منو
سبد خرید

کلوته

کلوته

این مجموعه فعالیت خود را در اواخر دهه 60 شمسی با ارائه نمونه هایی از کابلشو آغاز نمود تا اینکه در نهایت در سال 1372 با تاسیس شرکت کلوته فعالیت خود را به صورت رسمی در زمینه اتصالات فلزی از قبیل انواع کابلشو، دوراهه، اسپلایس ... آغاز نمود.

همانطور که کاملا مشخص است اتصالات الکتریکی ایمن بسیار حائز اهمیت است. قطع برق که به علت اتصالات کابلی معیوب و ناقص موجب می شود. می تواند صدمات شدیدی را به بار بیاورد.

کابلشوها و رابط های لوله ای کلوته، از بالاترین کیفیت لازمه برخوردارند و مطابق با استانداردهای بین المللی می باشد. این شرکت محصولات خاص را نیز بنا به سفارش تولید می کند. محصولات این شرکت نیز مورد تایید شرکت های بزرگی از جمله ایران ترانسفو، شرکت های توزیع برق، شرکت مپنا و ... می باشد.

 

تولید کننده: کلوته مدل: Keloute-connector-10-500
برای اطلاع از قیمت دوراهه مسی کلوته و همچنین سفارش خرید، از بین گزینه های موجود سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. ابعاد و اندازه دوراهه مسی کلوته مطابق با جدول زیر می باشد. ..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: Keloute-GLT
جهت اطلاع از قیمت دوراهه بی متال کلوته و خرید در سایز های مختلف خواهشمند است از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. برای اتصال هادی های مسی به هادی های آلومینیومی از دوراهه بی متال استفاده می شود.   ..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-kootah
برای خرید و اطلاع از قیمت کابلشو مسی کلوته از نوع دم کوتاه و فشار ضعیف، سایز مورد را از بین گزینه های در دسترس انتخاب نمایید. کابلشو مسی کلوته، مدل دم کوتاه یکی از پر مصرف ترین کابلشو های مورد استفاده در صنعت ساختمان، شبکه فشار ضعیف می باشد. در این راستا برای خرید خواهشمند است به جدول ز..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-boland
به قیمت های فوق 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد.لطفا برای اطلاع از قیمت کابلشو مسی ساق بلند و خرید آن از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مواردی که فقط مقدار محل اتصال بین هادی و ساق کابلشو  اهمیت دارد و گوشت کابل..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: klaute-cu-DIN
به قیمت های فوق 9% مالیات بر ارزش افزوده اضافه می گردد. لطفا برای اطلاع از قیمت کابلشو مسی استاندارد DIN و خرید آن از بین گزینه های در دسترس سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید.  مشخصات کابلشو مسی استاندارد DIN کلوته :تولید شده مطابق با استاندارد ..
0 تومان
تولید کننده: کلوته مدل: Keloute-DTL-2
برای خرید و اطلاع از قیمت کابلشو بیمتال DTL2 کلوته سایز مورد نظر را از گزینه های در دسترس انتخاب نمایید. یکی از دغدغه های مشتریان و همچنین ناظرین شرکت برق برای استفاده از انواع کابلشو، اطلاع از ابعاد و اندازه آن می باشد. در این میان با توجه به گسترش استفاده از کابل های آلومینیومی در شبک..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)