منو
سبد خرید

کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک

کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
کلید و پریز برلیان بژ - ایران الکتریک
  • موجودی: در انبار
  • تولیدکننده: ایران الکتریک
  • کد محصول:: برلیان -بژ
  • وزن: 0.00kg
30,500 تومان

گزینه‌های در دسترس

کلید و پریز مدل برلیان تمام بژ شرکت ایران الکتریک دارای ظاهری ساده و مربعی شکل می باشد که می تواند در عین سادگی، جلوه زیبایی به محیط خانه شما بدهد. در این مدل هم قاب و هم میانی از رنگ بژ بوده که شما می توانید با توجه به زمینه رنگ دیوار، یا رنگ دستگیره های در یا نوع دکوراسیون خود این کلید پریز را انتخاب نمایید.

از ویژگی های مدل برلیان شرکت ایران اکتریک می توان به این نکته اشاره کرد از آنجا که مکانیزم و قاب و میانی به صورت جداگانه تحویل داده می شود، خریدار محترم در صورت از بین رفتن میانی یا قاب یا رنگ آمیزی مجدد می تواند قاب و میانی را عوض کند و نیازی به تعویض کل کلید و پریز نمی باشد. همچنین شما در صورت نیاز به تغییر رنگ گلید و پریز می توانید قاب و میانی با رنگ های دیگر  از نوع برلیان خریداری نمایید.

 

چرا کلید و پریز رنگ بژ ایران الکتریک 

 

رنگ بژ از محبوب ترین رنگ های خنثی است و امروزه یکی از پرکاربرد ترین و اصلی ترین رنگها در دکوراسیون داخلی به شمار می آید به طوری که استفاده از این رنگ بسیار رایج گشته است. رنگ بژ با هر رنگی تناسب داشته و با تعداد بسیاری زیادی از رنگها می تواند ست شود و کاربرد این رنگ در کنار رنگ های دیگر بسیار عملی می باشد و سادگی و شیکی را برای شما به ارمفان می آورد و از مد نمی افتد و می تواند برای هر سبک تزیینات و دکوراسیونی مناسب باشد.

 

ترکیب بندی رنگ کلید و پریز بژ ایران الکتریک با رنگ های مختلف 

 

ترکیب بژ با صورتی روشن و کله غازی

اگر دکوراسیون منزل شما دارای یک رنگ فانتزی مثل صورتی و خانواده ی آن است، رنگ بژ یکی از گزینه هایی است که میتوانید استفاده کنید و فضای منزل خود را دلچسب و صمیمی کنید. رنگ کله غازی به عنوان یک رنگ سلطنتی شناخته می شود که از رنگ خردلی به عنوان مکمل آن یاد میکنند، در بین کلید و پریز ها رنگ بژ هم خانواده ی خردلی محسوب میشود.

 

ترکیب رنگ کلید پریز بژ با صورتی و کله غازی

 

ترکیب رنگ بژ با آبی نفتی و سرخابی

با انتخاب کلید و پریز بژ روی دیوار های آبی نفتی و سرخابی فضای منزلتان را لوکس و دلچسب کنید و از دیدن این ترکیب فوق العاده در محیط خانه لذت ببرید.

 

ترکیب رنگ کلید پریز بژ با سرخابی و آبی

 

ترکیب رنگ بژ با سفید و طوسی روشن

اگر به نظرتان رنگ دیوار سفید و طوسی منزلتان خیلی ساده است می توانید با قرار دادن کلید و پریز بژ بر روی آن و همینطور همخوانی آن با باقی دکور داخلی محیطی شیک و متنوع را بسازید.

 

ترکیب رنگ کلید پریز بژ با دیوار سفید و طوسی روشن

 

ترکیب رنگ بژ با مشکی و سرمه ای سیر

برای این ترکیب خیلی مهم است که رنگ در فضای داخلی منزلتان چرخش داشته باشد، به طور کلی یکی از ترکیبات خاص در دکوراسیون داخلی این دو رنگ میباشند. هر دو از رنگهای خنثی میباشند و به راحتی فضایی آرام را برایتان می آفرینند.

 

نرکیب رنگ کلید پریز بژ با مشکی و سرمه ای

 

ترکیب رنگ بژ با طوسی تیره و آبی -طوسی

رنگ طوسی به دلیل خنثی بودن می تواند در کنار اغلب رنگها قرار بگیرد، ترکیب آن در کنار بژ سردی طوسی را از بین میبرد و همینطور محیطی منحصر به فرد و صمیمی در منزل شما ایجاد میکند. رنگ طوسی آبی هم به دلیل سرد بودن هر دو رنگ(طوسی و آبی) از خانواده ی رنگهای سرد محسوب میشود که میتوانید با نصب کلید و پریز رنگ بژ به سادگی آرامش را مهمان فضای خود کنید و محیطی پویا را در خانه ایجاد کنید. در این دو ترکیب نیز مثل مشکی و سرمه ای بهتر است این چرخش رنگ در محیط وجود داشته باشد.

 

ترکیب رنگ کلید پریز بژ با طوسی و آبی

نظر بدهید
توجه: HTML ترجمه نمی‌شود!
بد خوب
برچسب ها: کلید و پریز بژ