منو
سبد خرید

کتاب آموزشی

با توجه به خطی مشی فروشگاه اینترنتی فازنول، در زمینه فروش فنی محصولات در صنعت برق، و از آنجایی که تمامی پرسنل این فروشگاه از فارغ التحصیلان رشته مهندسی برق می باشند، تصمیم گرفتیم که علاوه بر فروش اینترنتی محصولات قابل استفاده در صنعت برق، کتاب های مفید که جنبه کاربردی داشته باشند و قابل استفاده برای مهندسین و دانشجویان در این صنعت باشد را نیز در معرض معرفی و فروش قرار بدهیم. 

 

کتاب راهنمای تصویری مبحث 13 مقررات ملی ساختمان
ناموجود
تولید کننده: آی نماد مدل: راهنمای تصویری
یکی از مشکلات مهندسین و داوطلبان آزمون نظام مهندسی؛ گنگ بودن مطالب ارائه شده در کتاب مبحث 13 مقررات ملی ساختمان می باشد. کتاب راهنمای تصویری مبحث 13 مقررات ملی ساختمان با ارائه توضیحات روان و تصویری برای درک بهتر خوانندگان، نوشته شده است. مباحثی که به صورت روانتر در این کتاب..
104,000 تومان
تولید کننده: نشر نوآور مدل: BOOK
کتاب ایمنی در کارگاه ها ی ساختمانی و صنعتی به علت حجم بالا و گستردگی بسیار زیاد مطالب مرتبط با آیین نامه های ایمنی و سایر مباحث مربوط به آن، امکان مطالعه و تسلط کامل بر همه ی این آیین نامه ها و ضوابط را، حتی برای مسئولین ایمنی کار گاه ها با دشواری رو به رو کرده است. با توجه به اهمیت بسیار ز..
127,400 تومان
تولید کننده: نشر نوآور مدل: BOOK
کتاب بازرسی دوره ای تاسیسات برقیبحث بازرسی دوره ای تاسیسات برقی در ساختمان های مسکونی، تجاری، صنایع و کارخانجات از نظر تامین ایمنی و تضمین صحت عملکرد تجهیزات و تاسیات از اهمیت بسیاری برخوردار است از این رو زمینه کاری بسیار مناسبی برای مهندسین برق علاقمند وجود دارد. لذا با مطالعه کامل مطالب بیان ..
94,900 تومان
تولید کننده: نشر میدیا مدل: BOOK
کتاب بازرسی، تست و اندازه گیری سیستم های ارتینگف هم بندی و حفاظت در برابر صاعقهبا توجه به این که در بین مراجع فارسی و لاتین منبعی که به صورت کامل و جامع روش های تست و اندازه گیری در سیستم های زمین و هم بندی را پوشش دهد موجود نبود لذا این کتاب پس از برگزاری ساعت ها دوره تئوری و عملی دررابطه با بح..
260,000 تومان
کتاب راهنمای تصویری نشریه ی 393
موجود
تولید کننده: نشر نوآور مدل: راهنمای تصویری
کتاب راهنمای تصویری نشریه ی 393نشریه ی 393 یکی از منابع اصلی آزمون نظام مهندی برق صلاحیت اجرا می باشد، این نشریه با عنوان نقشه‌های جزییات اجرایی تیپ تاسیسات الکتریکی سختمان در برگیرنده نقشه‌های جزییات همسان نصب تاسیسات برقی ساختمان شامل لوله کشی برق، توزیع برق داخلی ساختمان، چراغ‌های روشنای..
0 تومان
تولید کننده: پارس جلفا مدل: BOOK
کتاب سرکابل حرارتی 24-ولت نوشته مهندس علی سید جلیلی، همه آن چیزی که مهندسان قدرت و یا نصابان کابل و متعلقات آن در زمینه نصب سرکابل به آن نیاز دارند در خود دارد. عموما در زمینه نصب اتصالات کابل کتاب و هندبوکی که به زبان فارسی و به صورت کاربردی و مختصر توضیحات ضروری را در خود داشته..
54,500 تومان
تولید کننده: نشر نوآور مدل: BOOK
کتاب مراقبت و نگهداری از ساختمان ها (شرح تفصیلی بر مبحث 22 مقررات ملی ساختمان)به واسطه  عدم اجرای فرآیند مراقبت و نگهداری، عمر مفید ساختمان ها در کشور ما بسیار پاین است وبا گذر هرچه بیشتر از زمان بهره برداری ساختمان ها ریسک بروز حوادث ناشی از استهلاک بخش های مختلف از جمله تاسیسات برقی ..
119,600 تومان
کتاب بازرسی , تست و تحویل تاسیسات برقی ساختمان
ناموجود
تولید کننده: آی نماد مدل: BOOK
مقررات ملی ساختمان در تمامی کشورها قواعدی هستند که به نحوی اجرای آنها توسط شهروندان الزام قانونی پیدا می کند. ادراک مشترک کلیه عوامل و عناصر مرتبط اعم از دولت , دولت های محلی , مردم و مهندسان , موجب می گردد که منافع ملی ناشی از حفظ , افزایش بهره وری از سرمایه گذاری های ملی و همچنین حفظ جان و منافع..
27,300 تومان
نمایش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)