که طبیعتا راه ساده،اعتماد به برندهای سرشناس و معروف است،برند ایران الکتریک با سابقه طولانی در صنعت تولید مرغوبترین و با کیفیت ترین کلید و پریزها از برندهای برتر در این زمینه شناخته میشود که حتی در کشور های دیگر نیز مورد استفاده قرار میگیرد و این قضیه نشان از پوشش هر نوع سلیقه ای در این زمینه به حساب می آید.
مناسب بودن قیمت کلید و پریز ایران الکتریک یکی از مزیت های محصولات این شرکت می باشد که با دارا بودن رنگ های کاربردی و زیبا میتواند با هر ترکیب رنگی جلوه ی فوق العاده داشته باشد و توجه طیف وسیعی از خریداران کلید و پریز را به خود جلب کند.

 

معرفی انواع کلید و پریز ایران الکتریک:

 

  • کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل برلیان
  • کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل ایران 2009
  • کلید و پریز با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل الیزه 
  • کلید و پریز با قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی معروف به مدل ارس 

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان :

 

این مدل از کلید و پریز های ایران الکتریک با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی دارای قیمت مناسبی است و با توجه به تنوع رنگ و طرحی که دارد مناسب برای مشتریانی است که علاوه بر اهمیت قیمت کلید و پریز به زیبایی آن نیز توجه ویژه دارند و میخواهند جلوه ای فوق العاده به فضای خود بدهند.

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل برلیان

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران 2009 :

 

این دسته از کلید و پریز های ایران الکتریک با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی علاوه بر قیمت مناسب جلوه ای بسیار شیک و مدرن دارد و مینیمال دارد و مناسب برای استفاده در هر فضایی از جمله دفاتر و شرکت ها و کارخانه ها و رستوران ها و منازل میباشد .

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ایران 2009

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه :

 

شرکت ایران الکتریک با تولید کلید و پریز مدل الیزه با قاب دور پلاستیکی و قاب میانی پلاستیکی با طرح های متال و تنوع رنگ کلید و پریز سعی کرده تا با ایجاد تنوع و زیبایی در کلید و پریزها پاسخگوی هر نوع سلیقه ای باشد و نیاز خریداران را برطرف کند .

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل الیزه

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس:

 

این دسته از کلید و پریز مدل ارس با قاب دور شیشه ای و قاب میانی پلاستیکی با دور طلایی جز کلید و پریزهای لوکس و مجلل محسوب میشود و با توجه به رنگ کلید و پریز ها میتوان از آنها در دکوراسیون داخلی با هر ترکیب رنگی استفاده کرد و جلوه ای ویژه به فضا داد. 

 

کلید و پریز ایران الکتریک مدل ارس

 

 

 

 

تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ارس سفید طلا سفید
راهنمای خرید کلید و پریز ایران مدل برلیان:1. خرید کلید و پریز تک خانه کامل (مکانیزم+کادر+میانی)1-1: رنگ کادر کلید و پریز انتخاب شود. (مشکی- طلایی)1-2: رنگ میانی انتخاب شود. (بژ)1-3: مکانیزم مورد نظر انتخاب گردد. (تک پل، دو پل، پریز، شاسی زنگ و...)1-4: تعداد مورد نظر درج گردد...
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ارس متال طلایی ساده
کلید و پریز مشکی طلایی با میانه بژ مدل ارس از مدل های جدید شرکت ایران الکتریک یکی از شیک ترین و به روزترین کلید پریزهای موجود در بازار می باشد به طوری که این مدل مشابه کلید و پریز خارجی بوده و با توجه به نوع ترکیب رنگ این محصول امکان استفاده از آن در دکوراسیون های مختلف فراهم می باشد. &nbs..
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ارس متال طلایی کلاسیک
راهنمای خرید کلید و پریز ایران مدل ارس:1. خرید کلید و پریز تک خانه کامل (مکانیزم+کادر+میانی)1-1: رنگ کادر کلید و پریز انتخاب شود. (مشکی- طلایی)1-2: رنگ میانی انتخاب شود. (بژ)1-3: مکانیزم مورد نظر انتخاب گردد. (تک پل، دو پل، پریز، شاسی زنگ و...)1-4: تعداد مورد نظر درج گردد. (1..
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: برلیان -بژ
کلید و پریز مدل برلیان تمام بژ شرکت ایران الکتریک دارای ظاهری ساده و مربعی شکل می باشد که می تواند در عین سادگی، جلوه زیبایی به محیط خانه شما بدهد. در این مدل هم قاب و هم میانی از رنگ بژ بوده که شما می توانید با توجه به زمینه رنگ دیوار، یا رنگ دستگیره های در یا نوع دکوراسیون خود&..
30,234 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ایران2009 -بژ
کلید و پریز مدل ایران2009 تمام بژ شرکت ایران الکتریک دارای ظاهری ساده  می باشد که می تواند در عین سادگی، جلوه زیبایی به محیط خانه شما بدهد. در این مدل هم قاب و هم میانی از رنگ بژ بوده که شما می توانید با توجه به زمینه رنگ دیوار، یا رنگ دستگیره های در یا نوع دکوراسیون خود&nbs..
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ایران2009 -ذغالی
کلید و پریز مدل ایران2009 تمام ذغالی شرکت ایران الکتریک دارای ظاهری ساده  می باشد که می تواند در عین سادگی، جلوه زیبایی به محیط خانه شما بدهد. در این مدل هم قاب و هم میانی از رنگ ذغالی بوده که شما می توانید با توجه به زمینه رنگ دیوار، یا رنگ دستگیره های در یا نوع دکوراسیون خ..
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ایران2009 سفید
کلید و پریز مدل ایران2009 تمام نقره ای شرکت ایران الکتریک دارای ظاهری ساده  می باشد که می تواند در عین سادگی، جلوه زیبایی به محیط خانه شما بدهد. در این مدل هم قاب و هم میانی از رنگ نقره ای بوده که شما می توانید با توجه به زمینه رنگ دیوار، یا رنگ دستگیره های در یا نوع دک..
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: برلیان
راهنمای خرید کلید و پریز ایران مدل برلیان:1. خرید کلید و پریز تک خانه کامل (مکانیزم+کادر+میانی)1-1: نوع کادر کلید و پریز: تک خانه1-2: رنگ کادر کلید و پریز انتخاب شود. (سفید، کرم، نقره ای و...)1-3: رنگ میانی انتخاب شود. (سفید، کرم، بژ و...)1-4: مکانیزم مورد نظر انتخاب گردد. (ت..
0 تومان
تولید کننده: ایران الکتریک مدل: ایران2009 -نقره ای
کلید و پریز مدل ایران2009 تمام نقره ای شرکت ایران الکتریک دارای ظاهری ساده  می باشد که می تواند در عین سادگی، جلوه زیبایی به محیط خانه شما بدهد. در این مدل هم قاب و هم میانی از رنگ نقره ای بوده که شما می توانید با توجه به زمینه رنگ دیوار، یا رنگ دستگیره های در یا نوع دک..
0 تومان
نمایش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)